Similar lots by type
-
#31
Een rood koperen scheepslantaarn en een gietijzeren scheepsbel.
Lanterne de navire en laiton rouge et cloche de bateau en fonte.No longer availableDim. h: 34 & 18 cmEstimate: € 60/80 -
#515
Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200/240 -
#353
Een messingen kruisbeeld.
Un crucifix en laiton.No longer availableDim. h; 65 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#517
Een paar antieke Aziatiasche houten voorouderbeelden met wenscompartiment in de rug. Sporen van polychromie.
Une paire de statues d'ancêtres asiatiques antiques en bois avec compartiment à souhaits à l'arrière. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120/200 -
#303
Een lot van veertien beeldjes allerlei van meerkleurig porselein.
Un lot de quatorze figurines, toutes sortes de porcelaine multicolore.No longer availableDim. h: 5 - 17 cmEstimate: € 100/140 -
#333
Twee boeken:- “De grote automerken. Klassieke ras-auto’s uit de historie”. Grosset & Dunlap, 1968.- “Sportwagens. Alle in serie gebouwde modellen van 1945 - 1980”.Köneman/Librero, 1993.
Deux livres: - Les grandes marques de voitures. Voitures de course classiques de l'histoire . Grosset & Dunlap, 1968. - Voitures de sport. Tous les modèles de série de 1945 à 1980 . Köneman / Librero, 1993.No longer availableDim. 30 x 26 cmEstimate: € 25/35 -
#628Goebel, Germany
“Wayside devotion”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 28/II.
Wayside devotion . Un groupe de biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marqué en bas. No. 28 / II.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80/100 -
#636
Een notenhouten violontafel met gesculpteerde en opengewerkte versieringen in Lodewijk XV-stijl.
Une table de violon en noyer à décor sculpté et ajouré de style Louis XV.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 100/160 -
#201
“Gottesdienstliche Ceremonien, oder H. Kirchen-Gebrauche und Religions-Pflichten der Christen. In schönen Kupfer-Tafeln, nach des berühmten Picards Erfindung vorgestellt durch David Herrliberger”. In-Folio, 7 delen in één lederen band. Daniel Echelstein, Basel 1746. Mooie staat, talrijke gravures. Slijtage aan rug, deels gebroken.
“Gottesdienstliche Ceremonien, oder H. Kirchen-Gebrauche und Religions-Pflichten der Christen. In schönen Kupfer-Tafeln, nach des berühmten Picards Erfindung vorgestellt durch David Herrliberger”. In-Folio, 7 parties dans un volume en cuir brun. Daniel Echelstein, Basel 1746. Bel état, nombreuses gravures. Usures au dos, partiellemet cassé.No longer availableEstimate: € 1800/2200 -
#534Rita ReychlerPeriod: 1933 - 2020
“Composities”. Twee olieverfschilderijen op doek.
Compositions . Deux peintures à l'huile sur toile.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 200/240 -
#235Nisus Suisse
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge. (haakje te herstellen).
Une montre pour homme en or jaune 18 carats. (Le crochet peut être restauré).No longer availableDim. 33,57 gEstimate: € 150/250 -
#203
Een messingen luchter met een geslepen en gesatineerde glazen centrale coupe en met drie bloemvormige kapjes.
Lustre en laiton aux abat-jour en forme de fleurs et coupe centrale en verre taillé et satiné.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#254Georges StimartPeriod: 1886 - 1952
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile.No longer availableDim. 106 x 71 cmEstimate: € 80/100 -
#662
Twee verschillende rieten manden waarvan één met lederen handvat.
Deux paniers en osier différents, un avec une anse en cuir.No longer availableDim. l: 42 & 48 cmEstimate: € 25/35 -
#221
Een antieke tschako met pluimen. Frankrijk (?)
Un tshako antique avec des plumes. France (?)No longer availableEstimate: € 80/120