Similar lots by type
-
#586Een gefineerde hoge klapsecretaire, versierd met inlegwerk, met twee deuren onder het klapblad en bovenaan een lade onder het marmeren blad. Tijdperk Empire.
Un secrétaire haut à tablette rabattable, décoration incrustée, à deux portes en dessous de l'abattant et au dessus un tiroir en dessous de la tablette.No longer availableDim. 144 x 112 x 48 cmEstimate: € 200 / 240 -
#579Een houten bijzetmeubeltje met albasten blad en messingen galerijtje.
Un petit meuble en bois à tablette en albâtre et galerie en laiton.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 30 / 40 -
#400Een klein barmeubeltje in de vorm van een tonnetje met één deurtje.
Un petit meuble de bar en forme de tonneau, à une petite porte.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#211Een eikenhouten bureau met gecanneleerde poten en met vijf laden.
Bureau en chêne aux pieds cannelés et ouvrant à cinq tiroirs.No longer availableDim. 150 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#646Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout.
Une armoire à deux portes en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#556Twee bijzetkastjes van gefineerd hout in empirestijl met één deurtje, een lade en met een marmeren blad.
Deux petites armoires en bois de placage, style Empire, à une porte, un tiroir et tablette en marbre.No longer availableDim. 80 x 35 x 40 cmEstimate: € 320 / 360 -
#207Een recente bibliotheek in Engelse stijl met vier paneeldeuren en vier laden onderaan.
Une bibliothèque récente anglaise à quatre portes et quatre tiroirs en dessous.No longer availableDim. 204 x 178 x 40 cmEstimate: € 200 / 220 -
#804Een houten wandvitrine met één deur.
Vitrine murale en bois ouvrant à une porte.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#213Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.
Encoignure en chêne à une porte moulurée.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 80 / 100 -
#385Een houten haardversiering met negen Delftse tegels van blauw en wit aardewerk. XIXe eeuw.
Une décoration de cheminée à neuf carreaux de Delft en faïence bleue et blanche.No longer availableDim. 114 x 32 cmEstimate: € 130 / 180 -
#624Een mahoniehouten wieg met zwanenhals en versierd met bronsbeslag. Tijdperk Empire. Meerdere beschadigingen.
Un berceau en acajou à col de cygne et décoré de montures en bronze. Empire. Dégâts.No longer availableDim. l: 117 cmEstimate: € 80 / 100 -
#604Een bijzettafeltje van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een rond marmeren blad en versierd met verguld bronsbeslag.
Une petite table en bois de placage, style Louis XV, à tablette en marbre ronde et décorée de montures en bronze.No longer availableDim. Ø: 55 cmEstimate: € 260 / 300 -
#606Een zitbank van gesculpteerd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met rode bekleding.
Un canapé en bois sculpté et patine doré style Louis XV, revêtement rouge.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 320 / 380 -
#801Gérard Cornelis à LiegeStaande klok met eikenhouten kast, versierd met een tuinvaas en bloemen. Wijzerplaat van messing en tin. Luik, tijdperk Lodewijk XVI.
Une horloge de vestibule liégeoise à gaine en chêne, décorée d’une vasque et de fleurs . Le cadran en laiton et étain. Epoque Louis XVI.No longer availableDim. 230 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#626Een ronde tafel van mahoniehoutfineer met een zwart marmeren blad.
Une table ronde en bois de placage acajou à tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 51 cmEstimate: € 220 / 240 -
#805Een houten wandvitrine met één deur.
Vitrine murale en bois ouvrant à une porte.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#566Een eikenhouten lessenaar op smeedijzeren voet en met porseleinen inktpot.
Un pupitre en chêne sur pied en fonte et encrier en porcelaine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#365Een rond bijzettafeltje op drie poten in de vorm van zwanenhalzen met een zwart marmeren blad.
Table d’appoint ronde sur trois pieds en forme de cols de cygnes. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 40 cm h: 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#636Een Chinese tweedeurskast van gepolychromeerd en gelakt hout, versierd met een decor van personages bij de keizerlijke hofhouding.
Une armoire à deux portes chinoise en bois laqué et polychrome, représentation de personnages à la cour Impériale.No longer availableDim. 118 x 80 x 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#656Een paar armstoelen in Lodewijk XVI-stijl met meerkleurig patina.
