Similar lots by type
-
#565
Een bureau met renaissance elementen en met twee paneeldeurtjes met wortelnootfineer. Met glazen blad.
Un bureau aux éléments Renaissance, deux portes panneaux et placage de ronce. tablette en verre.No longer availableDim. 160 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#235
Een console met spiegel en stoel in Régencestijl.
Une console avec un miroir, style Régence.No longer availableDim. b: 140 (console) 130 x 82 (spiegel)Estimate: € 200/240 -
#593
Een L-vormig designbureau, bekleed met bruin leder. Met twee laden en een deurtje en met bijpassende bureaustoel.
Bureau design en L recouvert de cuir brun clair. Deux tiroirs et une petite porte. Avec fauteuil de bureau assorti.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#607
Een gefineerde kaptafel met twee laden in de gordel.
Coiffeuse en bois de placage ouvrant à deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 100/160 -
#575
Een mahoniehouten bureau met vijf laden en een kalfslederen blad. Onder het blad twee, eveneens gevacheteerde en uitschuifbare plankjes.
Un bureau en acajou à cinq tiroirs et une tablette en cuire de veau. En dessous de la tablette se trouvent deux étagères avec revêtement vachette.No longer availableDim. 160 x 90 cmEstimate: € 300/500 -
#794
Een serie van zes gesculpteerde stoelen in Henri II-stijl met gecanneleerde stijlen en poten en versierd met bladeren.
Une série de six chaises sculptées, style Henri II, pieds cannelés et décoration de feuilles.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#792
Een rokersstoeltje van gescupteerd eikenhout, bekleed met tapisserie.
Une chaise fumoir en chêne sculpté avec un revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#645
Een sobere grenenhouten apothekersvitrine met één deur.
Une vitrine de pharmacie en pin, sobre, à une porte.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 80/120 -
#798
Een messingen taartenstaander met een opengewerkt decor van vlinders.
Un présentoir à tartes avec un décor ajouré de papillons.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 50/80 -
#422
Een gefineerde salontafel in Régencestijl, versierd met verguld bronsbeslag en het blad sober ingelegd onder glas.
Une table de salon en bois de placage, style Régence, montures en bronze et incrustation sobres dans la tablette, sous verre.No longer availableDim. Ø: 82 cmEstimate: € 150/200 -
#219
Een vitrinekast van notenhoutfineer met drie laden in accolade onderaan.
Une vitrine en bois de placage de noyer à trois tiroirs en accolade en dessous.No longer availableDim. h: 263 cmEstimate: € 160/200 -
#832
Een paar gefineerde nachtkastjes met een deurtje en een lade.
Paire de tables de chevet en bois de placage ouvrant à une porte et un tiroir.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 40/50 -
#165
Een eikenhouten buffetkast op vier balusterpoten met drie paneeldeuren in het opzet en vier laden boven vier deuren onderaan. De panelen met gebeeldhouwde scènes en de kap gedragen door twee mannenfiguren.
Un buffet en chêne sur quatre pieds balustres à trois portes panneaux dans la partie supérieure, quatre tiroirs par dessus quatre portes pour la partie inférieure. La corniche est portée par deux figures d’hommes, et les portes panneaux comportent des scènes sculptées.No longer availableDim. 167 x 149 x 54 cmEstimate: € 50/80 -
#216
Een eikenhouten klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het klapblad en binnenin tien kleine laden, een deurtje en een secreet. XIXe eeuw.
Secrétaire à abattant en chêne de style hollandais ouvrant à trois tiroirs sous l’abattant. L’intérieur à dix petits tiroirs, une porte et un secret. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 145 cmEstimate: € 200/240 -
#205
Een paar piëdestals van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met marmeren blad. Versierd met marqueterie en verguld bronsbeslag.
Deux piédestaux en bois de placage, style Louis XV, tablettes en marbre. Décoration de marqueterie et montures en bronze.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 650/750 -
#830
Een mahoniehouten haardschermpje, versierd met een fruithouten biesje.
Pare-feu en acajou décoré d’un trait en bois fruitier.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 50/80 -
#642
Een eikenhouten koffer. Omstreeks 1800.
