#135Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950/1955.
A Hummel, “Lets Sing”, 110/0, TMK2, 1950/1955.No longer availableOnline onlyDim. h 8 cmEstimate: € 45 / 55 -
#266De Muenynck & De VisscherEen barometer met notenhoutfineer. Dekglas manco.
#31Een recent Brussels vaasje met glazen bloemen onder stolp.
A recent Brussels vase with glass flowers under a dome.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#7Een polychrome dekselvaas met enkele haarlijnscheurtjes in de rand .
A polychrome lidded vase with some hairline cracks in the rim.No longer availableOnline onlyDim. 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#147Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Little Goat Herder”, 200/0, TMK2, 1950-1955.
A Hummel, “Little Goat Herder”, 200/0, TMK2, 1950-1955.No longer availableOnline onlyDim. h 12 cmEstimate: € 45 / 55 -
#155Een lot van 3 vintage poppen mid 19e eeuws.
#688Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#288Een goudkleurig abstract sculptuur. Verfschade.
No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#76Een kristallen coupe met decor van duif en planten in het reliëf.
A crystal coupe with a decoration of a dove and plants in the relief.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 30