#50Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,34 ct. FVS1.
An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.34 ct. FVS1.No longer availableDim. 3,45 g m: 56.Estimate: € 600 / 700 -
#89Georges HawayPeriod: 1895 - 1945“Neige”. Olieverf op paneel. Gesigneerd G. Haway en achteraan gedateerd 1937.
#51Een vintage design, geslepen kristallen vaas. Onderaan gemerkt, maker gesigneerd en genummer 203/280.
A vintage design, cut crystal vase. Marked at the bottom, signed by the maker, and numbered 203/280.No longer availableDim. 20 x Ø 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#261Een naar de oudheid gemaakte, Griekse aardewerken kruik met mythologisch tafereel.
An ancient Greek terracotta jug with a mythological scene.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 100 / 150 -
#264Een bas-reliëf met vrouwelijke Sater en Saterkind. In hars gegoten.
#529Léon BruninPeriod: 1861-1949“Weidezicht met dorp in de achtergrond.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#531Een gesculpteerd Chinees massief houten beeld van een gezeten Bodhisattva.
A pair of blue and white Delft earthenware exuberantly decorated lidded vases on four legs. Featuring romantic scenes. Bears apocryphal mark on the bottom: LVD.No longer availableDim. h 57 cmEstimate: € 400 / 500