#147Een set van 6 zilveren kommen gemerkt 916/000 en een onduidelijk keurmerk. Twee kommen hebben een deukje onderaan.
A set of 6 silver bowls marked 916/000 and an unclear hallmark. Two bowls have a dent at the bottom.No longer availableDim. Ø11.5 cm 575 gramEstimate: € 250 / 350 -
#70Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en in princes geslepen saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.40 ct. and princess-cut sapphires with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 5,40 gEstimate: € 800 / 900 -
#349“Meisjesportret”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, niet gesigneerd.
"Girl portrait", a painting, oil on panel in a gilded frame, unsigned.No longer availableDim. 51 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
#396Een octagonaal massief houtgesculpteerd kastje met een decor van bloemen.
#366Een vintage messingen staande lamp met kleurloos glas en gestoffeerde kap.
#128KarlsbaderEen 22-delig porseleinen theeserviesje voor 6 personen met decoraties in goudverf, gemerkt Karlsbader.
A 22-piece porcelain tea set for 6 people with decorations in gold paint, marked Karlsbader.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#14Gouda HollandEen meerkleurige lampvoet, Gouda Holland, model 755.
A multi-colored lamp base, Gouda Holland, model 755.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#247DynamobelEen bureaustoel met wieltjes model ZAS321.
An office chair with wheels model ZAS321.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#319DeknudtEen vintage spiegel met facetgeslepen glas, lang rechthoekig kader en vergulde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
#228Een vintage metalen verstelbare anglepoise stijl bureaulamp.
A vintage metal adjustable anglepoise style desk lamp.No longer availableDim. 92 cmEstimate: € 120 / 180