#866Een klein handgeknoopt wollen lopertje.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 6,22 gEstimate: € 450 / 550 -
#468En lot van vier verschillende houten doosjes, waarbij een sigarendoos en een sigarettendoos.
Un lot de quatre petites boîtes en bois, dont une boîte à cigares et une boîte à cigarettes.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#844Een rookstaander van chroom en bakeliet. Jaren 60.
#71Een paar geslepen kleurloos kristallen karaffen. Tijdperk Louis-Philippe.
#769Een antieke gietijzeren boekenpers.
#600Een Engelse mahoniehouten armstoel.
#637“Trommelaar”. Een Afrikaans bronzen beeld.
#248Een paar bronzen girandoles met kristallen pendeloques.
#463Een lot van 53 oude reclamespeldjes.
#525Een benen bol met gegraveerd decor van zeilschepen en dolfijnen.
Un bol en os à décor gravé de voiliers et de dauphins.No longer availableDim. Ø: 4 cmEstimate: € 40 / 60