Similar lots by type
-
#703Val St. LambertEen reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.
Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#368Val St. LambertEen karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Une carafe en cristal incolore taillé. Marque à la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#278Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 77 stuks.
Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 77 pièces au total.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#173Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.
Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220 / 280 -
#41Val St. LambertEen vaasje van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Un vase en cristal doublé vert et cristal taillé. Marque.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#194Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#763Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.
Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...No longer availableDim. h: 3-26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#718Een paar diepe schalen op voet van geslepen kleurloos kristal.
Paire de plats sur piédouche en cristal taillé incolore.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 65 / 85 -
#377Val St. LambertEen vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt en genummerd 18/150.
Un vase en cristal doublé taillé vert. Marque et numéroté 18/150.No longer availableDim. H: 30 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#136Een gefineerde ronde tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
Table ronde en placage de style Empire avec tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 81 cmEstimate: € 250 / 280 -
#174Henry VerbeeckPeriod: 1817 - 1863“Personages in een polderlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1847.
“Personnages dans un paysage des polder”. Huile sur panneau. Signé et daté 1847.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 350 / 450 -
#509Rendland“Abstracte compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘76 en genummerd 1/5 buiten de plaat.
”Composition abstraite”. Une lithographie. Signée et datée ‘76 et numérotée 1/5 hors planche.No longer availableDim. 35 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#393SadlerEen Engelse aardewerken theepot met een verguld decor.
Une théière en faïence anglaise à décor dorée.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#648Een theepot van Chinees porselein. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Nanking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. Deksel niet origineel.
Théière en porcelaine de Chine. Vers 1750, provenant du bateau Geldermalsen, écoulé en 1752 et récupéré en 1985, le lot faisant partie de la vente “Nanking cargo” chez Christie’s à Amsterdam. Couvercle rapporté.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 200 / 300 -
#602Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.
Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 300 / 400 -
#540Emile PequignetAutomatisch polshorloge Chronograph “Golf” met maanstand. In oorspronkelijke doos.
Montre à bracelet automatique Chronograph “Golf”. Avec positions de la lune. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#364L.K.“Landschap met aanlegsteiger. De Durme te Sombeke”. Gedateerd 1966.
”Paysage et quai”. La Durme à Sombeke”. Datée 1966.No longer availableDim. 56 x 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#283De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#467Val Saint-LambertCoupe van gegoten glas. Onderaan gemerkt.
Une coupe en verre coulé. Marque sous la base.No longer availableDim. L. 34 cmEstimate: € 30 / 40 -
#208Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.
Une lampe à suspension style Louis XV et pendeloques en verre.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 600 / 650 -
#251Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
Miroir de valet en bois doré.No longer availableDim. Ø: 56 cmEstimate: € 100 / 120

