Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Vlaams aardwerken kandelaar in de vorm van een kat met langgerekte hals met glimlach en knipoog.
Een Vlaams aardwerken kandelaar in de vorm van een kat met langgerekte hals met glimlach en knipoog.

Een Vlaams aardewerken kandelaar in de vorm van een kat met langgerekte hals met glimlach en knipoog.

A Flemish earthenware candlestick in the shape of a cat with elongated neck, smiling and winking.
Dim. h 26 cm
SKU: 2105240305.
Auction day: 21 May 2024 19:00
Catalogue #305
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #68

    Een gepatineerd aardewerken buste van Jezus op marmeren voet. Verso gesigneerd.

    A patinated terracotta bust of Jesus on a marble base. Signed on the back.
    No longer available
    Dim. 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #568

    Een set van 2 Satsuma vazen bestaande uit een dekselvaas op sokkel en een balustervaas.

    A set of 2 Satsuma vases consisting of a lidded vase on pedestal and a baluster vase.
    No longer available
    Dim. h 67 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #25

    Een bronzen luchter met glazen vlamblaker en bloemen.

    A bronze chandelier with glass flameshade and flowers.
    No longer available
    Dim. h 62 x Ø 58 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #151

    Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.

    A pair of large porcelain lidded vases, cobalt blue with romantic scenes in reserves in the manner of Sèvres. Fire-gilt bronze mounts. Marked in the lids with the double L. Decor signed Le Brey.
    No longer available
    Dim. H. 73,5 cm
    Estimate: € 5000 / 6000
  • #355

    Een paar 18 kt geelgouden fijne oorbellen.

    A pair of 18 kt yellow gold delicate earrings.
    No longer available
    Dim. 1,14 g
    Estimate: € 60 / 100
  • #226

    Een massief eikenhouten gesculpteerde koffer. Aan beide kanten is er een deurtje. 19e eeuws.

    A solid oak carved trunk. A small door is incorporated on both sides. 19th century.
    No longer available
    Dim. 76 x 145 x 59 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #210

    Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,60 ct. HSI2.

    An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant cut diamond of 0.60 ct. HSI2.
    No longer available
    Dim. 3,61 g m: 54.
    Estimate: € 1100 / 1300
  • #431

    Een grote gietijzeren tuinvaas.

    A large cast iron garden vase.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #189
    Christian Dotremont
    Period: 1922-1979

    "Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging. nr 45/75, gesigneerd buiten de plaat.

    "Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 45/75, signed outside the plate.
    No longer available
    Dim. 27.5 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #10

    Een 18 kt geelgouden armbandje met geboortenaam.

    An 18 kt yellow gold birth name bracelet.
    No longer available
    Dim. 1,96 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #56

    Een vintage minimalistisch ladenkastje, Combimeurop op zwart metalen pootjes.

    A vintage minimalist drawer chest, Combimeurop on black metal legs.
    No longer available
    Dim. h 57 x l 80 x d 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #678

    Een 3-delig klokstel bestaande uit een centrale pendule en twee bijhorende vazen in handbeschilderd porselein en koper. Schade aan het koperen deel van de klok.

    A 3-piece clock set consisting of a central pendulum and two matching vases in hand-painted porcelain and copper. Damage to the copper part of the clock.
    No longer available
    Dim. h 62 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2024

Veiling volledig - 715 loten. Tentoonstelling: vr. 17 &  zat. 18 mei.

21 May 2024 19:00
22 May 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More