#94René Van EyndhovenPeriod: 1934-2019“Bospad naar het dorp”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
"Forest path to the village." A painting, oil on canvas, signed at the bottom.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 120 / 180 -
#55Een vintage Marokkaanse Koran doos. Uitgevoerd in koper met verzilverde details en been in het reliëf.
#86Een massief houtgesculpteerde Dagobert stoel met centraal een mannenportret.
A solid wood-carved Dagobert chair with a central portrait of a man.No longer availableDim. 108 x 66 x 50 cmEstimate: € 150 / 250 -
#314Kodak, Zeiss IkonEen lot oude vouwcameras bestaande uit een Kodak Brownie met Anaston 100mm f/6.3 lens en een Zeiss Ikon met Novar Anastigmat 105mm 1.6.3 lens. Beide in lederen etui.
A lot of old folding cameras consisting of a Kodak Brownie with Anaston 100mm f/6.3 lens and a Zeiss Ikon with Novar Anastigmat 105mm f/6.3 lens. Both in leather case.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#177Een massief eikenhouten commode met 3 laden, 19e eeuws.
#353Een lot van 2 vintage gekleurde glaspasta schalen.
#352“Schaapjes op de heide”, een schilderij, olieverf op paneel in vergulde kader, draagt een plaatje ‘Ch Vandamme 1844 - 1898 en de initialen CVD.
"Sheep on the Heath", a painting, oil on panel in a gilded frame, with a plaque 'Ch Vandamme 1844 - 1898 and initials CVD.No longer availableDim. 29 x 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#290Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.38 ct.No longer availableDim. 5,72 gEstimate: € 600 / 650 -
#282Jan Michiel RuytenPeriod: 1813-1881“Tolhuis aan de Schelde”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd, voorstudie van het werk door Jan Ruyten, eind 19e eeuw.
"Toll house on the Scheldt." A drawing on paper, signed at the bottom, preliminary study of the work by Jan Ruyten, late 19th century.No longer availableDim. 24 x 16 cmEstimate: € 100 / 200