#59“Noordwijk strand”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
#599Een notenhouten spiegel met twee kolommen. Met console.
#446AfghanEen Oosters wollen tapijt. Handgeknoopt.
An oriental woolen carpet. Hand knotted.No longer availableDim. 320 x 260 cmEstimate: € 100 / 120 -
#473Een blauw en wit Chinees porseleinen tegel met decor van een strijder te paard.
A blue and white Chinese porcelain tile with a decoration of a mounted warrior.No longer availableDim. 19,5 x 19,5 cmEstimate: € 25 / 45 -
#568Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
#42“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Draagt signatuur onderaan “Eug. vd Linden ‘52-53”.
"Heather View". A painting, oil on canvas. Bears signature at the bottom "Eug. vd Linden '52-53".No longer availableDim. 43 x 54cmEstimate: € 50 / 100 -
#1Een verzilverd metalen fazant als tafelversiering. Met glazen oogjes.
#366Een donkere eikenhouten bijzettafel met 1 lade.
#132Leon LommaertPeriod: 1904 - 1978“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Bloemenstilleven" - A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 58 x 74cmEstimate: € 150 / 200 -
#82Albert HuyotPeriod: 1872-1968“Bosrand aan weide”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Edge of the woods by a meadow". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 33 x 52cmEstimate: € 100 / 150 -
#353Een langgerekte blauwe glaspasta vaas.
A elongated blue glass paste vase.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 50 / 80