Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vogeltje en een vide-poche van kristal. Beide gesigneerd.
Lalique

Een vogeltje en een vide-poche van kristal. Beide gesigneerd.

Un oiseau et un vide-poche en cristal. Signés.
Dim. h: 10 cm; Ø: 15 cm
SKU: 2210190121.
Category: Kristal.
Auction day: 22 October 2019 19:00
Catalogue #121
Estimate: € 130 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #703
    Val St. Lambert

    Een reeks van zes kleurloos kristallen bekers op voet, model ‘States’. Eén glas gemerkt. Jaren ‘50.

    Une série de six gobelets en cristal incolore sur pied, modèle ‘States’. Un verre avec marque. Années ‘50.
    No longer available
    Dim. H. 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #368
    Val St. Lambert

    Een karaf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.

    Une carafe en cristal incolore taillé. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #278

    Een gevarieerd lot met gedeeltelijke glazenserviezen. grotendeels geslepen kristal. Totaal 77 stuks.

    Un lot de différents services de verres. Principalement en cristal taillé. 77 pièces au total.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #173

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.

    Une paire de girandoles en bronze à six points lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #41
    Val St. Lambert

    Een vaasje van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.

    Un vase en cristal doublé vert et cristal taillé. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #194

    Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.

    Un lustre doré à pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #763

    Een gevarieerd lot kleurloos kristal en glaswerk, bestaande uit belletjes, vaasjes, asbakjes, enz.

    Un lot de cristal et verre varié, comprenant des sonnettes, vases, cendriers, etc...
    No longer available
    Dim. h: 3-26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #718

    Een paar diepe schalen op voet van geslepen kleurloos kristal.

    Paire de plats sur piédouche en cristal taillé incolore.
    No longer available
    Dim. Ø: 21 cm
    Estimate: € 65 / 85
  • #377
    Val St. Lambert

    Een vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt en genummerd 18/150.

    Un vase en cristal doublé taillé vert. Marque et numéroté 18/150.
    No longer available
    Dim. H: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80

Other lots in this auction

  • #136

    Een gefineerde ronde tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.

    Table ronde en placage de style Empire avec tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. Ø: 81 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #174
    Henry Verbeeck
    Period: 1817 - 1863

    “Personages in een polderlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1847.

    “Personnages dans un paysage des polder”. Huile sur panneau. Signé et daté 1847.
    No longer available
    Dim. 22 x 30 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #509
    Rendland

    “Abstracte compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘76 en genummerd 1/5 buiten de plaat.

    ”Composition abstraite”. Une lithographie. Signée et datée ‘76 et numérotée 1/5 hors planche.
    No longer available
    Dim. 35 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #393
    Sadler

    Een Engelse aardewerken theepot met een verguld decor.

    Une théière en faïence anglaise à décor dorée.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #648

    Een theepot van Chinees porselein. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Nanking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. Deksel niet origineel.

    Théière en porcelaine de Chine. Vers 1750, provenant du bateau Geldermalsen, écoulé en 1752 et récupéré en 1985, le lot faisant partie de la vente “Nanking cargo” chez Christie’s à Amsterdam. Couvercle rapporté.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #602

    Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.

    Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #540
    Emile Pequignet

    Automatisch polshorloge Chronograph “Golf” met maanstand. In oorspronkelijke doos.

    Montre à bracelet automatique Chronograph “Golf”. Avec positions de la lune. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #364
    L.K.

    “Landschap met aanlegsteiger. De Durme te Sombeke”. Gedateerd 1966.

    ”Paysage et quai”. La Durme à Sombeke”. Datée 1966.
    No longer available
    Dim. 56 x 80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #283
    De Fuiseaux, Baudour

    Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.

    Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #467
    Val Saint-Lambert

    Coupe van gegoten glas. Onderaan gemerkt.

    Une coupe en verre coulé. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. L. 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #208

    Een hanglamp in Louis XV - stijl met glazen pendeloques.

    Une lampe à suspension style Louis XV et pendeloques en verre.
    No longer available
    Dim. l: 95 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #251

    Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.

    Miroir de valet en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 22 & 23 Oktober 2019

Deze veiling is volledig - 800 loten. Dag 1: 450 loten, Dag 2: 350 loten. Er kan opnieuw binnengebracht worden van 29 tot en met 31 oktober voor de veiling van november.

22 October 2019 19:00
23 October 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 October 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More