Similar lots by type
-
#435
Een lot van drie verzilverd koperen kandelaars, waarvan er twee een paar vormen.
Un lot de trois chandeliers argentés, dont deux qui forment une paire.No longer availableDim. H. 110 cmEstimate: € 40/60 -
#653
Een groot en een klein Chinees juwelenkabinetje met messingen beslag en versierd met opengewerkte plaquettes van jade.
Un grand et un petit coffret à bijoux chinois, montures en laiton et plaquettes ajourées en jade.No longer availableDim. h: 18 & 24 cmEstimate: € 120/140 -
#831
Twee voorwerpen van geel koper, bestaande uit een gedreven godslamp en een massieve staander in de vorm van een barokke dolfijn.
Deux objets en cuivre jaune, comprenant une lampe de sanctuaire et un pied massif en forme de dauphin style baroque.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 30/50 -
#231
Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h:80 cmEstimate: € 700/800 -
#377
Een inktstel en een brievenhouder van vol messing.
Un encrier et porte-lettres en laiton plein.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#420
Een Vlaamse van koper met acht lichtpunten en bovenaan een dubbele adelaar.
Un lustre flamand en cuivre à huit points lumineux et décoration d’un aigle double.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 35/45 -
#813
Een smeedijzeren luchter, versierd met bladeren en met een centrale coupe van gesatineerd glas.
Lustre en fer forgé décoré de feuillages et avec une coupe centrale en verre satiné.No longer availableDim. Ø: 64 cmEstimate: € 150/200 -
#560
Een bronzen luchtertje in rococostijl met vier lichtarmen in vegetale vorm met glazen bloemvormige kapjes. (Eéntje beschadigd). XIXe eeuw.
Un petit lustre en bronze, style rococo, à quatre bras lumineux, de forme végétale et abat-jour en forme de fleur en verre. (un abat-jour est endommagée). XIXième siècle.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 120/180 -
#178
Een paar Art Deco tafellampen.
Un paire de lampes de table Art Déco.No longer availableDim. h.68 cmEstimate: € 360/400 -
#381
Een paar bronzen kandelaars met een voorstelling van Adam en Eva.
Une paire de chandeliers, représentation d’Adam et Eve.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/50 -
#301
Een retro bureaulamp van metaal.
Une lampe de bureau en métal. Retro.No longer availableDim. h:65 cmEstimate: € 80/100 -
#470
Een koperen luchter met glazen kapjes.
Un lustre aux abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 70 cmEstimate: € 50/70 -
#313
Een messingen bureaulamp met een glazen kap. Omstreeks 1900. Gemerkt ‘Blanchaud’(?). Bedrading vernieuwd.
Une lampe de bureau avec abat-jour en verre. +- 1900. Porte la marque ‘Blanchaud’. Circuit électrique refait.No longer availableDim. h:40 cmEstimate: € 80/100 -
#438
Drie Japanse voorwerpen van messing, bestaande uit een brievenopener, een helmmontuur en een pijp.
Trois objets japonais en laiton, comprenant un ouvre-lettres, une pipe et une monture de casque.No longer availableDim. l: 12, 26 & 36 cmEstimate: € 50/80 -
#138
Een lamp van bruingepatineerd kunststof in de vorm van een Flamingo met vleugels van glas in lood als kap.
Une lampe en plastique en forme de flamingo aux ailes en verre et plomb comme abat-jour.No longer availableDim. h: 88 mEstimate: € 240/320 -
#698
Een paar leeslampen.
Une paire de lampes de lecture.No longer availableDim. h.59 cmEstimate: € 80/100 -
#836
Twee verschillende koperen lampvenoeten, waarbij één deels witgepatineerd en één met vier lichtpunten.
Deux pieds de lampe différents en cuivre, dont un partiellement en blanc patiné et l’autre à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 75 & 85 cmEstimate: € 40/50 -
#809
Een bronzen hanglantaarn.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 105 cmEstimate: € 460/500 -
#450
Een klein metalen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en métal à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. H. 80 cmEstimate: € 30/50 -
#716
Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.
Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/200 -
#422
Een lot van vier verschillende fotokaders van brons en messing.
Un lot de quatre cadres à photos en bronze et laiton.No longer availableDim. h: 24 - 59 cmEstimate: € 40/50 -
#842
Een hallustertje met drie lichtpunten, gedragen dor kariatiden en met een albasten coupe.
Un petit lustre de vestibule à trois points lumineux, porté par des cariatides, et avec une coupe en albâtre.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 40/50 -
#782
Een Mazarinluchter van verguld hout met acht lichtarmen.
Un lustre Mazarin à huit bras.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 100/180 -
#397
Een grote industriële lamp.
Grande lampe industrielle.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 180/220
Other lots in this auction
-
#557
Een lot Aziatisch beeldhouwwerk, bestaande uit twee voorstellingen van Boeddha van jade, een spekstenen pagode en sokkeltje en een fijn uitgesneden reliëf met een landschap.
Lot de sculptures asiatiques comprenant deux représentations du Bouddha en jade, une pagode en pierre de lard avec socle et un relief finement sculpté représentant un paysage.No longer availableDim. h: 6 - 14 cmEstimate: € 200/300 -
#143
Een aardewerken terrine van Gaspard Feraud, circa 1780. Gedecoreerd met kermisfiguren, bloemen en fabeldieren. Meerdere letsels waaronder een oude genaaide herstelling en randschade.
Une terrine en faïence par Gaspard Feraud, circa 1780. Décoration de personnages de foire foraine. Plusieurs dégâts, ancienne restauration et éclats.No longer availableDim. l 32 x b 21 x h 18 cmEstimate: € 160/180 -
#774Val St. Lambert
Een karaf met zes borreltjes van geslepen kleurloos kristal met mauve vlakken.
Une carafe et six petits verres en cristal taillé à surfaces mauves.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 40/60 -
#514Antonia GuzmànPeriod: °1954
“La Gran Flecho”. Aquarel op papier. Gesigneerd. 1996.
”La Gran Flecho”. Aquarelle sur papier. Signé. 1996.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 100/150 -
#408
Een reeks glazen van gekleurd kristal van Val St. Lambert, bestaande uit vijf rode en zes groene.
Une série de verres en cristal Val St. Lambert, comprenant cinq verres rouges et six verres verts.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60/100 -
#610Indo-Wiss
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis en laine fait main.No longer availableDim. 235 x 175cmEstimate: € 80/120 -
#373
Een lot van drie porseleinen borden, waarbij twee gemerkt van Royal Copenhagen en één van Meissen.
Un lot de trois assiettes en porcelaine, dont deux Royal Copenhagen et une Meissen.No longer availableDim. Ø: 22 & 25 cmEstimate: € 30/40 -
#628
Een stenen tuinvaas met paarse fries en versierd met ringen.
Cruche en pierre taillée.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 100/140 -
#116
Een fauteuil-à-la-Reine van gebeeldhouwd notenhout, bekleed met blauw fluweel. Mogelijk Luik, XIXde eeuw.
Un fauteuil-à-la-Reine en noyer sculpté, revêtement en velours bleu. Probablement Liège, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 240/360 -
#463
“Man”. Een gebeeldhouwd beeld. Tikar, Kameroen.
”Homme”. Une statue. Tikar, Cameroun.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 200/280 -
#20
Een 18 karaats geel gouden ketting met een hanger bezet met een camee.
Une chaîne en or jaune 18 ct. et un pendentif serti d’un camée.No longer availableDim. 7,23 gEstimate: € 150/200 -
#298
“Bizon en tijger”. Een bronzen groepje.
”Bison et tigre”. Un groupe en bronze.No longer availableDim. l: 19 cmEstimate: € 80/120