Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vitrine met twee gebogen paneeldeuren onder de gevitreerde deuren, versierd met Chinese decors van vogels en bloemen.

Een vitrine met twee gebogen paneeldeuren onder de gevitreerde deuren, versierd met Chinese decors van vogels en bloemen.

Une vitrine à deux portes courbées sous deux portes vitrées, décorations chinoises d’oiseaux et de fleurs.
Dim. 160 x 105 x 52 cm
SKU: 2708190610.
Category: Meubel.
Auction day: 28 August 2019 19:00
Catalogue #610
Estimate: € 200 / 280
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #171

    Een mahoniehouten klapsecretaire in Louis-Philippestijl met twee laden onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad bovenaan. XIXde eeuw.

    Secrétaire droit en acajou, ouvrant à deux portes en dessous de l’abattant, le dessus à un tiroir en doucine et à tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 154 x 105 x 47 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #636

    Een roodgelakt buffetkastje met twee laden en twee deuren, versierd met Chinese decors.

    Un petit buffet laqué rouge à deux tiroirs et deux portes, décoration de scènes chinoises.
    No longer available
    Dim. 95 x 110 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #581

    Een hoge eikenhouten vitrinekast met twee paneeldeurtjes onder de glazen deur.

    Vitrine haute en chêne ouvrant à une porte vitrée au dessus de deux petite portes à panneaux.
    No longer available
    Dim. 215 x 65 x 32 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #176

    Een gebeeldhouwd eikenhouten bureau met opzet in neogotische stijl. Onderaan drie laden en twee deuren, in het opzet een deurtje en twee laden. We voegen er een gebeeldhouwde stoel in barokke stijl aan toe.

    Bureau en chêne de style gothique. Le bas à trois tiroirs en ceinture et à deux portes. Le dessus à deux tiroirs et une petite porte. Nous ajoutons une chaise en chêne sculpté dans le même genre.
    No longer available
    Dim. 140 x 142 x 70 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #755

    Een XIXe eeuws meesterstuk in de vorm van een Louis Philippe commode met vier laden en een marmeren blad. Enkele trekkers opnieuw te monteren.

    Une pièce de maître du XIXème siècle sous forme d’une commode Louis Philippe à quatre tiroirs et une tablette en marbre. Quelques poignées à remonter.
    No longer available
    Dim. 31 x 41 x 21 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #684

    Een oude ligbank met verstelbaar hoofdeinde, bekleed met groen fluweel met rode Arabische motieven.

    Chaise longue ancienne à tête réglable, recouverte de velours vert aux motifs arabes en rouge.
    No longer available
    Dim. l: 165 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #628

    Een gefineerde commode met een zwart marmeren blad en met drie laden, versierd met ingelegde messingen biesjes. XIXe eeuw.

    Commode en bois de placage et à tablette en marbre noir, ouvrant à trois tiroirs et décorée de filets de laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 88 x 130 x 66 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #638

    Een sober tweeledig eikenhouten buffet met onderaan twee paneeldeuren en twee laden en twee paneeldeuren in het opzet. XIXe eeuw.

    buffet sobre à deux corps en chêne, le bas à deux portes pleines et à deux tiroirs en ceinture, le haut à deux portes pleines. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 215 x 152 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #651

    Een tafel met rond glazen blad op een voet van witgepatineerd composiet in de vorm van een Corinthische zuil.

    Table ronde à tablette en verre sur base en composite à patine blanche en forme d’une colonne corinthienne.
    No longer available
    Dim. Ø: 115 cm h: 77 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #652

    Een Victoriaanse commode met twee grote en twee kleine laden en een zwart marmeren blad. Blad gerestaureerd.

    Commode victorienne ouvrant à deux grands et à deux petits tiroirs et à tablette en marbre noir. Tablette réparée.
    No longer available
    Dim. 92 x 135 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #668

    Een paar gefineerde buffetten met twee paneeldeuren onder twee laden en met wit marmeren blad.

    Paire de buffets en bois de placage ouvrant à deux portes aux panneau sous deux tiroirs et avec tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. 97 x 112 x 53 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #739

    Een opklapbare bridgetafel met vilten speelblad.

    Un table de Bridge, tablette en feutre.
    No longer available
    Dim. 71 x 78 x 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #237

    Een tweedeursvitrine met twee tapse pootjes vooraan en versierd met ingelegde biesjes.

    Vitrine à deux portes sur pieds toupies et décorée de filets incrustés.
    No longer available
    Dim. 194 x 130 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #654

    Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout.

    Une armoire à deux portes en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. h 140 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #590

    Een sobere eikenhouten dekenkist.

    Coffre sobre en chêne.
    No longer available
    Dim. 80 x 130 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #725

    Een houten rekje in vier niveaus met onderaan vier kleine laden.

    Une étagère en bois à quatre niveaux et quatre tiroirs en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 111 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #732

    Drie gefineerde gigognetafeltjes met een ingelegd stermotief in het blad.

    Trois tables gigognes en bois de placage, motif d’étoile incrusté dans la tablette.
    No longer available
    Dim. b: 28 - 44 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #742

    Een bijzetmeubeltje in twee niveaus met open zijkanten en rug.

