Other lots in this auction
-
#599
“Twee fin de siècle dames”. Aquarel.
”Deux dames, fin-de-siècle”. Une aquarelle.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 120/180 -
#97
Een album met ca. 50 oude reeksen van Liebig Chromo’s.
Un album de chromos Liebig, +- 50 séries anciennes.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#82Alexandre TielensPeriod: 1868-1959
“Neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Basse-cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 30/50 -
#622
“Jong meisje”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening.
”Jeune fille”. Techniques mixtes. Porte une signature.No longer availableDim. 21 x 15 cmEstimate: € 100/120 -
#636
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis d’Inde en laine nouée main.No longer availableDim. 363 x 259 cmEstimate: € 40/50 -
#415
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct. en een ovale saffier van ± 1,16 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,34 ct et d’un saphir ovale de ± 1,16 ct.No longer availableDim. 3,79 gEstimate: € 1200/1400 -
#4J. Vermoelen
“Driemaster”. Olieverf op paneel. Achteraan gemerkt en gedateerd 1982.
”Trois-mâts”. Huile sur panneau. Marque au dos et daté 1982.No longer availableDim. 29 x 35 cmEstimate: € 20/30 -
#674
“Romantisch landschap met personages, vee en een ruïne”
”Paysage romantique, personnages, bétail et une ruine”.No longer availableDim. 27 x 46 cmEstimate: € 550/650 -
#642Grindley, England
Een aardewerken servies, bestaande uit een grote en twee kleinere terrines, 36 platte borden, 12 diepe borden, 9 kleine borden, 2 sauskommen, een slakom, 2 kleine schaaltjes en 5 schotels. Gemerkt.
Un service de table en faïence, comprenant deux grandes et deux petites terrines, 36 assiettes plates, 12 assiettes profondes, 9 petites assiettes, 2 saucières, un plat à salade, 2 petits plats et 5 grands plats. Marques.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#589
“Marokkaanse bruid”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Chaïbia’.
”La mariée marocaine”. Huile sur panneau. Signé ‘Chaïba’.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 200/300 -
#688Von Schierholz
Een siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80/100 -
#132Robert DetrixhePeriod: °1935
“Spelende kittens”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘R. D.
”Chaton qui joue”. Huile sur panneau. Monogramme ‘R.D.’No longer availableDim. 11,5 x 11,5 cmEstimate: € 120/150