#656Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met vergulde motieven. Het blad versierd met bloemen en vogels in pietra dura. Met zes stoeltjes.
Une table basse chinoise en bois laqué noir et motifs dorés. La tablette décorée de fleurs et oiseaux en pierre dure. Avec six tabourets.No longer availableDim. 127 x 76 cmEstimate: € 100 / 160 -
#817Een Boeddhistisch tempeltje van brons in twee delen.
#450Val Saint- LambertEen lampenvoet van blauw kristal.
#851Een lot kleine klokjes, waarbij vijf met handbeschilderde houten wijzerplaten en één klokje met een decor van M. I. Hummel. Enkele slingertjes en sleuteltjes manco.
Un lot de petites pendules, dont cinq à cadrans en bois peints à la main et une pendule à décor par M.I. Hummel. Quelques balanciers et clés manquants.No longer availableDim. h: 11 - 15 cmEstimate: € 25 / 30 -
#362Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947“Dorp”. Kleurpotlood op papier. Gesigneerd.
”Village”. Crayon couleur sur papier. Signé.No longer availableDim. 19 x 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#626Kilim GaschgaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#401Een milieu-de-table van glas en tin.
#451Twee vechtende hanen van goudgepatineerd brons.
Deux coqs qui se battent en bronze à patine dorée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#525Matchbox King Size K-6“Allis-Chalmers earth scraper”. Een speelgoedvoertuig. Zeer goede staat. In originele doos.
”Allis-Chalmers earth scraper”. Un jouet, un véhicule. Très bon état. Emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#102Thomas RomanEen map met originele aquarellen, pentekeningen en lithografieën.
Une farde à dessins aquarelles et lithographies.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#466Drie handgeknoopte Oosterse karpetjes.
Trois carpettes orientales nouées main.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#784Pierret“Huisje aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Maison près d’un courant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 40 / 60