#528Twee grote Marokkaanse olielampen. Enkele barstjes op verschillende plaatsen in het glas.
Two large Moroccan oil lamps. A few small cracks in different places in the glass.No longer availableDim. 110 x 37 x 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#525Een Chinese commode met 2 deuren, 3 laden en 2 bijhorende armstoelen.
#384Willem Vermandere“Les orchidées sauvages”. Een ets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 14/30.
"Wild Orchids". An etching on paper. Signed and numbered 14/30 at the bottom outside the plate.No longer availableDim. 38 x 28cmEstimate: € 50 / 75 -
#612Joris MinnePeriod: 1897 - 1988“De bijen en de mieren”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1931 en genummerd 7/ 31.
#656Een lot van 3 retro design “vlinderstoelen”. Naar serie 7 door Arne Jocobs voor Fritz Hansen. 1 met licht scheurtje in bekleding bovenrand & 1 met licht scheurtje in onderrand.
#31DistlerModeltrein. Een oude elektrische startersset op schaal HO in doos.
#255Een rood koperen schild met gekruiste messen. Mecap.
#175Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“De Brugse Reien.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"The Bruges Canals." Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 34 x 40 cmEstimate: € 550 / 650