Other lots in this auction
-
#505Auguste Moreaux
Een tafellamp voorstellend een beeld in zamak van een engel, naar Auguste Moreau, met een lampenkap in Tiffany-stijl.
A table lamp depicting a zinc-cast angel sculpture, inspired by Auguste Moreaux, with a Tiffany-style lampshade. -
#710Villeroy & Boch
Een porseleinen jardinière, groen en wit met guirlandes in het decor, gemerkt Villeroy & Boch. Onderaan een grote barst in de voet.
A porcelain jardinière, green and white with garlands in the decoration, marked Villeroy & Boch. Large crack in the base. -
#563Boom
Een bolle vaas van zwart glas met een veelkleurige versiering van rozen.
A rounded vase made of black glass with a multicolored decoration of roses. -
#681
Een lot van drie kandelaars, een paar met 4 lichtpunten, en een kleinere met 2.
A lot of three candleholders, a pair with 4 lights each, and a smaller one with 2. -
#69
“Copy of Antonius Stradivarius”. Een 4/4 viool model 601 met draagkoffer. Made in Korea. De strijkstok is stuk.
"Copy of Antonius Stradivarius". A 4/4 violin model 601 with carrying case. Made in Korea. The bow is broken. -
#557Elektrosvit
Een lot van 2 vintage mid-century design bureaulampen met bakelieten kap en metalen verstelbare arm. Gemerkt “Typ 1013.01”. 1 in glans zwart en 1 in mat-zwart, waarvan stukje voet met schade.
A lot of 2 vintage mid-century design desk lamps with bakelite shade and metal adjustable arm. Marked "Typ 1013.01". 1 in glossy black and 1 in matte black, with a damaged piece on one base. -
#146Val Saint Lambert
Een Val Saint Lambert vaas, rood en kleurloos kristal, model Pompadour, Leon Hallet. Staat in de catalogus van 1972. Gesigneerd en sticker aanwezig. Kleine schilferschade aan de onderkant.
A Val Saint Lambert vase, red and colorless crystal, Pompadour model, by Leon Hallet. Featured in the 1972 catalog. Signed and sticker present. Small chip damage on the bottom. -
#369
“Portret van een Dame”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat getiteld, gesigneerd en gedateerd 1978.
"Portrait of a Lady." A lithograph on paper, titled, signed, and dated 1978 outside of the plate at the bottom. -
#581
Een paar Chinees porseleinen vazen met floraal decor.
A pair of Chinese porcelain vases with floral decoration. -
#596
Een paar gesculpteerd houten armstoelen met dubbele klauwpoten. En gestoffeerde zitting met figuratief gobelin decor. Lodewijk XIII-stijl. Onderaan kruisverbinding in H.
A pair of sculpted wooden armchairs with double claw feet. Upholstered seat with figurative tapestry decor. Louis XIII style. Cross connection at the bottom. -
#384Christian Straetling
“Pluit”. Een litho op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en getiteld.
"Pluit". A lithograph on paper. Signed and titled at the bottom outside the plate. -
#489
“Watervalletje in een uitgebreid landschap, een herder met zijn kudde in de verte”. Olieverf op doek (kleine letsels).
"Waterfall in an expansive landscape, a shepherd with his flock in the distance". Oil on canvas (small injuries).