#46
Een vintage halsketting met zwart, wit en vegulde fantasiejuwelen.
A vintage necklace with black, white, and gold-plated costume jewels. -
#94
Een vintage handtas in python leder.
A vintage handbag in python leather. -
#7
Een oud lederen valiesje, te restaureren.
An old leather suitcase, in need of restoration.
#194
Een paar metalen kandelaars.
A pair of metal candlesticks. -
#3Vermeulen
“Omwalling”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Enwalled". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom. -
#223
Een lot van drie verschillende vintage handtassen.
A lot of three different vintage handbags. -
#118
Een paar gepatineerd zamakken beelden van eenden.
A pair of patinated zamak sculptures of ducks. -
#137De Porceleyne Fles, Delft
Een vintage Delft polychroom vaasje met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A vintage Delft polychrome vase with floral decoration. Marked at the bottom. -
#76Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969
“Dorpsplein”, een kleurenlitho, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 242/350
"Village Square", a color lithograph, signed outside the plate and numbered 242/350. -
#197Solingen SBS
Een inox bestek in bijhorende koffer, Solingen Germany.
A stainless steel cutlery set in its matching case, Solingen Germany. -
#154
#148
Een klassieke luchter met 6 lichtpunten.
A classic chandelier with 6 light points. -
#169
Een massief eikenhouten bijzettafeltje met gesculpteerde delen.
#58
Een lot van 3 koperen kandelaars.
A lot of 3 copper candlesticks.