#117Een houten opbergkistje met lederen bekleding en vergulde details in het decor. Een gekleurde ets in ovaal kadertje op het deksel en met sleutel.
#86Een lot van vier kleine polychrome Vieux-Brussel porseleinen Mariabeeldjes.
A lot of four small polychrome Vieux-Brussels porcelain Maria figurines.No longer availableOnline onlyDim. h 15,5+ cmEstimate: € 15 / 25 -
#87Een verzilverd metalen boterpot.
silver plated metal butter pot.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#167Een geglazuurde aardewerken vaas, moderne vorm. Merkteken onderaan.
#260Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
An Oriental cloisonné copper vase with etched and painted floral decor.No longer availableOnline onlyDim. 20 x Ø9cmEstimate: € 20 / 30 -
A wooden gatelegg table, late 1800s. With turned legs and two folding sides. Leaf must be reattached.No longer availableOnline onlyDim. 72 x 160 cmEstimate: € 100 / 120 -
#199Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
#33Een porseleinen gemberpot met vergulde details.
#287Een biscuit witte kat.
No longer availableOnline onlyDim. h 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#122HardingEen lot met een zwart basaltware dekselpotje en kannetje. Onderaan gemerkt “Harding 30”.
A lot of 2 soapstone figurines of a walking man and poultry next to a vase.No longer availableOnline onlyDim. h 12.5 cmEstimate: € 20 / 30