Other lots in this auction
-
#874Een koffie-en theeservies in Louis-Philippestijl met suikerpot, acht kopjes en twaalf ondertasjes. Omstreeks 1900. Eén dekselknop gerestaureerd.
Un service à thé et café, style Louis-Philippe, comprenant un sucrier, huit tasses et douze sous-tasses. +- 1900. Un couvercle restauré.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#235Een ovale amethistcabochon van ± 14,75 ct.
Cabochon ovale d’améthyste pesant ± 14,75 ct.No longer availableEstimate: € 450 / 550 -
#173“Livre d’Or du Centenaire d l’Independance Belge. 1830 - 1930”. In zeer goede staat.
”Livre d’Or du Centenaire de l’Indépendance Belge. 1830 - 1930”. En très bon état.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#392Luigi Bardi“Costume della misericordia di Firenze”. Een ingekleurde gravure. 1830.
”Costume della misericordia di Firenze”. Une gravure en couleurs. 1830.No longer availableDim. 15 x 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#327“De Heiige Paraskeva en de Heilige Eudokia. Een 19de eeuws Russisch icoon met twee heiligen.
Une icône russe du 19ème siècle de deux Saints.No longer availableDim. 17,5 x 12,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#509“Sumoworstelaars”. Olieverf op board. Gesigneerd
”Des lutteurs sumo”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#799WittwerEen glazenservies ‘Tell’ van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit twaalf fluitglazen, acht rodewijnglazen en zes waterglazen. Model ‘Siska’. Gemerkt.
Un service à verres “Tell” en cristal incolore taillé, comprenant douze flûtes, huit verres à vin rouge et six verres à eau. Modèle ‘Siska’. Marque.No longer availableDim. H. 15,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#567Een bronzen plaquette met een beeltenis van Napoleon in reliëf.
Une plaquette en bronze, représentation de Napoléon en relief.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 65 / 80 -
#169Urbain GerloPeriod: Waasmunster 1897-1986“Winterstemming in Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978.
”Ambiance hivernale à Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 160 / 200 -
#552“Strandscène”. Olieverf op doek.
”Scène de plage”. Huile sur toile.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#693Een plafonnière met messingen montuur en een twaalfhoekige gesatineerd glazen coupe.
Un plafonnier à montures en laiton et une coupe en verre satinée.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#768Een paar messingen kerkkandelaars. Neo-barok.
Une paire de candélabres d’église en laiton. Néo-Baroque.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 80 / 100



