#319Deknudt
Een vintage spiegel met facetgeslepen glas, lang rechthoekig kader en vergulde details. Met label gemerkt “Deknudt”.
#362
“En Sologne”, een lithografie op papier, onleesbaar gesigneerd.
#200
#33
Een groep in biscuit voorstellend een engel en een jongedame met ontblote borst, achteraan gemerkt Ester.
#110
#17
Een paar vermoedelijk Ottomaanse stijgbeugels in staal.
#220
#250
#101
“Lois de Solon”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet, zonder bevestiging.
#53Wolfers Fréres
Een set van 12 zilveren koffielepeltjes in hun originele foudraal. Gemerkt met 3 sterren in een driehoek (Wolfers), 800‰.
#117Lino Sabattini
Een theeset in verzilverd metaal bestaande uit een theekan, een vaas, een melk- en suikerpot en een schaal, gemerkt Christofle France, Collection Gallia door Lino Sabattini ontworpen. Ca. 1950. Toegevoegd een cassette met een vork, 2 lepels en een servetring.