Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Vlaams juweel van zilver als halssnoer met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een Vlaams juweel van zilver als halssnoer met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een Vlaams juweel van zilver als halssnoer met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een Vlaams juweel van zilver als halssnoer met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

Een Vlaams juweel van zilver en de achterkant 18 karaat goud als halssnoer met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

A Flemish silver necklace with the back 18 ct gold with old cut diamonds, total weight approximately 1 ct.
Dim. bruto: 27,95 g
SKU: 2609230100.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #100
Estimate: € 900 / 1000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #379

    ‘Veehoeders op de heide’, gemengde techniek, 19e eeuws.

    'Cattle Herders on the Heath', mixed media, 19th century.
    No longer available
    Dim. h 11 x b 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #518

    Een Japans porseleinen gelobd celadon bord, 19de eeuw. Met handgeschilderd decor van bloesems. Onderaan gemerkt.

    A Japanese porcelain lobed celadon plate, 19th century. Hand-painted blossom decoration. Marked at the bottom.
    No longer available
    Dim. Ø 39 cm
    Estimate: € 220 / 340
  • #503

    Een cloisonné beeld van een fluit spelende dame. Onderaan gestempeld. Kleine schade aan één van de handen.

    A cloisonné statue of a flute-playing lady. Stamped at the bottom. Small damage to one of the hands.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #335

    Een art deco vaas en sierschaal van oker glas.

    An art deco vase and decorative bowl made of ochre glass.
    No longer available
    Dim. Ø 25 cm h: 26 cm en 13 x 32 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #474
    Keith Haring

    Een litho, gesigneerd in de plaat ‘Keith Haring’ en genummerd 58/150, met reliêfstempel en extra stempel van The Keith Haring Foundation.

    A lithograph, signed in the plate 'Keith Haring' and numbered 58/150, with embossed stamp and additional stamp from The Keith Haring Foundation.
    No longer available
    Dim. 45 x 45 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #50

    Twee 19de eeuwse zilveren en aan de achterkant 18 karaats geelgouden broches met klein Vlaamse harten bezet met diamanten oude slijp.

    Two 19th-century silver with the back 18ct golden brooches adorned with small Flemish hearts set with old-cut diamonds.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600
  • #275

    Een antiek eikenhouten commode met koperen ornamenten, 2 deuren en 2 laden.

    An antique oak chest of drawers with copper ornaments, 2 doors and 2 drawers.
    No longer available
    Dim. 129 x 148 x 62cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #54
    Georgette Huet

    “La Renardière au Roeulx”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1938. Gegevens op de achterzijde.

    "La Renardière au Roeulx". Oil on board. Signed and dated 1938. Details on the reverse.
    No longer available
    Dim. 46 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #284
    Charles Swyncop

    “Dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "A village view." A painting, oil on panel. Signed.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #580

    Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.

    An 18 karat white gold ring set with brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.12 ct.
    No longer available
    Dim. 2,54 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #237

    Een gegraveerd glasservies.

    An engraved glassware set.
    No longer available
    Dim. H: 5-10 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More