Other lots in this auction
-
#213
Een bronzen krokodil.
Un crocodile en bronze”.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 260 / 280 -
#735
Een lot van tien boeken met verschillende thema’s:- “De grote veldslagen”. - Cyril Falls. Ed. Amsterdam boek. - “Les maîtres de la peinture mondiale”.- “The complete Pirelli calendars”. Ed. Thames & Hudson, 2007. - “Luister van de Belgische munten”. Jos Philippen. Ed. Europa 1975.- “Inspiring interiors”. Piet Swimberghe. Ed. Lannoo, 2013.- “Stars of the screen”. Don Macpherson, Julie Wench & Louise Brody. Ed. Conran Octopus, 1990.- “Wijn en kaas van Europa”. Ed Spectrum, 1977.- “De stad (..)
Un lot de dix livres au sujets divers:- “De grote veldslagen”. - Cyril Falls. Ed. Amsterdam livre.- “Les maîtres de la peinture mondiale”.- “The complete Pirelli calendars”. Ed. Thames & Hudson, 2007.- “Luister van de Belgische munten”. Jos Philippen. Ed. Europa 1975.- “Inspiring interiors”. Piet Swimberghe. Ed. Lannoo, 2013.- “Stars of the screen”. Don Macpherson, Julie Wench & Louise Brody. Ed. Conran Octopus, 1990.- “Wijn en kaas van Europa”. Ed Spectrum, 1977.- “De stad Antwerpen”. 1(..)No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#645
Een eikenhouten hangvirtrine met één deur.
Vitrine à pendre en chêne ouvrant à une porte.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 30 / 40 -
#265
Twee kleurrijke handgemaakte halssnoeren. Kopieën van het museum in Bogota. We voegen er twee halssnoeren van gedraaide koord aan toe en zes verschillende halssnoeren van 10‰ zilver.
Deux colliers richement colorés. Copies provenant du musée de Bogota. Nous ajoutons deux colliers en corde tressée et six différents colliers en argent 10‰.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#669
Een antieke pot van aardewerk. Twee scheuren van rand tot buik.
Pot ancien en faïence. Deux fissures.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#420
Een oude Russische pijp van gesculpteerd hout en been met een porseleinen kop, gedecoreerd met een scène met wild. Omstreeks 1900.
Pipe ancienne russe en bois sculpté et os, tête en porcelaine à décor d’une scène de chasse. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#596
Een gefineerd Engels bureau met kalfslederen blad.
Bureau en bois de placage à tablette en vachette. Travail anglais.No longer availableDim. 175 x 114 cmEstimate: € 100 / 120 -
#276
Een eikenhouten broodkast met een gesculpteerde deur.
Une panetière en chêne à une porte sculptée.No longer availableDim. 170 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#259
“Prudentia” & “Justitia”. Twee oude tapisserieën. De begeleidende tekst gerestaureerd.
”Prudentia” & “ Justitia”. Deux anciennes tapisseries. Le texte accompagnant à été restauré.No longer availableDim. 42 x 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#641
“Geisha met bloementuil”. Beeldje van gebeeldhouwd ivoor. Japans werk, eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gemerkt.
“Geisha au bouquet de fleurs”. Statuette en ivoire sculpté. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 8 cmEstimate: € 200 / 250 -
#697
Vijf iconen, met voorstelling van de Moeder Gods met aartsengelen, Christus en de apostelen,
(2), De Verrijzenis van Christus. Recent werk.
Cinq icônes la Mère de Dieu aux archanges, le Christ aux apôtres, (2), la Résurrection. Travail contemporain.No longer availableDim. ± 38 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#557
Vaas van Chinees porselein met decor van personages. XXste eeuw. Houten sokkeltje.
Un vase en porcelaine de Chine avec un décor de personnages. XXième siècle. Avec un socle en bois.No longer availableEstimate: € 200 / 240