Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vintage staatkundige globe.
Paul Röth, Leipzig

Een vintage staatkundige globe.

Un globe politique vintage.
Dim. h: 30 cm
SKU: 9903210223.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #223
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #695

    Een lot inktpotten en toebehoren, grotendeels met kristallen recipiënten en zwart marmer en enkele stukken van bakeliet.

    Un lot d’encriers et accessoires, principalement avec des récipients en cristal et du marbre noir et quelques pièces de bakélite.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #10

    Een 18 K geelgouden broche bezet met pareltjes.

    Une broche en or jaune 18 carats sertie de perles.
    No longer available
    Dim. 3,38 g
    Estimate: € 90 / 120
  • #641

    Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.

    Vase moderne en cristal bleu et incolore. Sans marque.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #270

    Twee ovaal geslepen aquamarijnen. Ongezet.

    Deux aigues-marines ovales. Non serties.
    No longer available
    Dim. 0,60 g
    Estimate: € 100 / 120
  • #379
    Kunimaro

    “Geisha”. Een Japanse houtsnede. Gesigneerd. Eind XIXe eeuw.

    Geisha . Une gravure sur bois japonaise. Signé. Fin du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 33 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #34

    Een zeer gevarieerd lot grafisch werk en foto’s. O.m. een gravure gesigneerd Kurt Peiser buiten de plaat, diverse houtsneden van Hubert Vandermeulen, 12 diverse assignaten, foto’s van de medische faculteit van de ULB, eind XIXde eeuw, met enkele indringende foto’s van een anatomische les.

    Lot de 23 verres à vin anciens.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #6

    Een cakestand en een dienblad met openklapbare pootjes.

    Un présentoir à gâteaux et un plateau avec des pieds repliables.
    No longer available
    Dim. h: 86 cm & 34 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #646

    Een sierplank van polychroom hout met voorstelling van drie gelijke dierenhoofden. DRC.

    Une planche décorative en bois polychrome représentant trois têtes d'animaux égaux. RDC.
    No longer available
    Dim. L. 90 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #212

    Een verguld houten butlerspiegel.

    Un miroir de majordome en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #365

    Vier inktstellen op houten basis, waarvan drie met glazen potjes. We voegen er twee extra glazen inktpotjes aan toe.

    Quatre encriers en bois, trois avec des bocaux en verre. Nous ajouterons deux pots à encre en verre supplémentaires.
    No longer available
    Dim. b: 12 - 33 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #287

    Een paar wandappliques van gepolychromeerd hout, gemaakt van oude trapspijlen.

    Paire d’appliques en bois polychrome à base de balustres d’escalier.
    No longer available
    Dim. H. 95 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #440

    “Koopman”. Een fijn gesculpteerde houten netsuke. XIXe eeuw, gesigneerd.

    “Marchand”. Netsuke en bois finement sculpté. XIXe siècle, signé.
    No longer available
    Dim. h: 6 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More