#380Tavannes watch & CoEen zakhorloge met zilveren kast, Tavannes Watch Co. Gemerkt 0.800. In beschermkistje.
A pocket watch with silver case, Tavannes Watch Co. Marked 0.800. In protective case.No longer availableDim. 800‰ Ø 5.2 cmEstimate: € 80 / 120 -
#27Een Delfts porseleinen bord met Chinees decor.
A Delft porcelain plate with Chinese decoration.No longer availableDim. Ø 22,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#196Een 19e eeuwse massief houten vitrinekast met 4 deuren en 1 lade, gesculpteerd ornament bovenaan.
#393Een lot van 5 tafellampen, koper en verchroomd metaal.
#211Een massiek eikenhouten legkast met 2 deuren.
#188Een massief houten antiek schoolbankje.
#204Een spiegel met vergulde kader naar barok voorbeeld.
#120Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct. D/E VVS1.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.92 ct. D/E VVS1.No longer availableDim. 10,54 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#378Een kunststof mannequinpop op glazen voet, demonteerbaar.
A plastic mannequin on a glass base, detachable.No longer availableDim. h 164 cmEstimate: € 40 / 60 -
#384“Conseil De Guerre Romain”, een lot van 2 oude etsen.
"Conseil De Guerre Romain", a lot of 2 old etchings.No longer availableDim. 16 x 36 cmEstimate: € 40 / 60