#148Een witgelakte loomchair.
#91Limoges FranceEen Limoges porseleinen schaaltje op drie vergulde pootjes met bloem decor versierd.
#221Een paar gietijzeren vuurbokken, versierd met vlammen. Eén gebroken.
#32Een vaas van Satsuma porselein met personages.
#4Een paar bloempotten van blauw-wit porselein en een polychrome vaas.
A pair of blue and white porcelain flowerpots and a polychrome vase.No longer availableOnline onlyDim. h 29 & Ø15 cmEstimate: € 35 / 45 -
#93Een lot van 2 bekers Kuifje gemerkt Hergé-Lombard plus een kaartspel en 1 auto TIN TIN gemerkt Moulinsart .
#124“Rivierlandschap.” Litho genummerd 119/350. Naar Saverys.
“River Landscape.” Lithograph numbered 119/350. To Saverys.No longer availableOnline onlyDim. 53 x 63 cmEstimate: € 25 / 35 -
#159Een paar gepatineerd terracotta boeksteunen in de vorm van paardenhoofden.
A pair of patinated terracotta bookends in the shape of horse heads.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 50 -
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#70Een Duits gepolychromeerde, aardewerken schenkkan.
A German polychrome earthenware jug.No longer availableOnline onlyDim. 25 x Ø 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#34Een recent penseelvaasje in porselein.
A pair of plates with printed decor. “Le Return du Soldat” and “Les Adieux du Marin”.No longer availableOnline onlyDim. Ø 20 cmEstimate: € 15 / 20