#900Koll’s catalogus 2012
Le catalogue Koll’s 2012.No longer availableEstimate: € 12 / 14 -
#71Een paar geslepen kleurloos kristallen karaffen. Tijdperk Louis-Philippe.
#526Een handgeknoopte wollen kelim.
Une paire de pots à tabac en faïence, décor en relief. Un couvercle avec un éclat, l’autre avec le fretel réparé.No longer availableDim. h: 22 & 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#430Vier verschillende dameshorloges van roestvrij staal.
#863Twee kristallen vazen waarbij één gemerkt van Val St. Lambert.
#854Een reeks van zes kristallen glazen met roze kelk. Gaaf.
#16Il BisonteVijf verschillende handtassen van leder en één van stof.
Deux séries de six verres en cristal à calices en couleurs. Nous ajoutons deux exemplaires. Un avec éclat.No longer availableDim. H. 22 & 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#69Elixir d’AnversEen publiciteitsaffiche uit 1921. Ingelijst.
#879Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.
#814SeranoEen gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50 / 60