#106
Een polychrome vitrinekast in barokstijl met 4 verdiepen en gebombeerd geslepen glas.
A polychrome display cabinet in baroque style with 4 shelves and curved cut glass.No longer availableDim. 188 x 75 cmEstimate: € 300/400 -
#477
Een houten gesculpteerd masker door Manbila, Nigeria.
A wooden carved mask by Manbila, Nigeria.No longer availableDim. 60 cmEstimate: € 200/300 -
#487
Een Japans bronzen kaststel bestaande uit twee vazen en een wierookbrander.
#147Jean De Roncourt
#22Elysé Schuermans
‘Voorname heer met bril’, een portret, olieverf op doek gesigneerd E. Schuermans en gedateerd 1941.
#142Willem Anthonie OeptsPeriod: 1904-1988
“Zuid-Frans landschap”. Een tekening, houtskool op papier. Onderaan gesigneerd.
#554
#42Fons Callens
‘Nature morte’, olieverf op doek, verlijmd op paneel, getekend Fons Callens en gedateerd 1941.
#9
Een schouwpendule in albast en koper met twee bijbehorende kandelaars.
#356
Een rond bijzetmeubeltje met fineer inlegwerk, één lade.
A small round side table with veneer inlay, one drawer.No longer availableDim. h 68 x Ø 35 cmEstimate: € 40/60 -
#539
“Het wiel van het leven”. Een tanka op doek.
#60
Een 18 kt geelgouden herdenkingsmunt voor het Rubensjaar 1977.
An 18 kt yellow gold commemorative coin for the Rubens year 1977.No longer availableDim. Ø 20 mm 6,43 gEstimate: € 220/240