Similar lots by type
-
#485Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre massif en métal. Monté en lampe.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#181Een paar deels vergulde bronzen kandelaars in empirestijl, gedragen door een damesfiguur.
Une paire de bougeoirs en bronze partiellement doré de style Empire, portés par une figure de dame.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 900 / 1000 -
#123Een schemerlampje met messingen voet en met kapje van monochroom wit porselein, versierd met taferelen in reliëf.
Une lampe de table avec une base en laiton et un abat-jour en porcelaine blanche monochrome, décorée de scènes en relief.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 150 / 160 -
#515Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
Lustre en laiton doré décoré de noeuds et de feuilles et avec sept abat-jour en verre.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#347Een lot van zeven verschillende appliques met glazen kapjes.
Un lot de sept appliques en verre différentes.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70 / 80 -
#71Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.
Paire de pieds de lampes en métal orné de formes de souliers anciennes en bois.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 100 -
#192Een bronzen luchter met tien lichtpunten en albasten kappen.
Un lustre en bronze avec dix points lumineux et abat-jour en albâtre.No longer availableDim. Ø: 102 cmEstimate: € 200 / 300 -
#495Een luchter met vijf dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre à cinq bras doubles, décoré de pendentifs en cristal.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 200 / 220 -
#203Een messingen luchter met een geslepen en gesatineerde glazen centrale coupe en met drie bloemvormige kapjes.
Lustre en laiton aux abat-jour en forme de fleurs et coupe centrale en verre taillé et satiné.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#555Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#457Vier handschoenvormen van verzinkt koper.
Quatre moules à gants en cuivre galvanisé.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#14Een stel gipsen kerstbeeldjes: Jezus in de kribbe, Maria, Jozef, os en ezel, drie herders, twee lammetjes, drie koningen en een engel.
Un ensemble de figurines de Noël en plâtre: Jésus dans la crèche, Marie, Joseph, bœuf et âne, trois bergers, deux agneaux, trois rois et un ange.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#486Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 340 x 200 cmEstimate: € 200 / 270 -
#623Een sobere houten kolompendule met messingen monturen. Met slinger en sleutel.
Une pendule à colonnes sobre en bois avec des montures en laiton. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 160 -
#41Een maanvormig flesje van gesatineerd amberkleurig glas.
Une bouteille en forme de lune en verre ambré satiné.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#436Loom by Ross LovegroveTwee stoelen op verchroomd frame met bijpassende tafel met rond glazen blad.
Deux chaises sur structure chromée avec table assortie avec plateau en verre rond.No longer availableDim. 75 cm Ø 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#497Ernest ChiwaridzoEen personage van gebeeldhouwd serpentijnsteen. Shona Zimbabwe, gesigneerd en gedateerd.
Un personnage en pierre serpentine sculptée. Shona Zimbabwe, signé et daté.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#285Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met één briljant van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un diamant de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 5,25 gEstimate: € 250 / 350 -
#1051 gouden munt. Au 917/1000. Bahamas 1974, 100 dollar. Met certificaat nr. 522.
Une pièce en or. Au 917/1000. Bahamas 1974, 100 dollar. Avec certificat n° 522.No longer availableDim. 5,46 gEstimate: € 200 / 300 -
#493Tien diverse porseleinen borden. Chinees werk.
Dix assiettes en porcelaine assorties. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#167Sterling zilveren schotel met illustratie van Bernard Buffet. Gemerkt.
Plateau en argent sterling avec illustration de Bernard Buffet. Marqué.No longer availableDim. 217 gEstimate: € 240 / 260 -
#494Kris Van ‘t HofPeriod: °1960“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
Composition . Huile sur panneau. Signé et daté ‘94.No longer availableDim. 115 x 75 cmEstimate: € 150 / 250