Une paire de fauteuils style Louis XVI, patine polychrome.”No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#616Een halfronde wandconsole van gesculpteerd en verguld hout met een marmeren blad en versierd met bloemenguirlandes.
Une console demi-cercle en bois sculpté et doré à tablette en marbre et décoration de guirlandes fleuries.No longer availableDim. b: 115 cmEstimate: € 360 / 380 -
#592Een Hollands kabinet - secretaire van notenhoutfineer met bovenaan twee paneeldeuren, onderaan drie laden onder het klapblad. Binnenin fraai uitgewerkt met kleine laden en pidgeonholes.
Cabinet-secrétaire hollandais en placage de noyer. Le dessus à deux portes aux panneau, le dessous à trois tiroirs en dessous d’un abattant. L’intérieur joliment décoré et présentant des petits tiroirs et des pigeonniers.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#390Een art nouveau muziekstaander, versierd met gebeeldhouwde bladmotieven.
Un petit meuble à partitions Art Nouveau, à la décoration de feuillage.No longer availableDim. h: 114 cmEstimate: € 80 / 120 -
#596Een Empire eetkamer, bestaande uit een groot buffet met vier deuren en vier laden, een eettafel met zes stoelen en twee armstoelen, een wandconsole en een tweedeursvitrine met lade. Het geheel versierd met bronzen hermenfiguren.
Une salle à manger style Empire, comprenant un grand buffet à quatre portes et quatre tiroirs, une table avec six chaises et deux fauteuil, une console et une vitrine à deux portes à un tiroir. Le tout décoré d’hermès en bronze.No longer availableEstimate: € 400 / 600
Other lots in this auction
-
#333Een lampenvoet van monochroom wit biscuit met messingen monturen, versierd met strikken.
Un pied de lampe en biscuit monochrome blanc et montures en laiton, décoration de noeuds.No longer availableDim. h: 25 cm (z.k.)Estimate: € 40 / 60 -
#782Een lot van vier voorwerpen in geslepen kristal met vogel in rode cartouches . Bestaande uit een bonbonnière met deksel op voet, een bel, een asbak en een sierbekertje.
Un lot de quatre objets en cristal taillé et cartouches rouges. Comprenant une bonbonnière à couvercle sur pied, une sonnette, un cendrier et un gobelet décoratif.No longer availableDim. H 25 cm b 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#340Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.No longer availableEstimate: € 1900 / 2000 -
#694“Vissers met zicht op Fuji”. Een herdruk van een houtsnede uit de reeks “36 zichten op de berg Fuji”. Lichte vochtschade.
”Pécheurs , vue sur le Fuji”. Une réimpression d’une gravure sur bois venant de la série “ 36 vues de la montagne Fuji”. Quelques dégâts des eaux.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80 / 100 -
#262Raphael Dekoker“Stilleven met hooimijten en molen.
”Nature morte aux meules de foin et moulin”.No longer availableDim. 45 x 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#432Twee verschillende Morikarpetjes, waarbij het kleinste met lichte slijtage.
Deux carpettes Mori, dont la plus petite avec usures.No longer availableDim. 149 x 94 & 119 x 83 cmEstimate: € 30 / 60 -
#134“Bron aan de rand van het bos”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Geen signatuur. Toegeschreven aan Isidore Meyers.
“Source à l’orée du bois”. Huile sur toile marouflée. Sans signature, attribuée à Isidore Meyers.No longer availableDim. 62 x 89 cmEstimate: € 100 / 160 -
#356Een sober gebeeldhouwd violontafeltje.
Une table violon sobre sculptée.No longer availableDim. 90 x 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#620“Vissen”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Eerste kwart XXe eeuw.
”Poissons”. Un netsuke en ivoire sculptée. Premier quart du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4 cmEstimate: € 50 / 70 -
#749Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 30 / 40 -
#126Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Un tapis persan en laine noué main. Usures.No longer availableDim. 390 x 272 cmEstimate: € 200 / 300 -
#595“Twee acteurs”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.
”Deux acteurs”. Un netsuke en ivoire sculptée . Porte une signature. Première partie du XXème siècle.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 60 / 100


