#42“Heidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Draagt signatuur onderaan “Eug. vd Linden ‘52-53”.
"Heather View". A painting, oil on canvas. Bears signature at the bottom "Eug. vd Linden '52-53".No longer availableDim. 43 x 54cmEstimate: € 50 / 100 -
#491Een Chinees porseleinen vaas in famille noire decor met zwaluwen. Onderaan gemerkt.
#468Een zamakken beeld met geblinddoekte vrouw en putti.
#402TeurelinckEen icoon naar Grieks voorbeeld. Gesigneerd.
#621Een gevarieerd lot wijwatervaten. Waaronder brons, messing en porselein.
A varied lot of holy water fonts. Including bronze, brass and porcelain.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#351Een geelkoperen melkkan en twee roodkoperen waterketels. XIXde eeuw.
A yellow copper milk jug and two red copper water kettles. 19th century.No longer availableDim. 23 x 11 cmEstimate: € 60 / 100 -
#680Een lot van 12 bronzen penningen uit de 19de en 20ste eeuw door Wiener, Hart, Tramaux. e.a.
A lot of 12 bronze tokens from the 19th and 20th century by Wiener, Hart, Tramaux, and others.No longer availableEstimate: € 450 / 550 -
#336Een lot van 3 soortgelijke houten nachtkastjes met verschillende hoogte.
A set of three night stands with quarter cylindrical covers.No longer availableDim. 77 x 38 x 37cmEstimate: € 40 / 60