Similar lots by type
-
#696
Een paar Franse Empire-stijl armstoelen met vergulde delen, bekleed in een groene stof met goudkleurige Chinoiserie motieven.
A set of French Empire-style armchairs with gilded parts, upholstered in green fabric with gold Chinoiserie motifs. -
#536Mercator
Een vintage design bureau met 5 archief-en 2 materiaalladen. Gefineerd teakhout gedragen op metalen frame. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design desk with 5 filing drawers and 2 material drawers. Veneered teak wood supported by a metal frame. "Alpha" series by Mercator. -
#606
Een antieke Engelse verlengbare tafel op wieltjes met verschillende soorten fineer ingelegd.
An antique English extendable table on wheels with various types of veneer inlay. -
#496
Een marqueterie vitrinekast van gefineerd wortelhout, Louis-Philippe stijl.
A marquetry display cabinet in veneered burr wood, Louis Philippe style. -
#713
Een moderne badkamervitrine met 3 glazen schabben en verlichting. Zwart gelakt houten onderstel met 4 laden en 2 deurtjes.
A modern bathroom display cabinet with 3 glass shelves and lighting. Black lacquered wooden base with 4 drawers and 2 doors. -
#326
Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.
A table lamp based on a plastic sculpture inspired by Moreau, featuring two light points. -
#702
Een set van twee gesculpteerde armstoelen met een Gobelinstof bekleed.
A set of two carved armchairs upholstered in Gobelin fabric. -
#556
Een groot bas-reliëf in terracotta met als voorstelling de heilige familie in de Kerststal. Aangekocht als gemaakt door Jan Antheunis. Gerestaureerd.
A large terracotta bas-relief depicting the Holy Family in the Nativity scene. Acquired as made by Jan Antheunis. Restored. -
#712
Een grote design eet-vergadertafel.
A large design dining-conference table. -
#466
Een vintage Mid-Century design hanglamp met gechromeerde stang, 6 lichtpunten in melkglazen kappen met cirkelvormig decor. Gemerkt Napako, stijl Expo Brussel ‘58.
A vintage Mid-Century design pendant lamp with chrome rod, 6 light points in milk glass shades with circular decor. Marked Napako, Expo Brussels '58 style. -
#707
Een art-deco commode met spiegel in massief eik en een oranje-rood marmeren blad.
An art-deco chest of drawers with mirror in solid oak and an orange-red marble top. -
#526
Een massief eikenhouten kast met gesculpteerde details, leeuwenkoppen en
bolpoten. 2-deurs en 2 laden met onderstel, omgebouwd tot TV kast.
A solid oak cabinet with sculpted details, lion heads, and ball feet. 2 doors and 2 drawers with a base, converted into a TV cabinet. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#692Delfts Polychrome
Een meerkleurig, polychroom aardewerken knobbelvaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A multi-colored, polychrome earthenware knobble vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#675
Een lot van 22 verzilverd metalen items bestaande uit dienbladen, schaaltjes, vaasjes en een kandelaar.
A lot of 22 silver-plated metal items including trays, bowls, vases, and a candlestick. -
#676Wiskemann
Een verzilverd metalen koffie- en theeset op dienblad. Alle 5 stuks dragen hetzelfde monogram. De koffie- en theepot alsook het melk- en suikerpotje zijn gemerkt Wiskemann.
A silver-plated coffee and tea set on tray. All 5 pieces bear the same monogram. The coffee and teapot, as well as the creamer and sugar bowl, are marked Wiskemann. -
#276
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een dienblad, een koffiepot, een theepot, een melkkannetje, een suikerpot en een suikertang.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a tray, a coffee pot, a tea pot, a milk jug, a sugar bowl, and a sugar tongs. -
#546Mercator
Een vintage design archiefkast uit gefineerd teakhout met binnenin metalen frame en schuiven. Serie “Alpha” door Mercator.
A vintage design archive cabinet made of teak veneer with a metal frame and drawers inside. From the "Alpha" series by Mercator. -
#706
Een geëboniseerde vitrine met glas-in-lood, twee basreliëf tegels en een jonkheer- en dame op koperen plaatjes.
An ebonized display case with stained glass, two bas-relief tiles, and a young gentleman and lady on copper plates. -
#596
Een paar gesculpteerd houten armstoelen met dubbele klauwpoten. En gestoffeerde zitting met figuratief gobelin decor. Lodewijk XIII-stijl. Onderaan kruisverbinding in H.
