#621
Een flesvaas van groen glaspasta.
#211
Een vintage schaal van tweekleurig glas. Jaren ‘70.
#668
Een art deco vaasje van glaspasta.
#627
Een vaas van rood Muranoglas met goudspikkels.
#564Vetro e lavorazione di maestri di Murano
Twee vissen van groen en blauw Muranoglas.
#549
Drie vissen van gekleurd Muranoglas.
#648
#457
Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
#661
Een vaas van rood Muranoglas met mirafioredecor.
Een paar meerkleurig Italiaans glazen schelpen.
#203
#173
Een haai van groen Muranoglas.
#629
Twee vissen van grijsgroen Muranoglas.
Deux poissons en verre de Murano gris-vert.No longer availableDim. h: 14,5 & 15,5 cmEstimate: € 50/60
#502Fred Bervoets
“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 60/60.
"Composition". Lithographie en couleurs. Signée et numérotée 60/60.No longer availableDim. 64 x 46 cmEstimate: € 200/220 -
#247
Een achthoekige Delftse dekselvaas met blauw op wit bloemendecor. Het deksel getooid met een Fo-hond. Onderaan gemerkt.
Un vase couvert de Delft octogonal à décor floral bleu sur blanc. Le couvercle orné d'un chien de Fo. Marqué en bas.No longer availableDim. H:50cmEstimate: € 60/80 -
#103
Een officierssabel in lederen schede.
#500
#285
#403
Un plat en verre violet à décor de feuilles gravées et argentées. Début du XXe siècle.No longer availableDim. Ø : 37 cmEstimate: € 80/120 -
#368Val Saint Lambert
Een kleurloos kristallen pique-fleurs.
#698
Een merkwaardige aardewerken vaas in de vorm van een dier met twee eenden.
#307Emaux de Longwy
Een aardewerken ijsbeer. Gemerkt.
#662
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#534
"Personnages assis". Une sculpture d'étude en terre cuite. Signée en bas.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/300 -
#69Martinelli
“Zuiders straatzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Ruelle méditerranéenne". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38x18cmEstimate: € 75/100