No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#221Een paar gietijzeren vuurbokken, versierd met vlammen. Eén gebroken.
#250Een lot van vier vazen en een bonbonière uit polychroom aardewerk en porselein. Verschillende uitvoeringen.
lot of four vases and a bonbonière made of polychrome earthenware and porcelain. Different versions.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#98Een schaal van Imari porselein en een kom met Canton decor.
#90Van Gestel“Koning Boudewijn”. Offsetdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
#166Een gesculpteerd stenen Boeddhahoofdje.
#261Een lot polychroom porselein 10 stuks. Waaronder borden en een vaas.
A lot of polychrome porcelain 10 pieces. Including plates and a vase.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#73Kaiser w. GermanyEen porseleinen vaas, onderaan gemerkt Kaiser w. Germany “Mandschu”.
A porcelain vase, marked Kaiser w. Germany “Mandschü”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#103Een lot van 5 Chinees porceleinen bordjes .
#160Een landkaart van de kuststreek.
A map of the coastal region.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 40 -
#214Twee zeskantige schotels van wit metaal.