Similar lots by type
-
#796
Een ovale tafel van mahoniehout op vier gedraaide poten met vernauwingen en op messingen wieltjes Tijdperk Louis-Philippe. Tafelblad vervangen door grenenhout.
Table ovale en acajou sur quatre pieds tournés à rétrécissements et sur roulettes en laiton. Epoque Louis-Philippe. Tablette remplacée en sapin.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#804
Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#807
“Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.
“Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#125
Een parelsnoer met witte parels met een zilveren slot.
Collier de perles blanches. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#396
Een ovale spiegel in Lodewijk XVI-stijl.
Miroir ovale de style Louis XVI.No longer availableDim. 97 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#739L.A. Jacobs
“Galjoen voor de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Galion devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 16 x 23 cmEstimate: € 80/120 -
#394
Een jaren ‘60 bureau met aan weerskanten vier en drie laden.
Bureau des années 60 avec trois respectivement quatre tiroirs latéraux.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#190
Een halssnoer met bijpassende oorbellen van amber met 18 karaats geel gouden slotjes.
Collier et boucles d’oreilles assorties en ambre. Fermoirs en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 43,28 gEstimate: € 400/500 -
#260
Eikenhouten kast met opzet. Zwaar gesculpteerd.
Armoire à deux corps en chêne richement sculpté.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#215
Een parelsnoer met goudkleurige parels met een zilveren slot.
Collier de perles de couleur or. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#185
Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles grises. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250/350 -
#310
Een sierkruik van aardewerk in metalen staander.
Cruche décorative en faïence sur base en métal.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#4Roger Hebbelinck
“Zijbeuk van de kathedraal”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 97/350 buiten de plaat.
“Nef de la Cathédrale, côté Place Verte”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 97/350 hors planche.No longer availableDim. 33 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#404
Luchter van polychroom hout.
Lustre en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#379Dutré
“Stadszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue de ville”. Huile sur toile. Signée et datée 1945.No longer availableDim. 32 x 45 cmEstimate: € 80/120 -
#320Silver Cross
Een oude kinderwagen uit de jaren ‘60. Zeer goede staat.
Ancien landau des années 60. Très bon état.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#523
Cloisonné snuffbottle. Chinees werk.
Flacon à parfum en cloisonné. Travail chinois.No longer available -
#792
Twee verschillende XVIIIe eeuwse gravures.
Deux gravures du XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#402
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#745
Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.
Grand buffet en acajou. Trois tablettes et quatre pieds tournés.No longer availableDim. H. 116 x L. 169 cmEstimate: € 350/500 -
#95
Een zeer mooie tweedeurskast van gebeeldhouwd en gemoulureerd eikenhout. Centraal bovenaan versierd met een imposante rocaille. Onderaan twee laden. Schuine, concave hoeken, gebogen kap. Frankrijk, tijdperk Lodewijk XV.
Une très jolie armoire à deux portes en chêne mouluré et sculpté. Corniche en chapeau de gendarme décoré vers le centre avec une importante rocaille asymétrique. Le bas à deux tiroirs juxtaposés, les coins coupés et concaves. France, époque Louis XV.No longer availableDim. 247 x 178 x 69 cmEstimate: € 500/600 -
#805
Vier koekoeksklokken van hout en kunststof.
Quatre pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#775
Een lot van vier verschillende glazen stolpen.
Lot de quatre globes en verre.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#27
Groepje van Duits porselein.
Petit groupe en porcelaine allemande.No longer available
Other lots in this auction
-
#784Belnori (?)
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 61 x 91 cmEstimate: € 100/150 -
#366
Een Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 143 x 108 cmEstimate: € 40/60 -
#239Albert Isidore DevosPeriod: 1868 - 1950
“Stoomschip in de haven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau à vapeur dans le port”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 79 cmEstimate: € 160/180 -
#152Cartier
Een handtas van bordeauxrood leder.
Sac à main en cuir bordeaux.No longer availableEstimate: € 150/180 -
#677
Twee paar kandelaars, waarvan twee messingen (één beschadigd) en twee van verzilverd metaal en rood koper.
Deux paires de candélabres dont deux en laiton (un accident) et deux en cuivre rouge partiellement argenté.No longer availableDim. h: 75 & 72 cmEstimate: € 120/160 -
#639
Serie van zes eikenhouten stoelen met rieten zit. Omstreeks 1900.
Suite de six chaises en chêne aux sièges cannées. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#690
Een armband en een schakelketting van 925 ‰ zilver.
Bracelet et chaîne aux maillons en argent 925‰.No longer availableDim. 100,12 gEstimate: € 100/150 -
#779
Een lot van vijftien strips, waaronder zeven albums van Kuifje en enkele andere uitgaven uit het weekblad Kuifje.
Lot de 15 albums de bandes dessinées dont sept albums de Kuifje et quelques autres éditions de l‘hebdomadaire Kuifje.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#97
Een driedelig klokstel van roze marmer met de pendule in de vorm van een Griekse tempel met koperen zuiltjes en fronton en twee cassolettes.
Garniture trois pièces en marbre rose comprenant une pendule en forme de temple grec aux colonnettes en cuivre et deux cassolettes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#219
Een serie van twaalf armstoelen van fruithout in Directoirestijl. Rug en zit bekleed met similileder.
Suite de douze fauteuils en bois fruitier de style Directoire. Dossiers et sièges recouvert de simili.No longer availableEstimate: € 1000/1500 -
#60
Twee wandelstokken met zilveren handvatten, waarvan één Duits en één alpacca.
Deux cannes aux manches en argent dont une allemande et une en alpacca.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#312
“De boerin”. Een ets naar een werk van A. Bourlard.
“La fermière”. Eau forte d’après un oeuvre par A. Bourlard.No longer availableDim. 88 x 48 cmEstimate: € 60/100