#288Saint-Marie Faïences de MoustiersEen Frans aardewerken dekselvaas met dierlijk, figuratief en floraal decor. Op houten sokkel. Onderaan gemerkt.
A French earthenware covered vase with animal, figurative, and floral decoration. On a wooden base. Marked at the bottom.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 80 / 120 -
#382Jan Vercruysse“God’s Comic”. Spuitbus op doek. Een modernistisch werk voorstellend Elvis Costello. Achteraan gesigneerd Maur-Ice zijnde Antwerpse kunstenaar Jan Vercruysse. Gedateerd 1994.
"God's Comic". Spray paint on canvas. A modernist piece depicting Elvis Costello. Signed on the back Maur-Ice, alias for Antwerp artist Jan Vercruysse. Dated 1994.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#659Een grammofoon met koperen hoorn, gemerkt His Masters Voice, The Gramophone Compant Ltd.
A gramophone with a copper horn, marked His Masters Voice, The Gramophone Company Ltd.No longer availableDim. 66 x 37 x 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#144Paul MaasPeriod: 1890-1962“Trastevere Rome”. Een schilderij, gemengde techniek op papier.
"Trastevere Rome". A painting, mixed media on paper.No longer availableDim. 36,5 x 26,5 cmEstimate: € 180 / 220 -
#335Een lot van 3 smeedijzeren kandelaars waarvan delen met goudkleurige verf.
#448Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.
#442Diane BogaertsPeriod: 1946“Naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Nude". A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 62 x 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#50Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,34 ct. FVS1.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.34 ct. FVS1.No longer availableDim. 3,45 g m: 56.Estimate: € 600 / 700 -
#561CarmenEen lot verzilverd bestek in laden. 207-delig, gemerkt Carmen.
A lot of silver-plated cutlery in drawers. 207 pieces, marked Carmen.No longer availableEstimate: € 200 / 300