Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#3
Een Engels haardscherm van mahoniehout met een centrale gobelin met en pastorale voorstelling. XIXe eeuw. Gobelin beschadigd.
Pare-feu anglais en acajou recouvert d’un gobelin pastoral. XIXe siècle. Déchirure au gobelin.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#449
“Bloemenstilleven”. Een églomisé. Onduidelijk gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Eglomisé. Illisiblement signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#177
Messingen kerkkandelaar in barokke stijl. Driehoekige voet met engelenkopjes. XIXde eeuw. Gemonteerd op elektriciteit.
Bougeoir d’église en laiton de style baroque. Base triangulaire aux têtes d’angelots. XIXe siècle. Monté à l’électricité.No longer availableDim. H. 76 cmEstimate: € 100 / 150 -
#90
Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren sluiting.
Collier de perles d’eau douce avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300 / 360 -
#11
Een octogonale theebus van geel koper, versierd met handgeschilderde personages. Gemonteerd als lampenvoet.
Boîte à thé octogonale en cuivre jaune décorée de personnages peints à la main et montée en lampe.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#81
Een kinderhoofdje van bruingepatineerd brons als wandversiering.
Tête d’enfant en bronze à patine brune. Plaquette murale.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#287
Een gevermeilleerd zilveren schaaltje met een decor van rocailles aan de rand. Franse keuren, vanaf 1838. 950 ‰.
Petit plat en vermeil à décor de rocailles sur l’aile. Poinçons français après 1838. 950‰.No longer availableDim. 145,2 gEstimate: € 40 / 60 -
#103
Een blauwgepatineerde gietijzeren paraplustaander. Omstreeks 1900.
Porte-parapluie en fonte peinte bleue. Vers 1900.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 50 / 80 -
#219Vera Noens
“Woestijnzon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Soleil du désert”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#691
Een lot porselein en aardewerk, bestaande uit een voorstelling van Napoleon, een officier, een groep met flamingo’s (afgebroken kop), een personage met hondenkar en keizer en keizerin en een pique-fleur in de vorm van een duif.
Lot de porcelaine et de faïence comprenant une représentation de Napoléon, un officier, un groupe de flamands (une tête cassée), un personnage aux char à chien, un empereur et impératrice et un pique-fleurs en forme de pigeon.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#422
Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#559D. Angelescu
Een houten beeldhouwwerk van een zittende vrouw. Op een vierkante piëdestal van gefineerd hout. Gemonogrammeerd D.A. 1979.
Sculpture en bois représentant une femme assise. Piédestal en bois de placage. Monogrammée D.A. et datée 1979.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 300 / 500