#68Een gepatineerd aardewerken buste van Jezus op marmeren voet. Verso gesigneerd.
A patinated terracotta bust of Jesus on a marble base. Signed on the back.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#568Een set van 2 Satsuma vazen bestaande uit een dekselvaas op sokkel en een balustervaas.
#25Een bronzen luchter met glazen vlamblaker en bloemen.
#151Een paar grote porseleinen dekselvazen, kobaltblauw met romantische scènes in uitsparingen in de manier van Sèvres. Vuurvergulde bronzen monturen. Gemerkt in de deksels met de dubbele L. Decor gesigneerd Le Brey.
A pair of large porcelain lidded vases, cobalt blue with romantic scenes in reserves in the manner of Sèvres. Fire-gilt bronze mounts. Marked in the lids with the double L. Decor signed Le Brey.No longer availableDim. H. 73,5 cmEstimate: € 5000 / 6000 -
#355Een paar 18 kt geelgouden fijne oorbellen.
#210Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,60 ct. HSI2.
An 18 kt yellow gold ring set with a central brilliant cut diamond of 0.60 ct. HSI2.No longer availableDim. 3,61 g m: 54.Estimate: € 1100 / 1300 -
#431Een grote gietijzeren tuinvaas.
#189Christian DotremontPeriod: 1922-1979"Dépassons l'anti-art", een litho van Christian Dotremont, een van de twee Belgen die betrokken waren bij de oprichting van de Cobra-beweging.nr 45/75, gesigneerd buiten de plaat.
"Beyond anti-art", a lithograph by Christian Dotremont, one of the two Belgians involved in the founding of the Cobra movement. No. 45/75, signed outside the plate.No longer availableDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#10Een 18 kt geelgouden armbandje met geboortenaam.
#56Een vintage minimalistisch ladenkastje, Combimeurop op zwart metalen pootjes.
A vintage minimalist drawer chest, Combimeurop on black metal legs.No longer availableDim. h 57 x l 80 x d 36 cmEstimate: € 80 / 120 -
#678Een 3-delig klokstel bestaande uit een centrale pendule en twee bijhorende vazen in handbeschilderd porselein en koper. Schade aan het koperen deel van de klok.
A 3-piece clock set consisting of a central pendulum and two matching vases in hand-painted porcelain and copper. Damage to the copper part of the clock.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 60 / 80