#115Muller FrèresEen smeedijzeren luchter met centrale coupe, drie blakers van meerkleurig glas en versierd met druivelaar ornamenten. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
A wrought iron chandelier with central bowl, three candle holders of multicolored glass decorated with grapevine ornaments. Signed. Early 20th century.No longer availableDim. 95 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#345Negen stuks divers antiek glaswerk met vergulde decors.
Nine pieces of various antique glassware with gilded decorations.No longer availableDim. H: 7-22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#647Een lot van drie Imari porseleinen borden met traditioneel decor, twee met bloemenvaas en een abstract.
#293Een driedelig schouwgarnituur in marmer en koper bestaande uit een klok en twee kandelaars. De klok draagt het opschrift H. Six Bruges.
A three-piece fireplace set in marble and copper consisting of a clock and two candlesticks. The clock is inscribed with H. Six Bruges.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#433“Sadasiva”. Een gepatineerd verguld bronzen beeldje. Vermoedelijk Thais/Cambodjaans. Op houten voet.
"Sadasiva". A patinated gilt bronze statue. Presumably Thai/Cambodian. On wooden base.No longer availableDim. 36 cmEstimate: € 100 / 150 -
#147ChristofleEen bestek van verzilverd metaal. Met oorspronkelijke doosjes. En een klein vaasje in visvorm. 81 stuks bestek: 12 grote lepels, 12 dessertlepels, 10 koffielepeltjes. 12 grote vorken, 12 dessertvorken, 11 dessertmessen, 12 grote messen
#381Een set van twee Chinees porseleinen dekselvazen, famille-rose, met fauna en flora in het decor. Onderaan gemerkt.
A set of two Chinese porcelain lidded vases, famille-rose, decorated with flora and fauna. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 50 / 80 -
#585Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
#196Een Italiaanse houten barkast met 2 deuren en 2 laden. Diverse ornamenten en figuratieve decors in het reliëf van de frontpanelen. Binnenin 2 glazen verdiepen en spiegels.
An Italian wooden bar cabinet with 2 doors and 2 drawers. Various ornaments and figurative decors in relief on the front panels. Inside there are 2 glass shelves and mirrors.No longer availableDim. 151 x 56 x 124 cmEstimate: € 100 / 150 -
#46Een vroeg 20ste eeuwse theekastje met 4 klapdeurtjes en een afneembaar dienblad. Schilferschade aan het glas van het dienblad.
An early 20th-century tea cabinet with 4 folding doors and a detachable tray. Flaked damage to the glass of the tray.No longer availableDim. 81 x 65 x 45 cmEstimate: € 80 / 120