Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.
Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.
Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.
Vico Magistretti Artemide Milano

Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.

A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.
Dim. 75 x 125 x 82cm
SKU: 2609230553.
Categories: Design/vintage, Kunststof, Meubel, XXe eeuw.
Auction day: 27 September 2023 19:00
Catalogue #553
Estimate: € 500 / 750
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #174
    Frans Van Tongerloo

    “Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.

    "Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.
    No longer available
    Dim. 45 x 64cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #698

    Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.

    A set of 2 concrete angels each on their concrete base.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #209
    Frans Van Tongerloo

    “Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.

    "Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 28 x 40cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.

    "Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.
    No longer available
    Dim. 51 x 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #557

    Een porseleinen servies met vergulde randen. Limoges France.

    A porcelain dinnerware set with gilded edges. Limoges France.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #538

    Een mahonie en wortel gefineerde commode met bronzen putti en ornamenten in Louis XV stijl. 2 laden en marmeren blad.

    A mahogany and root veneered chest of drawers with bronze putti and ornaments in Louis XV style. 2 drawers and marble top.
    No longer available
    Dim. 88 x 120 x 53cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #374
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Apple still life”. A pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x 28cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #382

    ‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

    'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #275

    Een antiek eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.

    An antique oak chest of drawers with copper ornaments, 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 129 x 148 x 62cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #211
    UCRA

    Een marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.

    A marble Art Deco mantel clock. Marked UCRA.
    No longer available
    Dim. 21 x 38 x 12cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #574
    Murano

    Een meerkleurig glazen Murano vaas.

    A multi-colored glass Murano vase.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #555

    Een chest-on-chest met 3 schuifladen onderaan en 6 bovenaan.

    A chest-on-chest with 3 drawers at the bottom and 6 at the top.
    No longer available
    Dim. 170 x 103 x 52cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #694
    Royal Boch

    Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.

    A fihurine by Royal Boch, 'Fast Affection Bear', design Rik Delrue, marked.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #205

    Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.

    A solid oak linen cupboard, two-door. Repair to small piece above hinge.
    No longer available
    Dim. 230 x 160 x 47cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #586

    Een massief houten eendeurs kleerkast.

    A solid wooden one door wardrobe.
    No longer available
    Dim. 203 x 109 x 64cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #265

    Een massief eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.

    A solid oak chest of drawers with copper ornaments, 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 118 x 165 x 60cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #390

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #208

    Een geajouteerd schaaltje op voet van zilver. Keuren van Chester.

    A small silver gilded dish on a pedestal. Hallmarks from Chester.
    No longer available
    Dim. h:10 cm Ø 13 cm 123,70 g
    Estimate: € 35 / 45
  • #543

    Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.

    A large oak wardrobe, 2 doors with sculpted elements on the panels.
    No longer available
    Dim. 232 x 179 x 59cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #370

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #198

    Een houten vitrinekast met goudkleurige patina in Louis XVI stijl. 3 glazen schabben.

    A wooden display cabinet with a gold-colored patina in Louis XVI style. 3 glass shelves.
    No longer available
    Dim. 74 x 68 x 43cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #572

    Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.

    A vintage design table with chrome frame and fumé glass top.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 90cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #642

    “Vlaams impressionistisch landschap.” Olieverf op doek op board. Achteraan gemonogrammeerd.

    "Flemish impressionist landscape." Oil on canvas on board. Monogrammed on the back.
    No longer available
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #349
    Max van der Linden
    Period: 1922-1999

    Een Renaissance trapgeveltje van geglazuurd terracotta. Niet gesigneerd.

    A Renaissance stepped gable of glazed terracotta. Not signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 18 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #61

    Een lot van zilveren bestekdelen in 3 doosjes betreffend 12 koffielepeltjes, een taartschep met zilveren heft en een doosje met 4 vorken en 6 lepels.

    A lot of silver cutlery parts in 3 boxes consisting of 12 coffee spoons, a cake server with a silver handle, and a box with 4 forks and 6 spoons.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #200

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitaire briljant van +- 2 ct. Color H. Waarschijnlijk SI1.

    An 18 carat white gold ring set with a solitaire brilliant-cut diamond of approximately +- 2 ct. Color H, probably SI1.
    No longer available
    Dim. 3,25 g
    Estimate: € 8000 / 12000
  • #137
    Delvaux

    Delvaux handtas, ontwerp van ‘Bruno Pieters’, limited edition unisex model in bruin leder.

    Delvaux handbag, designed by 'Bruno Pieters', limited edition unisex model in brown leather.
    No longer available
    Dim. h 20 x b 17 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #258
    L. Vanbos

    Een gesculpteerd houten beeld van een Franse non. Gesigneerd.

    A sculpted wooden statue of a French nun. Signed.
    No longer available
    Dim. h 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #34

    “Leopold Vermeiren”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd.

    "Leopold Vermeiren." A drawing on paper, signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 46 x 35cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #520

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,44 ct.

    An 18 karat white gold ring set with a solitaire of approximately 0.44 ct.
    No longer available
    Dim. 3,60 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #665

    Een glazen vitrine op wieltjes met zwart frame. 4 schabben.

    A glass display case on wheels with a black frame. 4 shelves.
    No longer available
    Dim. 190 x 52 x 100cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #649
    Commerman

    ‘Rustend damspel’, aquarel op papier, getekend Commerman G.

    "Resting Checkers Game", watercolor on paper, signed by Commerman G.
    No longer available
    Dim. h 64 x b 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #483

    Een Chinees porseleinen bord, stijl famille jaune.

    A Chinese porcelain plate, famille jaune style.
    No longer available
    Dim. Ø 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #357

    Een grote vintage schaal in kleurloos kristal gemerkt met een sticker ‘Bayel Cristalin’.

    A large vintage bowl in colorless crystal marked with a 'Bayel Cristalin' sticker.
    No longer available
    Dim. 31 x 51 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More