Une paire de pots à tabac en faïence, décor en relief. Un couvercle avec un éclat, l’autre avec le fretel réparé.No longer availableDim. h: 22 & 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#593Vierkante salontafel, rood gelakt en met chromen poten.
#541Een polychroom houten beeld van een Thaise tempelwachter
Une statue en bois polychrome d’un gardien de temple Thais.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 120 / 180 -
#332Jaak van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Veenlandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Paysage de bruyères”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#408HummelEngel van polychroom porselein. Onderaan gemerkt.
Un ange en porcelaine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#430Vier verschillende dameshorloges van roestvrij staal.
#211“Indische olifant”. Een bronzen beeld naar een werk van R. Bugatti.
”Elephant indien”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par R. Bugatti.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 1500 / 1600 -
#51Een schotel van blauw en wit aardewerk. Delft, XIXde eeuw. Randslijtage.
Un plat en faïence bleue et blanche. Delft, XIXème siècle. Usures au bord.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 30 / 35 -
#880MärklinDrie goederenwagons zonder doos.
#859Een houten wandklok. De wijzerplaat in achterglasschildering met een handgeschilderd decor van spelende kinderen.
#646Een handgeknoopt Oosters wollen tapîjt.
#73Een oude 8mm filmcamera met toebehoren, een Brownie fotocamera en een verrekijker. Allen in lederen etui.
Une caméra ancienne 8 mm avec accessoires, une caméra Brownie et une paire de jumelles. Avec étuis en cuir.No longer availableEstimate: € 40 / 60