Other lots in this auction
-
#178Célestine Vermoelen“Herenportret. Joseph Michel Vermoelen (1909-1986)”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
”Portrait d’homme. Joseph Michel Vermoelen (1909-1986)”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 77 x 66 cmEstimate: € 180 / 200 -
#23Een theepot op komfoor van Brussels porselein met vergulde decors. XIXe eeuw.
Une théière sur réchaud en porcelaine de Bruxelles à décor argenté. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#870Primex (Märklin)Goederenwagon (4587).
Un wagon de marchandise (4587).No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#631Een paar dekselvazen van Chinees porselein met blauw op witte florale decors.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de fleurs.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 130 / 150 -
#98Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.
Une icône ukraniènne, représentation du Christ. XIXème siècle. Sous verre. Sans riza.No longer availableDim. 24 x 17 cmEstimate: € 120 / 200 -
#279“Oud-Bijbelse voorstelling”. Inkt en sanguine op papier. XVIIIe eeuw.
”Ancienne scène Biblique”. Encre et sanguine sur papier. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#810“Art deco ceramics made in Belgium - Charles Catteau”. Marc Pairon. Ed. Stichting Charles Catteau. Aartselaar 2006.
“Art deco ceramics made in Belgium - Charles Catteau”. Marc Pairon. Ed. Stichting Charles Catteau. Aartselaar 2006.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#22“Pavillons arborés à la mer par la plûpart des nations”. Een handgekleurde gravure door D. Derveaux.
”Pavillons arborés à la mer par la plupart des nations”. Une gravure peint à la main par D. Derveaux.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 10 / 15 -
#815Een lot ruitersbenodigdheden, bestaande uit een paar hielsporen met lederen band, een enkel ijzeren spoor, drie metalen en en twee lederen stijgbeugels en een bit.
Un lot d’accessoires de cavalier, comprenant une paire d’étriers à lanières en cuir, un étrier en fer, trois en métal et deux en cuir et un mors.No longer availableEstimate: € 40 / 70 -
#878Een bronzen aquamanile. Vlaanderen, omstreeks 1700.
Une aquamanile en bronze. Flandres, +- 1700.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#559Dries Van den BroeckPeriod: 1923 - 1995“Dilerium”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd: Dec 1969.
”Composition”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 100 / 120 -
#659Een ivoren Corpus Christi op een zwartgelakt kruisbeeld in een vergulde kader in barokke stijl. Eén vingertje manco. XIXe eeuw.
Christ en ivoire sur crucifix en bois noirci dans un cadre baroque doré. Un doigt manque. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 83 cmEstimate: € 1200 / 1500