Un coffre en chêne. +- 1800.No longer availableDim. b: 134 cmEstimate: € 200/260 -
#168
Een tafel van gesculpteerd eikenhout op voer balusterpoten in H-verbinding. Met zes met leder beklede, bijpassende stoelen.
Une table en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise en forme de H. Six chaises assorties avec revêtement font parties du lot.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#649
Een groot Engels bureau met twee ladenblokken en met een kalfslederen blad.
Un grand bureau anglais à deux blocs et une tablette en cuir de veau.No longer availableDim. 205 x 135 cmEstimate: € 400/600 -
#821
Een paar design bureaustoelen met beige bekleding. Omstreeks 1980.
Paire de chaises de bureau design recouvertes en beige. Vers 1980.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#828
Een kleine wandconsole met een roze marmeren blad. Poot gerestaureerd.
Petite console à tablette en marbre rose. Restauration à un pied.No longer availableDim. b: 102 cmEstimate: € 80/120 -
#826
Een mahoniehouten wandconsole in Régencestijl met een wit marmeren blad.
Console en acajou de style Régence à tablette en marbre blanc.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 120/200 -
#248
Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout met een gebeeldhouwde centrale poot, eindigend in vier voluten.
Table ronde à allonges en acajou au pied central sculpté se terminant en quatre volutes.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#225
Een Engels breakfront buffet met vier paneeldeuren.
Un buffet breakfront anglais à quatre portes panneaux.No longer availableDim. b: 190 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#237
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir de valet de chambre dans un encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø: 60 mEstimate: € 70/90 -
#247
Een replica van een meesterstuk in de vorm van een deels zwartgelakte wenteltrap.
Une réplique d’une oeuvre magistrale en bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 140/160 -
#258
Een gietijzeren spaarpot in de vorm vaneen rijke man in een zetel.
Une tirelire en fonte en forme d’un homme riche assis dans un fauteuil.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 120/160 -
#297Capodimonte
Vier diverse groepen van gekleurd biscuit. Gemerkt en gesigneerd.
Quatre groupes en biscuit polychrome différents. portent une marque et signature.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#228
Een klein tafelklokje van brons en glas. Frankrijk.
Une petite pendule de table en bronze et verre.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 150/180 -
#658
Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit brievenopeners, beeldjes, enz.
Un lot d’objets en ivoire africaine, comprenant des statues, coupe-papier etc.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#44
“Pastorale scène”. Een ronde tekening op papier. XVIIIe eeuw.
”Scène pastorale.” Un dessin de forme ronde sur papier. XVIIIième siècle.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 80/100 -
#24
Koffie-en theestel van verzilverd metaal met toegevoegde plateau.
Un service à thé et café en métal argenté et un plateau.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#156
Een buffetkast in Napoleon III-stijl van wortelnootfineer en parquetterie met een grijs marmeren blad. De deur en de hoekpanelen versierd met een fijn ingelegd decor van een bloemenvaas en instrumenten op een zwartgelakte achtergrond. De deur wordt geflankeerd door twee gecanneleerde zuiltjes en het geheel is afgewerkt met verguld bronsbeslag.
Un buffet style Napoléon III en placage de racine et parqueterie et à tablette en marbre gris. La porte et les panneaux de coins ont un décor incrusté de vase et instruments sur fond en laque noir. La porte est flanquée de deux colonnes cannelées et l’ensemble est terminée par des ornements en bronze doré.No longer availableDim. 117 x 127 x 49 cmEstimate: € 1500/2000 -
#46
Een mahoniehouten meubeltje in vier niveaus met gedraaide stijltjes en met een lade bovenaan.
Un petit meuble en acajou en quatre niveaux , avec pieds tournés et un tiroir.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 100/140 -
#492Roy
“Harpiste in het bos”. Gouache. Gesigneerd.
”Harpiste dans le bois”. Gouache. Signée.No longer availableDim. 47 x 66 cmEstimate: € 40/60 -
#261
Een pendule van arduin en rood marmer in Napoleon III-stijl.
Une pendule en pierre de taille et marbre rouge, style Napoléon III.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/60