A pair of sculpted wooden armchairs with double claw feet. Upholstered seat with figurative tapestry decor. Louis XIII style. Cross connection at the bottom. -
#701Bruder
Een groot wollen tapijt, verso gemerkt.
A large wool carpet, marked on the reverse. -
#558
Een Chinese lachende Boeddha in steen gehouwen, in zittende positie.
A Chinese laughing Buddha carved in stone, seated position. -
#646
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot, een melkkannetje en een dienblad.
A coffee and tea set in silver-plated metal consisting of a coffee pot, a teapot, a sugar bowl, a creamer, and a tray. -
#711VTWonen
“Bank Cube”. Een paar Charcoal gestoffeerde fauteuils met koudschuim, waarop een dekbedlaag gevuld met siliconen en polyether-sticks, op metalen poten. Gemerkt VTWonen.
"Bank Cube". A pair of Charcoal upholstered armchairs with cold foam, topped with a duvet layer filled with silicone and polyether sticks, on metal legs. Marked VTWonen.
Other lots in this auction
-
#700
Een lampenvoet op zuil, ooit een olielamp. Messing en glas.
A lamp base on a pedestal, once an oil lamp. Brass and glass. -
#545
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en saffieren baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
An 18 kt yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.18 ct. and sapphire baguettes with a total weight of approximately 0.65 ct. -
#151
Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
A pair of large porcelain lidded vases, cobalt blue with romantic scenes in reserves in the manner of Sèvres. Fire-gilt bronze mounts. Marked in the lids with the double L. Decor signed Le Brey. -
#480Blue Note, Solid State, Atlantic
Tien langspeelplaten. *Ornette Coleman, “New York is now!” (Blue Note BST84287, Stereo), U.S. 1968. *Wayne Shorter met o.m. Herbie Hancock, “Schizophrenia” (Blue Note BST84297, Stereo), U.S. 1969. *Charlie Mingus, “Tonight at Noon” (Atlantic SD1416), U.S. 1964. *Charles Mingus, “Wonderland” (Solid State SS18019 Stereo), U.S. 1969 (rec. 1959). *Charlie Mingus, “Town Hall Concert” (SS 18024, Stereo), U.S. 1968 (rec 1963). *Jimmy McGriff, “A Bag Full of Soul” (SS 18002, Stereo), U.S. 1966. *Art Bla(..)
Ten vinyl records. *Ornette Coleman, "New York is now!" (Blue Note BST84287, Stereo), U.S. 1968. *Wayne Shorter with, among others, Herbie Hancock, "Schizophrenia" (Blue Note BST84297, Stereo), U.S. 1969. *Charlie Mingus, "Tonight at Noon" (Atlantic SD1416), U.S. 1964. *Charles Mingus, "Wonderland" (Solid State SS18019 Stereo), U.S. 1969 (rec. 1959). *Charlie Mingus, "Town Hall Concert" (SS 18024, Stereo), U.S. 1968 (rec 1963). *Jimmy McGriff, "A Bag Full of Soul" (SS 18002, Stereo), U.S. 1966. (..)Place a bid ›Estimate: € 100/150 -
#405
Een lot van 6 vintage meerkleurig kristallen likeurglaasjes.
A set of 6 vintage multicolored crystal liqueur glasses. -
#133Delvaux
Een vintage lederen handtas. Model Brillant door Delvaux, 1971.
A vintage leather handbag. Brillant model by Delvaux, 1971. -
#127
Een 19e eeuwse vaas in geslepen kristal op een zilveren voet. Draagt Duitse zilverkeuren en gemerkt 800.
A 19th-century vase in cut crystal on a silver base. Bears German silver hallmarks and marked 800. -
#453
Een blauw wit Chinees porseleinen dekselvaas met floraal decor, op houten gesculpteerde sokkel. Enkele schilfers aan de dekselrand. Eind 19e eeuw.
A blue and white Chinese porcelain lidded vase with floral decoration, on a wooden carved base. Some flakes on the lid rim. Late 19th century. -
#373
Een Chinese porseleinen vaas met een 30-tal spelende kinderen in het decor en draak ornamenten als handvat. Midden 20e eeuw. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain vase with around 30 playing children in the decor and dragon ornaments as handles. Mid-20th century. Marked at the bottom. -
#135
Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.
A gilded bronze chandelier with 8 light points and various ornaments. -
#158Delvaux
Een vintage lederen handtas. Model Brillant door Delvaux, 1971.
A vintage leather handbag. Brillant model by Delvaux, 1971. -
#361
Een kunststoffen beeldje van een verpleegster op albasten voetstuk.
A plastic figurine of a nurse on an alabaster base.