#143Delvaux‘Deux de Delvaux’-handtas in kakhi leder.
#156Een gesculpteerde houten cilinderbureau met 9 laden.
#276Een eikenhouten buffet, 2 deurs en met 2 laden.
#610Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,51 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
An 18 carat white gold ring set with a central brilliant cut diamond of approximately 0.51 ct and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.32 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#144Een lot van 7 neogotische eikenhouten panelen. Gesculpteerde details.
#179Perrault Léon Bazile“Liggende Cupido.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#565Een houten gepatineerde toonbank met verschillende hoogten en tabletten. (AID5852)
#379‘Veehoeders op de heide’, gemengde techniek, 19e eeuws.
#421Een Indonesische kris met een gesculpteerde schede en handvat.
#678Een geslepen kleurloze kristallen vaas.
#175Achiel Van SassenbroeckPeriod: 1886-1979“De Brugse Reien.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#559“Olifant”. En groot formaat fotoprint op plexiglas.
"Elephant". Large format photo print on plexiglass.No longer availableDim. 148 x 100cmEstimate: € 175 / 225