Other lots in this auction
-
#359Leonard Vincent SchaekenPeriod: 1865 - 1915“Zicht op Venetië”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur Venise”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 80 / 100 -
#756Een machinaal blauw wollen tapijt.
Un tapis en laine bleue.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 100 / 120 -
#585Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.
Un lustre de vestibule en laiton avec une coupe centrale et trois abat-jour en forme de fleur.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#257Een kleine commode in Lodewijk XV-stijl met drie laden, versierd met marquetterie en met een zwart marmeren blad.
Une petite commode style Louis XV à trois tiroirs, décoration de marqueterie et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. 72 x 32 x 46 cmEstimate: € 140 / 160 -
#168ASC“Batmobile”. Een speelgoedauto op batterijen met motorgeluid en zwaailicht. in originele doos. Jaren ‘60.
”Batmobile”. Une voiture jouet sur piles, à gyrophares et bruit de moteur. Emballage d’origine. Années ‘60.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#644Fr. Smets“Stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 72 cmEstimate: € 180 / 240 -
#123Een paar porseleinen beelden - “De houtsprokkelaar.” en “Het bloemenmeisje.” Italiaans werk.
Une paire de statues en porcelaine: “Le ramasseur de petit bois “ et “ La fille aux fleurs”. Travail italien.No longer availableDim. 76 x 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#579Panamarenko“Luchtschip”. Een gesigneerde poster.
”Navire aérien”. Un poster, signé.No longer availableDim. 35 x 29 cmEstimate: € 400 / 450 -
#848Val St. LambertEen art deco karafje van geslepen kristal met bruin decor en met zes bijpassende borreltjes. Gemerkt.
Une carafe Art Déco en cristal taillé, décor brun et six petits verres assortis. Marques.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#513Val St. LambertEen grote vaas van kristal, geel gekleurd in de massa.
Un grand vase en cristal, jaune dans la masse.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#448Een groot lot oude postkaarten, waaronder van voor 1930, een aantal van het heilige land. Onder meer abdijen en kloosters.
Un grand lot d’anciennes cartes postales, dont certaines d’avant 1930, et certains du Pays sacré. Également des cartes postales des abbayes et couvents.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#375Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 8,36 gEstimate: € 900 / 1000

