#317Val Saint LambertEen midcentury tafellamp met kleurloos kristallen voet. Gemerkt met sticker Val Saint Lambert.
#229“Landschap met paard en kar”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Landscape with horse and cart." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 64 x 75 cmEstimate: € 150 / 200 -
#364Een beschilderde houten plaquette met Aziatische taferelen.
#475Een 18 kt witgouden ring bezet briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct. en onyx.
An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.08 ct. and onyx.No longer availableDim. 3,94 g m: 55.Estimate: € 350 / 450 -
#135Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.
#384Christian Straetling“Pluit”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld.
"Pluit". A lithograph on paper. Signed and titled at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#145Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
#488Een Chinees porseleinen vaas met draak in het decor.
#433“Sadasiva”. Een gepatineerd verguld bronzen beeldje. Vermoedelijk Thais/Cambodjaans. Op houten voet.
"Sadasiva". A patinated gilt bronze statue. Presumably Thai/Cambodian. On wooden base.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#655Een taxidermisch kapstok in eik met 4 everzwijnenpoten.
#10Een 18 kt geelgouden armbandje met geboortenaam.
An 18 kt yellow gold birth name bracelet.No longer availableDim. 1,96 gEstimate: € 80 / 120