#75Silver CrossEen vintage poppenwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
#63AstoriaEen antieke accordeon, van het merk Astoria met toetsen in parelmoer, in zijn originele koffertje.
An antique accordion, branded Astoria with mother-of-pearl keys, in its original case.No longer availableDim. 20 x 36 x 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#45Een lot van vier zilveren servetringen en een zilveren pollepel.
A lot of four silver napkin rings and a silver ladle.No longer availableDim. 325gEstimate: € 150 / 200 -
#101“Lois de Solon”. Een brons gegoten beeld op marmeren voet, zonder bevestiging.
"Lois de Solon". A bronze cast statue on a marble base, without attachment.No longer availableDim. 33 x 38 cmEstimate: € 150 / 250 -
#209Een massief houten ééndeurs vitrinekast.
#233“Waterdraagster”, een massief eikenhouten gesculpteerd beeld, hersteld/gelijmd aan de benen, onderaan gesigneerd ‘John’.
"Water Carrier", a solid oak carved sculpture, repaired/glued at the legs, signed 'John' at the bottom.No longer availableDim. h 78 cmEstimate: € 80 / 120 -
#57Een lot bestaande uit twee metalen beeldjes van Napoleon.
A lot consisting of two metal figurines of Napoleon.No longer availableDim. h 32 & 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#376Een retro staanlamp, chroom voet en kunststof bolkap.
#83Een antieke opvouwbare veldcamera met balg en een ThorntonPickard Beck symmetrical lens. Omstreeks 1900.
An antique folding field camera with bellows and a Thornton-Pickard Beck symmetrical lens. Circa 1900.No longer availableDim. 7 x 26 x 26 cmEstimate: € 120 / 180 -
#318Een lot van 2 vintage Chinees porseleinen fish tanks, 1 grote en 1 kleinere, met figuratief en floraal decor. Binnenin met goudvissen versierd, onderaan gemerkt.
A lot of 2 vintage Chinese porcelain fish tanks, 1 large and 1 smaller, with figurative and floral decor. Decorated inside with goldfish, marked at the bottom.No longer availableDim. 30 x Ø 36 & 25 x Ø 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#239Pol MaraPeriod: 1920 - 1998“Dame met pauwenveren”, een lithografie in kleur, gesigneerd buiten de plaat en genummerd 61/100.
"Lady with peacock feathers," a color lithograph, signed outside the plate and numbered 61/100.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 50 / 80