Similar lots by type
-
#96
Drie flesjes van eau de Cologne van Guerlain in oplopende hoogtes.
Trois flacons d’eau de Cologne de Guerlain de tailles croissantes.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 24 cmEstimate: € 60/80 -
#11
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een olie-en azijnstel, drie flesjes, twee mosterdpotjes van Val St. Lambert, een stolp en een drageoir (beschadigd).
Lot de cristaux et de verres comprenant un huilier-vinaigrier, trois flacons, deux moutardiers en Val Saint-Lambert, une cloche et un drageoir (dégât).No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 30/50 -
#168
Een lot glaswerk, bestaande uit een zwarte vaas met een handgeschilderd decor van een dame, een melkglazen vaas met een gedrukt decor van engeltjes en een klein glazen vaasje van Doyen à Havré-Ville.
Lot de verreries dont un vase noir à décor d’une femme peint à la main, un vase en opaline à décor imprimé d’angelots et un petit vase en verre de Doyen à Havré-Ville.No longer availableOnline onlyActive bid: 4.00 €Estimate: € 60/80 -
#215
Een presse-papier van meerkleurig Italiaans glas.
Presse-papier en verre polychrome italien.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 20/30 -
#80
Een vaas van bruin glas.
Vase en verre brun.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 20/25 -
#6
Twee mosterdpotjes en vier zoutvaatjes van verzilverd metaal met recipiënten van blauw glas. Twee zoutvaatjes beschadigd.
Deux moutardiers et quatre salières en métal argenté aux récipients en verre bleu cobalt (dont deux abîmées).No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 25/35 -
#116
Een designvaas van blauw kristal. We voegen er een geel glazen vaasje aan toe.
Vase design en cristal bleu. Nous ajoutons un petit vase en verre jaune.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#266Octaaf RotsaertPeriod: 1885 - 1964
“Kerk te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’église de Lissewege”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#293
“Imaginair landschap met een Hindoe god die een boom uitrukt en diverse dieren”. Gouache op zijde. XIXde eeuw.
Paysage imaginaire avec une divinité hindoue arrachant un arbre et avec des animaux divers. Gouache sur soie. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 68 x 53 cmEstimate: € 500/600 -
#187
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 190.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 200/300 -
#32
Een bejaard koppel op een bankje. Polychrome Italiaanse biscuit groep.
Un groupe en biscuit italien polychrome représentant un couple age sur un banc.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. H.28 cmEstimate: € 20/30 -
#241Jean Fossé
“Danseres”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1937.
“Danseuse”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1937.No longer availableOnline onlyActive bid: 100.00 €Dim. 37 x 25 cmEstimate: € 80/120 -
#340
Een Afrikaans houten masker in de vorm van een vrouwenhoofd.
Un masque africain en bois en forme de tête de femme.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 120/200 -
#107
Likeurkeldertje met twee karaffen en zes borrelglaasjes.
Cave à liqueur contenant deux carafes et six gouttes rapportées.No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Estimate: € 300/400 -
#10
Een lot borden van porselein en aardewerk: een paar met afbeelding van Lodewijk XVI en Marie-Antoinette (Saint-Amand), een met een blauw en wit decor “Kenya” (Woodsware), één met een rozentuil (Staatsburg), een souvenirbordje van Rio de Janeiro met foto (Steatita Brasil, jaren zeventig).
Lot d’assiettes en porcelaine et en faïence: une paire représentant Louis XVI et Marie-Antoinette (Saint-Amand), une à décor bleu et blanc “Kenya” (Woodsware), une au bouquet de roses (Strasbourg), une de souvenir de Rio à la photographie (Steatita Brasil, années 70).No longer availableOnline onlyEstimate: € 25/40 -
#169
Een porseleinen muurfonteintje, versierd met meerkleurige bloemen.
Une fontaine murale décorée de fleurs polychromes.No longer availableOnline onlyDim. h: 114 cmEstimate: € 80/120 -
#251Ch. Demets
“Kanaal met aken”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1908.
“Canal et péniches”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1908.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 36 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#260P. Van der Essen
“Herderin met schapen”. Potlood. Gesigneerd. Naar Huet.
”Bergère et son troupeau de moutons”. Crayon. Signé. D’après Huet.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 24 cmEstimate: € 60/80 -
#287Johannes Blaeuw
“Cadurcium Vernaculé Querci”. Oude ingekleurde kaart.
“Cadurcium Vernaculé Querci”. Carte ancienne colorée à la main.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 37 x 50 cmEstimate: € 120/180