#200Een staande lamp met tafelblad en houten getorste voet.
#58Een Nanking vaas met de afbeelding van een pauw .
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#195Capo di MonteEen Capo di Monte beeld van een dame met gekleurde kleding. Op een bamboe sokkel.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 100 / 200 -
#115Eduard CoolsBoeren erf met kippen.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1929.
Farm yard with chickens.” Oil on canvas. Signed. Dated 1929.No longer availableOnline onlyDim. 57 x 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#37Twee verschillende Japanse vazen van opaal met waterlelies op sokkel.
Two different Japanese opal vases with water lilies on a pedestal.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#155Een lot van 3 vintage poppen mid 19e eeuws.
#42Een replica polyester Duitse pinhelm.
A replica polyester German pin helmet.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25