Similar lots by type
-
#648
Een lot van 5 houten batik-stempels met diverse patronen, Java Tjap, Indonesië, begin 20e eeuw.
-
#653
Een lot van 2 koperen batik stempels, waarvan 1 met vogels en 1 met floraal patroon. Java Tjap, Indonesië.
-
-
#92Gaston SchuermansPeriod: 1891-1967
“Hoge Venen”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd 1947.
-
#84Gaston SchuermansPeriod: 1891-1967
“Kobe”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd 1947.
-
#384Christian Straetling
“Pluit”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld.
-
#167Delvaux
Een vintage zwart lederen Delvaux handtas, met spiegeltje, model "Equivogue”. Vervaardigd uit generfd kalfsleer en "toile de cuir".
-
#144Paul MaasPeriod: 1890-1962
“Trastevere Rome”. Een schilderij, gemengde techniek op papier.
-
#358
Een lot van vier Britse kepi’s bestaande uit één van de tank-unit en drie guards.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#368
Een lot van 2 Franse Gendarmerie Officier kepies, 1 blauwe en 1 zwarte.
-
-
#309G. Lorenz
“Boslandschap met vijver”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan in passe-partout gesigneerd, vermoedelijk “G.Lorenz” en gedateerd 1923.
-
#87
“Bicorne Marine Imperiale”. Een hoed uit de periode van Napoleon III met bijgevoegd een set epoletten in koper en vilt met bijlen en vlammen.
-
#312Edward Van Mieghem
“den Elshout”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 9/50. Met foto referentie.
-
#442Diane BogaertsPeriod: 1946
“Naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
-
#389
Een lot van vijf Belgische militaire kepi’s waaronder twee van de zeemacht.
Place a bid ›Estimate: € 60/80 -
#62Charles Amand-DurandPeriod: 1831-1904
“Naar Rembrandt”. Een kopergravure op papier. 19e eeuw. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 18/25 - B 173. Verso Fox certificaat.
-
#133Delvaux
Een vintage lederen handtas. Model Brillant door Delvaux, 1971.
-
#59
Een lot van twee Britse politiehoofddeksels, één Custodian helmet en een politiehoedje voor dames.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#399
Een lot van 2 Canadese hoofddeksels, waarvan 1 RCMP strohoed, gemerkt “The Lawman, Genuine Milan” en 1 doune pet.
-
-
#273J.Moores & Sons London
Een vintage Bowler Hat in vilt en lederen binnenrand. Gemerkt “J Moores & Sons, London”. In originele doos.
-
#294Gaston SchuermansPeriod: 1891-1967
“Haringeter”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1947.
-
#292Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Toren te Verrebroek”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd, getiteld en genummerd 20/50.
Other lots in this auction
-
#65
Een oude hallamp met drie bloemvormige glazen kapjes. Omstreeks 1900.
Ancienne lampe de hall avec trois abat-jour en verre en forme de fleur. Vers 1900. -
#451
Een meerkleurig Tibetaans of Chinese, helmvormige trouwhoed. Versierd met diverse kralen, cabochons uit kopal en gestoffeerde voering. Op metalen staander.
-
#443
Een aarderwerken dekselschaal met floraal decor. Bovenop gemerkt VOC.
-
#25
Een bronzen luchter met glazen vlamblaker en bloemen.
-
#105
Een antiek koperen luchter met gesculpteerd florale ornamenten en 16 lichtpunten.
-
#647
Een lot van drie Imari porseleinen borden met traditioneel decor, twee met bloemenvaas en een abstract.
-
#259Alexandre TielensPeriod: 1868-1959
“Nice”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, verso getiteld.
-
#633
Een varia lot van 5 Zuid-Amerikaanse artefacten, beeldjes en instrumenten uit aardewerk, been en steen.
Place a bid ›Estimate: € 80/120 -
#88Val Saint Lambert
“Elysee”. Een paar kristallen kandelaars in originele doos, gemerkt.
-
#123
Een paar ormolu obelisken met Osmaans Iznik-keramiek en olifanten voet, naar Bernini’s “Pulcin della Minerva”.
-
#332
Een grote 19e eeuwse Delfts blauwe porseleinen kom met florale motieven. Tekenen van restauratie aan de bovenrand.
-
#658
Een Chinees porseleinen jardinière, famille jaune, met een tweezijdig decor van jonge dames. Gele achtergrond met florale motieven. Onderaan gemerkt.