Other lots in this auction
-
#457Een messingen luchter met kleurloos kristal van Val St. Lambert.
Un lustre en laiton avec cristal incolore du Val St-Lambert.No longer availableDim. H:110cmEstimate: € 420 / 440 -
#232A. Polfliet“Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux fruits et champagne. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#398Een vaas van Cantonporselein met meerkleurig decor van personages, bloemen en vogels.
Vase en porcelaine de Canton à décor multicolore de personnages, fleurs et oiseaux.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60 / 100 -
#14“Bowl and spoon”. Een foto. Draagt handtekening (toeschrijving?) ‘Man Ray’ (Emmanuel Radnitsky).
Bol et cuillère. Une photo. Signé (attribution ?) 'Man Ray' (Emmanuel Radnitsky).No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#112Robert Frénay“Vissersboot aan de oever.” Olieverf op board. Gesigneerd.
Bateau de pêche sur la berge. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#102Henri (?) ChasselatPeriod: 1813 - 1880“Jachttafereel”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Scheur in het doek. XIXe eeuw.
Scène de chasse. Huile sur toile. Signée. Déchirure dans la toile.No longer availableDim. 90 x 140 cmEstimate: € 200 / 300 -
#131Een paddestoellamp van meerkleurig glas met geëtst decor. (Tip Gallé?) Kap zwaar gerestaureerd.
Une lampe champignon en verre multicolore à décor gravé. (Tip Gallé ?)No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 75 -
#65Een ring van 18 K geelgouden en zilver bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 carats et argent sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 380 / 450 -
#45Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale Columbiaanse smaragd van +- 0,60 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct. et d'une émeraude centrale de Colombie de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 650 / 750 -
#430Een fijn gesculpteerd en gepolychromeerd groepje van Chinees ivoor. Met stempel op de bodem en op houten sokkeltje.
Groupe en ivoire de Chine finement sculpté et polychrome. Estampillé sur le fond et sur un socle en bois.No longer availableDim. H:28cmEstimate: € 180 / 220 -
#91Een art nouveau siervaas van zachte pasta, versierd met kindjes en bloesems in reliëf. Bohemen, zonder merk.
Un vase décoratif Art nouveau en pâtes molles, décoré d'enfants et de fleurs en relief. Bohême, sans marque.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 50 / 70 -
#61“Vrouw met mand”. Een beeldje van gepolychromeerd brons.
Femme au panier. Une figurine en bronze polychrome.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 100

