Other lots in this auction
-
#170Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. en een robijn van ± 2 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct eet d’un rubis de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 4,08 gEstimate: € 350 / 450 -
#736SaroukEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 250 x 243 cmEstimate: € 200 / 300 -
#206Een eikenhouten buffet met drie deuren en drie laden. XIXe eeuw.
Un buffet en chêne à trois portes et à trois tiroirs. XIXème siècle.No longer availableDim. 210 x 95 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#792Een paar houten meesterstukjes in de vorm van een octahedron.
Paire de pièces de maîtrise en bois, formant octahèdres.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#716MoriEen handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Un tapis du Pakistan en laine nouée main.No longer availableDim. 288 x 183 cmEstimate: € 50 / 80 -
#350Dinh VanEen te herstellen 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct. A réparer.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 150 / 200 -
#821Een gevarieerd lot strips allerlei. 62 stuks.
Un lot varié de 62 bandes dessinées.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#240Een ronde briljant in gesloten AIG certificaat van 0,61 ct. Color F. SI2.
Brillant ronde dans un certificat AIG fermé. 0,61 ct. Couleur F. SI2.No longer availableEstimate: € 1000 / 1200 -
#848Een Duitse bajonet in schede. Tweede Wereldoorlog.
Une baïonnette avec fourreau allemande. Deuxième Guerre Mondiale.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#271Een gietijzeren jardinière met bladmotief en een meisjeshoofd. Tijdperk Art Nouveau.
Une jardinière en fer forgé à motifs de feuilles et une tête de jeune fille. Période Art Nouveau.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 100 / 150 -
#518Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems op zwarte fond.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor de floraisons sur fond noir.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#385Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en een centrale saffier van ± 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,80 ct et d’un saphir central de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 300 / 400



