Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableDim. 2,39 gEstimate: € 300 / 400 -
#813Een kleine messingen Boeddha met staander.
Un petit Bouddha en laiton avec support.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
Un lot de 37 bandes dessinées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#611Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Un paquet de 21 livrets à 25 feuilles d’or 23 ct. 85 x 93 mm.No longer availableEstimate: € 500 / 700 -
#531Twee ivoren netsukés. “Ambachtslui”. Onderaan gemerkt.
#221“De hofmaking”. Een bronzen groep met tweekleurig patina op zwart marmeren voetstuk. Gesigneerd ‘Madrassi’.
”Courtiser”. Un groupe en bronze à patine de deux couleurs sur socle en marbre noir. Signée: ‘Madrassi’.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300 / 500 -
#796HamadanEen Perzische wollen loper.
#605Een brede houten tuinbank.
#637“Trommelaar”. Een Afrikaans bronzen beeld.
”Tambour”. Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 80 / 120