Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Vlaamse kroon van messing met twaalf lichtpunten.

Een Vlaamse kroon van messing met twaalf lichtpunten.

Lustre dite couronne flamande en laiton à douze lumières.
Dim. h; 70 cm
SKU: 2706170769.
Categories: Koper, Verlichting.
Auction day: 28 June 2017 19:00
Catalogue #769
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #634

    Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.

    Un lustre en cuivre et cristal à cinq bras, décoration de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #633

    Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complet avec clé et poids. Sur une petite chaise.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #398

    Een paar bronzen kandelaars. Tijdperk Napoleon III. Eén met manco’s.

    Paire de candélabres en bronze. Epoque Napoléon III. L’un aux manquants.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #394

    Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.

    Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.
    No longer available
    Dim. L 70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #397

    Een gesculpteerd houten luchter met zes lichtarmen in de vorm van waterspuwers.

    Un lustre en bois sculpté à six points lumineux en forme de gargouille.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #381

    Twee verschillende koperen kerkkandelaars, waarbij één met zilverkleurig patina en afbeeldingen van Maria, Christus en het Heilig Hart en de andere in barokke stijl.

    Deux candélabres différents en cuivre, dont un avec patine argentée et représentation de la Vierge, le Christ et le Sacré-Coeur, le deuxième en style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 78 & 95 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #412

    Een godslamp van verzilverd metaal en messing, versierd met drie engeltjes. XIXe eeuw.

    Une lampe de sanctuaire en métal argenté et laiton, décorée avec trois angelots. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #237

    Een verzilverd koperen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques met twee bijpassende appliques.

    Un lustre en cuivre argenté à cinq points lumineux et pendeloques en cristal, et deux appliques assorties.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #624

    Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.

    Lustre en cuivre à trois bras de lumière, abat-jour en verre et coupe centrale. Début du XXe siècle. Nous ajoutons un deuxième exemplaire à deux bras de lumières dont la coupe manque.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #9

    Een siervaasje van rood en verguld porselein en brons, gemonteerd als lamp.

    Un petit vase en porcelaine rouge et dorure, montée en lampe.
    No longer available
    Dim. h; 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #406

    Twee verschillende kandelaars van messing in barokke stijl. Gemonteerd op elektriciteit.

    Deux différents chandeliers en laiton de style baroque. Montés à l’électricité.
    No longer available
    Dim. h: 105 & 120 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #748
    Val St. Lambert

    Een lampenvoet van roze kristal. Onderaan gemerkt.

    Pied de lampe en cristal rose. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #759

    Een sac-à-perles van messing en kristal.

    Un sac-à-perles en cristal et laiton.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #651

    Een zeshoekige bronzen hallantaarn met facetgeslepen glas.

    Une lanterne de vestibule avec verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #157

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten kristallen pendeloques

    Une paire de girandoles à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #779

    Een metalen hallantaarn, versierd met bloemen.

    Une lanterne de vestibule, décoration fleurie.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #358

    Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.

    Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #775

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #411

    Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.

    Un lot de sept chandeliers différents en fer forgé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #231

    Een grote decoratieve fles. Binnenin verzilverd en gemonteerd als lampenvoet.

    Une grande bouteille décorative. Argentée à l’intérieur et montée en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #804

    Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.

    Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #609

    Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.

    Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #198

    Een paar staande kandelaars van verguld messing en zwartgepatineerd brons met telkens drie lichtpunten in de vorm van plantenranken, gedragen door putti.

    Deux chandeliers en laiton et bronze patiné avec trois points lumineux en forme de vigne, portés par des putti.
    No longer available
    Dim. h; 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #212

    Een twaalfkantige lantaarn.

    Une lanterne à douze côtes.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #103

    Een grote metalen zakhorloge. Werk te reviseren.

    Grand remontoir en métal. Mouvement à réviser.
    No longer available
    Dim. Ø: 8 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #475
    Guatemala Ecuador

    Een ketting met hanger en bijpassende ring bezet met obsidiaan en van 925 ‰ zilver. Een hanger en speld van 925 ‰ sterling zilver bezet met onyx.

    Une chaîne et son pendentif et une bague assortie sertis d’obsidienne à monture en argent 925‰. Pendentif et épingle en argent sterling 925‰ sertis d’onyx.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 200
  • #211

    “Classicistische vrouwenfiguur”. Een beeld van grijs marmer en albast. Beschadiging aan de rechterhand. XIXe eeuw.

    “Figure de femme classique”. Une statue en marbre gris et albâtre. Dégâts à la main gauche. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #279

    “Bosweg”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    “Chemin forestier”. Huile sur toile. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #797
    César De Cock
    Period: 1823-1904

    “Domein de Hulegenrode.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gedateerd 1862.

    “Domaine d’Hulegenrode”. Huile sur toile. Signée. Datée 1862.
    No longer available
    Dim. 99 x 69 cm
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #521

    Twee locomotieven voor spoortype HO: - “Type 12” met rookunit, lichten en geluid. Zuid-Koreaanse makelij in opdracht van Treinshop Olaerts. - Roco, model 69203 met geluid. Beide in originele doos.

    Deux locomotives pour rails de type HO: - “Type 12” avec unité de fumée, lumières et bruitages. Produit en Corée du Sud sur la demande de Treinshop Olaerts. - Roco modèle 69203 avec bruitage. Tout deux dans leur emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #361
    Liebig

    Een 170-tal Franstalige chromo’s. Eind XIXe - begin XXe eeuw.

    Un lot de ± 170 chromos françaises. Fin XIXième siècle - début XIXième siècle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #512
    Roman Zuzuk

    “Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99. We voegen er derde werk aan toe: “Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.

    “Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99. nous y ajoutons une troisième: “Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.
    No longer available
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #413

    Een smeedijzeren kandelaar en een haardstel.

    Un chandelier en fer forgé et une garniture de cheminée.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #465
    Ethiopie

    Drie verschillende munten waarvan één “Maria Theresia” van zilver en één met ketting van koord en zilver 10 ‰. Vier verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht in 1985.

    Trois différentes pièces de monnaie, dont une “Marie-Thérèse” en argent et une en “argent” 10‰ suspendue à une corde. Quatre colliers en “argent” 10‰. Deux différents colliers en “argent” 10‰. Achetées sur place en 1985.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #571

    Een vaas van Nankingaardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Un vase en faïence Nankin, décor de guerriers. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #487
    Bob De Moor

    “De Leeuw van Vlaanderen”. Eerste uitgave 1952.

    “De Leeuw van Vlaanderen”. Première édition 1952.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 juni 2017

De veiling is volledig - 805 items online. De catalogus is beschikbaar in .pdf en .xls

27 June 2017 19:00
28 June 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More