Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vol messingen en vergulde kandelaar in barokke stijl.

Een vol messingen en vergulde kandelaar in barokke stijl.

Un candélabre en laiton massif doré, style Baroque.
Dim. h: 45 cm
SKU: 2011180341.
Categories: Koper, Verlichting.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #341
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #744

    Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.

    Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.
    No longer available
    Dim. l: 145 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #330

    Een verguld koperen halllantaarn met gesatineerd glazen kap, versierd met guirlandes.

    Lanterne de vestibule en cuivre doré à abat-jour en verre satiné décoré” de guirlandes.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #398

    Een lot van drie verschillende koperen scheepslantaarns.

    Un lot de trois lanternes marines en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 25, 45 en 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #609

    Een bronzen hanglantaarn met gegraveerd glas.

    Une lanterne à suspension en bronze.
    No longer available
    Dim. H. 120 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #395

    Een tienarmige Venetiaanse luster van metaal en glas, versierd met kristallen pendeloques

    Un lustre vénitien à dix bras en métal et verre, décoration de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #769

    Een kleine sac à perles luchter.

    Petit sac à perles.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #774

    Drie verschillende koperen kandelaars, waarbij één gemonteerd als lamp.

    Trois candélabres différents en cuivre, dont un monté en lampe.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #378

    Een lot messing, bestaande uit een theepot, een koffiekan, een belletje en een vijzel met stamper.

    Un lot de laiton, comprenant une théière, une cafetière, une sonnette et un mortier avec son pilon.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #387

    Een paar XIXe eeuwse messingen kandelaars.

    Une paire de candélabres en laiton du XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #790

    Een houten haardkist, bekleed met gedreven messingen voorstellingen.

    Un grand coffre en bois, montures en laiton repoussé.
    No longer available
    Dim. 45 x 60 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #619

    Een bronzen luchter met zes lichtpunten.

    Un lustre en bronze à six points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 73 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #789

    Een koperen brasero op smeedijzeren voet.

    Un brasero en cuivre sur pied en fer forgé.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm Ø 50 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #607
    Muller frères, Lunneville

    Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en met drie kappen van meerkleurig glas. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.

    Un lustre en fer forgé à coupe centrale et trois abat-jour en verre polychrome. Signé. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. Ø: 40 cm
    Estimate: € 400 / 420
  • #356

    Een Turkse lantaarn van messing en glas.

    Une lanterne turque en laiton et verre.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #380

    Een ronde hallantaarn van brons met vier lichtpunten, versierd met strikken.

    Une lanterne de vestibule ronde en bronze à quatre points lumineux, décoration de noeuds.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #392

    Een lot van zeven koperen waterketels.

    Un lot de sept bouilloires en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #390

    Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met kleurloze kristallen pendeloques.

    Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #394

    Een lot van vier koperen waterkannen en ketels.

    Un lot de quatre verseuses et bouilloires en cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #621

    Een vol messingen luster met zes lichtpunten, versierd met vogels.

    Un lustre en laiton plein à six points lumineux, décoration d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #631

    Een Art-Deco luchter met vier kapjes in glaspasta.

    Lustre art déco à quatre abat-jour en pâte de verre.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #118

    Een comtoiseklok met een marktscène van gedreven geel koper rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger en sleutel.

    Une comtoise en cuivre jaune repoussé autour du cadran. Représentation d’une scène au marché. Avec balançoire et clé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #375

    Een Venetiaanse luchter met tien lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.

    Lustre vénitien à dix bras de lumière, décoré de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #360

    Een bronzen kandelaar in barokke stijl met zeven lichtpunten en versierd met bloemen en dolfijnen.

    Un chandelier en bronze, style baroque, à sept points lumineux et décoré de fleurs et de dauphins.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #399

    Een Maria-Theresia luchter met vijf lichtpunten en versierd met geslepen kristallen pendeloques.

    Un lustre Marie-Thérèse à cinq points lumineux, décoration de pendeloques en cristal taillé.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #80

    Een 18 karaats roze gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.

    Une chaîne en or rose 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,22 ct.
    No longer available
    Dim. 3,72 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #655

    Een Georgian hoekbibliotheek van eikenhout, bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk, onderaan twee paneeldeuren. Engeland, XIXde eeuw.

    Bibliothèque d’encoignure Georgian en chêne, le dessus ouvrant à deux portes à lattes, le bas à deux portes pleines. Angleterre, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 88, L. 145 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #233

    Ingebonden nummers van het weekblad Robbedoes (8 stuks tussen augustus 1957 en maart 1959). Nummers 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68 (een losse katern) , 69. Redelijke staat, sporen van kleefband, kleine letsels.

    Numéros reliés du magazine Robbedoes ( 8 pièces entre août 1957 et mars 1959). 62,63,64,65,66,67,68 (caterne détachée), 69. En état relativement bon, traces de papier collant, usures, petits dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 360
  • #116

    Een antieke notenhouten stoel, bekleed met tapisserie. Overgang Lodewijk XIV - Lodewijk XV.

    Une chaise antique en noyer, revêtement de tapisserie. Période transitoire Louis XVI et Louis XV.
    No longer available
    Estimate: € 45 / 50
  • #358

    “Europa. De Europese idee en identiteit, van de Griekse oudheid tot de 21ste eeuw”. Ed. Mercatorfonds. 2001.

    ”Europa. De Europese idee en identiteit, van de Griekse oudheid tot de 21ste eeuw”. Ed. Mercatorfonds. 2001.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #206

    Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe, versierd met gesculpteerde bloemenmotieven. Maasland, XVIIIe eeuw.

    Grande garde-robe en chêne ouvrant à deux portes. Décor de guirlandes de fleurs finement sculptées. Pays Mosan, XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 232 x 182 x 62 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #161
    Georges De Feure

    Een vaas van glaspasta met Griekse fries. Getekend onderaan.

    Un vase en pâte de verre avec une frise grecque.
    No longer available
    Dim. h 14 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #460

    Een schenkkan met twee glazen, versierd met zwaluwen.

    Une verseuse et deux verres, décoration de mouettes.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #319
    Matrai Vilmos
    Period: 1877 - ?

    “Jachtstilleven met eenden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1921. We voegen er een ets van de zelfde kunstenaar getiteld ‘Holdvilag utca’ en genummerd 8/35.

    “Nature morte de chasse aux canards”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1921. Nous ajoutons une eau-forte du même artiste intitulée “Holdvilag utca” et numérotée 8/35.
    No longer available
    Dim. 35 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #530

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’orient en laine fait main.
    No longer available
    Dim. 286 x 167 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #718

    Schotel van schildpad met versiering in goudverf. Chinees werk

    Un plat en tortue et décoration en peinture dorée. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. Ø 28,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #793

    Twee verschillende koperen appliques en een olielamp van opaalglas.

    Deux appliques différentes en cuivre et une lampe à huile en verre d’Opale.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 20
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More