#285Een set van 7 eikenhouten stoelen met houtgesculpteerde delen waarvan één armstoel.
A set of 7 oak chairs with wooden carved elements, including one armchair.No longer availableDim. 111 x 61 x 60 cmEstimate: € 150 / 250 -
#212Een zilveren rammelaar 1885 en een belletje gemerkt. G.U. Bermingham.
A silver rattle from 1885 and a bell marked G.U. Bermingham.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
#225Een zilveren broche bezet met camee met Bachus figuur op onyx, email en fantasiestenen. (1 klein bloemetje ontbreekt).
A silver brooch set with a cameo featuring a figure of Bacchus on onyx, enamel, and fantasy stones. (1 small flower missing).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#145Een 18 kt geelgouden hanger, horoscoop van een stier.
An 18 kt yellow gold pendant, zodiac sign of a Taurus.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 200 / 300 -
#11Alberani VecchiottiEen oude pop in papier-maché gemerkt Alberani, Milano, Italy. 3 vingers manco, een barst in het aangezicht en arm alsook afschilferende verf. Ca. 1930.
#28Een bronzen beeld van een schrijvende jongen op marmeren sokkel, gemerkt C Marcie.
#185Een zilveren relikwiehouder bezet met email en diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
A silver reliquary set with enamel and diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#352“Schaapjes op de heide”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, draagt een plaatje ‘Ch Vandamme 1844 - 1898 en de initialen CVD.
"Sheep on the Heath", a painting, oil on panel in a gilded frame, with a plaque 'Ch Vandamme 1844 - 1898 and initials CVD.No longer availableDim. 29 x 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#266Een massief midden eikenhouten eettafel in landelijke stijl.
A solid oak dining table in rustic style.No longer availableDim. 75,5 x 221 x 111 cmEstimate: € 200 / 300 -
#277Een aarderwerken piedestal met grote kom, dewelke versierd met leeuwenkoppen. 2-delig.
#235Een 18 kt witgouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,80 ct.
An 18 kt white gold link bracelet set with diamonds with a total weight of approximately 2.80 ct.No longer availableDim. 46,45 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#133Villeroy & Boch MilanoEen lot van Villeroy & Boch Milano glazen. Bestaande uit 12 Wasserkelche, 12 bourgogne glazen, 12 bordeaux glazen, 12 champagne flûten. Onderaan gemerkt, in originele dozen.
A lot of Villeroy & Boch Milano glasses. Consisting of 12 water goblets, 12 burgundy glasses, 12 Bordeaux glasses, and 12 champagne flutes. Marked at the bottom, in original boxes.No longer availableEstimate: € 250 / 350