Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een violontafeltje van wortelfineer.

Een violontafeltje van wortelfineer.

Table violon en ronce de noyer.
SKU: 2706170342.
Category: Meubel.
Auction day: 27 June 2017 19:00
Catalogue #342
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #595
    Gasparucci Italo

    Een tafel van witgepatineerd bamboe met glazen blad en met zes bijpassende stoelen.

    Une table en bambou blanc patiné avec tablette en verre et six chaises accordées.
    No longer available
    Dim. 73 x 199 x 100 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #638

    Een eikenhouten kast met een klapblad bovenaan en onderaan twee paneeldeuren. Omstreeks 1800.

    Une armoire en chêne. Avec tablette rabattante et deux portes. ± 1800.
    No longer available
    Dim. b: 117 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #764

    Een sober eikenhouten bureau met twee laden en twee schuifbladen.

    Un bureau sobre en chêne à deux tiroirs et deux tablettes.
    No longer available
    Dim. b: 155 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #606

    Een verguld metalen console met glazen blad.

    Une console en métal avec tablette en verre.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #788

    Een rokersmeubeltje van gesculpteerd hout in de vorm van een getorste zuil en een ronde voet op drie leeuwenpoten. Manco bovenaan.

    Un fumoir en bois sculpté en forme de colonne torsadée et un pied sur trois pattes de lion. Le dessus est manquant.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #780

    Een verlengbare ovale tafel met getorste poten.

    Une table à rallonge ovale avec pieds cambrés.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #610

    Een verlengbare eikenhouten tafel.

    Table allongeable en chêne.
    No longer available
    Dim. l: 142 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #619

    Een fauteuil van gesculpteerd notenhout met roze bekleding. XIXde eeuw.

    Un fauteuil en noyer sculpté avec revêtement rose.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #791

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met twee laden onderaan. XIXe eeuw. Slijtage en manco’s.

    Garde-robe en chêne ouvrant à deux portes et à deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle. Usures et manquants.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #805

    Een lage boekenkast van gesculpteerd hout in Mechelse renaissancestijl met centraal een paneeldeurtje en een lade. We voegen er een kleine credenza in dezelfde stijl aan toe.

    Bibliothèque basse en bois sculpté de style Renaissance malinoise. Une porte pleine centrale et un tiroir. Nous ajoutons une petite crédence dans le même style.
    No longer available
    Dim. 97 x 266 x 38 cm & 106 x 79 x 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #778

    Een kruk van gesculpteerd hout op centrale poot, eindigend in drie voluten.

    Un tabouret en bois sculpté sur pied central, terminant en trois volutes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #786

    Een aan weerskanten verlengbare bijzettafel met getorste poten.

    Une table avec rallonges à pieds cambrés.
    No longer available
    Dim. 65 x 65 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #776

    Een eikenhouten nachtkastje in Régencestijl met één lade.

    Une table de nuit en style régence avec un tiroir.
    No longer available
    Dim. 72 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #795

    Een paar eikenhouten stoelen in Régencestijl.

    Deux chaises en chêne style régence.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #628

    Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.

    Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.
    No longer available
    Dim. b: 148 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #770

    Een houten dienblad op opklapbaar statief.

    Plateau de service en acajou sur support amovible.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #629

    Een wandkapstok van fraai gesculpteerd eikenhout, versierd met scènes van putti met een bok en een geit en met zes bronzen haken.

    Un porte manteaux mural en chêne sculpté à six crochets, décoration de putti, bouc et chèvre.
    No longer available
    Dim. b: 148 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #800

    Een voetbankje.

    Une repose pieds.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #790

    Een paar eikenhouten Windsorstoelen.

    Deux chaises en chêne style Windsor.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #620

    Een onderkast van een tweeledige buffetkast van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.

    La partie du dessous d’un buffet en noyer sculpté, style renaissance Malinoise.
    No longer available
    Dim. 96 x 123 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #520

    Een uit drie delen opgebouwd Chinees meubel van zwartgelakt hout en versierd met personages van piëtra dura. Rug gedeeltelijk verwijderd voor televisie.

    Meuble chinois en trois parties en bois noirci, décoré de personnages en pierre dure. Partie du dossier enlevé pour télévision.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #782

    Een kleine eikenhouten ééndeursvitrine.

    Une petite vitrine en chêne à une porte.
    No longer available
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #785

    Een paar notenhouten stoelen in Lodewijk XVI-stijl met blauw stoffen bekleding.

    Deux chaises en noyer style Louis XVI avec revêtement en tissu bleu.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #801

    Een rond bijzettafeltje van gefineerd hout op vijf poten.

    Table d’appoint ronde en bois de placage sur cinq pieds.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #382

    Een lot van zes bronzen vijzels in verschillende uitvoeringen. Met stampers.

    Un lot de six mortiers avec pilons différents.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #418
    Goebel

    Een lampenvoet van meerkleurig porselein in de vorm van een meisje op een hekje bij een boomstam. Uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.

    Un pied de lampe en porcelaine polychrome représentant une fille près d’un tronc d’arbre. Fait partie d’une série de M.I. Hummel. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #269

    “Nachtelijk landschap met beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage nocturne, le ruisseau”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #578

    Een kommetje van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een groene draak en een feniks op gele fond. Gemerkt.

    Un petit bol en porcelaine chinoise, décor de dragon vert sur fond jaune. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 17,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #410

    Een sokkeltje van tropisch hout met een grijs marmeren blaadje

    Petit socle en bois exotique à tablette en marbre gris.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #265

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 187 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,48 ct.
    No longer available
    Dim. 6,89 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #211

    “Classicistische vrouwenfiguur”. Een beeld van grijs marmer en albast. Beschadiging aan de rechterhand. XIXe eeuw.

    “Figure de femme classique”. Une statue en marbre gris et albâtre. Dégâts à la main gauche. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #679

    Porseleinen beeldje van twee nonnen. Gemerkt Lladro.

    Statuette représentant deux nonnes. Marquée Liadro.
    No longer available
    Dim. H. 33 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #16

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Une carpette d’Orient en laine. Fait main.
    No longer available
    Dim. 126 x 82 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #704

    Twee verschillende olielampen, waarbij één met een voet van zamak en albast en de andere van blauw opaalglas en messing met een verguld decor.

    Deux lampes à huile différentes, dont une avec pied en régule et albâtre, l’autre en verre opale bleu et laiton avec un décor en dorure.
    No longer available
    Dim. h: 65 & 71 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #218

    Een dienblad van 830‰ zilver. Duitse keuren. Makersmerk M.H. Wilkens & Söhne.

    Un plateau en argent 830‰. Poinçon allemand. Poinçon d’orfèvre M.H.Wilkens & Söhne.
    No longer available
    Dim. 1000,35 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #124
    Remy Van Sluys
    Period: 1907-1993

    “Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Intérieur”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More