#714Een Regency D-End tafel bestaande uit drie afzonderlijke bladen met telkens een centrale poot en met twee verlengbladen. Met messingen trekkers.
#228Val Saint LambertEen set van 6 meerkleurige kristallen glazen, alle gemerkt onderaan en met sticker Val Saint Lambert.
A set of 6 multicolored crystal glasses, all marked at the bottom and with Val Saint Lambert sticker.No longer availableDim. h 18,5 Ø 8 cmEstimate: € 180 / 240 -
#657Een paar Nanking balustervazen van meerkleurig aardewerk met een decor van krijgers. Eé van de vazen heeft een scheurtje bovenaan de hals.
A pair of Nanking baluster vases in polychrome earthenware with a warriors decoration. One of the vases has a crack at the top of the neck.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 60 / 80 -
#521Een zeldzame antieke Nyishi gevlochten helmhoed, Assam. Versierd met vederen, neushoornvogel bek, plantenvezels. Indië, eind 19e, begin 20e eeuw.
#60Een paar 18 kt wit-en geelgouden bloemvormige oorbellen bezet met email.
A pair of 18 kt white and yellow gold flower-shaped earrings set with enamel.No longer availableDim. 9,87 gEstimate: € 350 / 450 -
#458Een paar Chinees porseleinen vierkante dekselvazen, met decor van strijders.
A pair of Chinese porcelain square lidded vases, decorated with warriors.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#101Susan Luppino“Cavallo”. Een brons gegoten beeldje van een gestileerd paard. Onderaan gesigneerd en genummerd 56/200.
"Cavallo" A bronze cast sculpture of a stylized horse. Signed and numbered 56/200 at the bottom.No longer availableDim. 23,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#365Een paar 18 kt witgouden oorbellen telkens bezet met een parel.
A pair of 18kt white gold earrings each set with a pearl.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 200 / 250