    Un meuble à deux niveaux, côtés ouverts.
    No longer available
    Dim. b: 51 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #700

    Een mahoniehouten kaptafeltje op tapse poten met drie laden in het front en bovenaan twee opbergvakken onder klapbladen naast een opklapbare spiegel. Spiegel opnieuw te monteren.

    Une petite table de coiffure sur pieds gainés à trois tiroirs dans le front et deux rangements sous les tablettes rabattables à côté d’un miroir rabattable. Miroir à remonter.
    No longer available
    Dim. 75 x 87 x 47 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #730

    Twee bijzetmeubeltjes op tapse poten, beide met één lade.

    Deux petits meubles, pieds gainés, chacun avec un tiroir.
    No longer available
    Dim. b: 37 & 44 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #613

    Een gefineerde commode in transitionstijl met vier laden en een marmeren blad en met inlegwerk op de stijlen.

    Commode en bois de placage de style transition ouvrant à quatre tiroirs et à tablette en marbre. Montants incrustés.
    No longer available
    Dim. 103 x 75 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #720

    Twee gefineerde kastjes op tapse poten, waarbij één met een lade en twee paneeldeurtjes en het ander met een opbergvak onder het klapblad bovenaan en met onderaan een lade.

    Deux petites armoires en bois de placage à pieds gainés, dont une avec un tiroir et deux portes à moulures, l’autre avec un rangement en dessous du dessus rabattable et un tiroir en dessous.
    No longer available
    Dim. b: 45 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #710

    Een verlengbare ovale tafel met tapse poten.

    Une table ovale allongeable à pieds gainés.
    No longer available
    Dim. 110 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #722

    Twee kleine Engelse bijzettafeltjes, waarbij een rond met twee laden en een kalfslederen blad en een rechthoekig met twee klapbladen aan de zijkanten en één lade in de gordel.

    Deux petites tables anglaises, dont une ronde à deux tiroirs et tablette en vachette et une rectangulaire à deux tablettes rabattables sur les côtés et un tiroir dans la ceinture.
    No longer available
    Dim. b: 72 Ø: 50 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #245

    Een 18 karaats wit en roze gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct.

    Une bague en or blanc et rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,60 ct.
    No longer available
    Dim. 8,77 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #877

    Een serie van zeven tinnen maatbekers. Omstreeks 1900.

    Une série de sept mesureurs en étain. +- 1900.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #49
    A. Stevens

    “”Zicht op een meer”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    ”Vue sur un lac”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 38 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #854

    Een zwartgepatineerd houten kistje.

    Petit coffret en bois à patine noire.
    No longer available
    Dim. 27 x 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #52
    Alfons Van Beurden

    “Landweg aan de dorpsrand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘96.

    “Chemin de campagne au bord d’un village”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘96.
    No longer available
    Dim. 25 x 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #173

    8 boeken. “Histoire de Cicéron tirée de ses Ecrits et des Monumens de son Siècle; Avec les Preuves & des Eclaircissemens”. 5 delen. Ed. Didot, Paris 1743. Leder, in-16. Slijtage. M. de Barrett. “Les Livres de Cicéron de la vieillesse, de l’amitié, les Paradoxes...”, Ed. Barbou Paris 1776. En drie andere. Leder, in-16. Slijtage.

    8 livres. “Histoire de Cicéron tirée de ses Écrits et des Monuments de son Siècle; Avec les Preuves & des Éclaircissements”. 5 parties. Ed. Didot, Paris 1743. Leder, in-16. Usures. M. de Barrett. “Les Livres de Cicéron de la vieillesse, de l’amitié, les Paradoxes...”, Ed. Barbou Paris 1776. Et trois autres. Cuir, in-16. Usures.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #56

    Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl.

    Une table octogonal en chêne sculpté, style Renaissance.
    No longer available
    Dim. 75 cm Ø 68 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #257

    Een lot van vijf stukken koraal, een woestijnroos, twee nautilusschelpen en een groep zeepokken.

    Un lot de cinq pièces de corail, une rose du désert, deux coquillages Nautiles et un groupe de Sessiles.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 140
  • #809

    Een tinnen schemerlamp.

    Une lampe en étain.
    No longer available
    Dim. H. 168 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #583

    Een bronzen hanglamp, versierd met leeuwen- en saterkoppen en met roze stoffen kap.

    Une lampe en bronze, décoration de têtes de lions et de têtes de satyres et cape en tissu rose.
    No longer available
    Dim. Ø: 60 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #608

    Een paar gemberpotten van Chinees porselein met personages in het decor.

    Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine, décor de personnages.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #186

    Een eikenhouten buffet met opzet in Regencestijl met twee maal twee gemoulureerde paneeldeuren en bovenaan versierd met ingelegde motieven.

    Un buffet en chêne à deux corps style Renaissance à deux fois deux portes à moulures et le dessus décoré de motifs incrustés.
    No longer available
    Dim. 228 x 165 x 56 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling 27 & 28 Augustus 2019

De veiling is volledig - 900 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls verkrijgbaar. Er kan opnieuw binnengebracht worden van dinsdag 3 tot en met vrijdag 6 september.

27 August 2019 19:00
28 August 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More