Other lots in this auction
-
#608Rik Wouters
“Nel”. Bronzen plaquette. Gesigneerd.
”Nel”. Une plaquette en bronze. Signée.No longer availableDim. 23,5 x 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#582Christ MichielsPeriod: °1939
“Lezende dame”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
”Dame en lecture”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 47,5 x 32,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#65Omega, Geneve
Een Chronostop chauffeurshorloge uit de jaren zestig met roestvrij stalen polsband.
Montre de chauffeur de type Chronostop des années 60, avec bracelet en acier inoxydable rapporté.No longer availableEstimate: € 240 / 360 -
#313
Twee groepjes van meerkleurig en verguld porselein, waarbij één in de vorm van een koppel bij een paardenkoets en het andere met een voorstelling van een schakend koppel/
Deux groupes en porcelaine polychrome et dorée, dont un sous forme d’un couple et char à chevaux et l’autre sous forme d’un couple jouant aux échecs.No longer availableDim. h: 12 - 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#503
Een gebeeldhouwd houten masker. Baoulé, Ivoorkust.
Un masque en bois sculpté. Baoulé, Cöte d’Ivoire.No longer availableDim. l: 79 cmEstimate: € 80 / 100 -
#778
“Fallus”. Een wit marmeren kunstwerkje op arduinen sokkel.
”Phallus”. Une oeuvre d’art en marbre blanc sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 50 / 60 -
#357
Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een rode vaas, een blauwe vaas op voet en een kleurloze op voet met messingen montuur.
Un lot de cristal de Bohème, comprenant un vase rouge, un vase bleu sur pied et un vase sur pied à montures en laiton.No longer availableDim. h: 24 - 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#494Keith Haring
“Compositie”. Zeefdruk. Gesigneerd en A.P. 1/10.
”Composition”. Une lithographie en couleurs. Signée et A.P. 1/10.No longer availableDim. 12,5 x 15 cmEstimate: € 150 / 200 -
#664
Een knobbelvaas en een wijwatervaatje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gerestaureerd. XIXe eeuw.
Un vase à nodule et un bénitier en faïence de Delft polychrome. Restaurations. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 16 & 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#809René Carcan
“Pluie rythmée”. Kleurenets. Gesigneerd en E.A. 13/15 buiten de plaat.
”Pluie rythmée”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 13/15 hors planche.No longer availableDim. 54 x 69 cmEstimate: € 50 / 80 -
#296
Een barokke hangvitrine van zwartgelakt en verguld hout. XVIIIde eeuw. Eén scharniertje te vervangen.
Une vitrine à suspension en bois laqué noir et doré. Baroque. Une charnière à remplacer.No longer availableDim. 100 x 56 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#335
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 10,93 gEstimate: € 600 / 700