#573Een antieke Japanse netsuke van gesculpteerd ivoor in de vorm van een zittende man. Onderaan gesigneerd.
Un netsuké antique japonais en ivoire sculpté en forme d’un homme assis. Signature à la base.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#473Een oud gasmasker in doos. Compleet.
#504“Collage”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Boudin.
#17SitzendorfEen groepje van Saksisch porselein. Onderaan gemerkt.
#377Triptiekspiegel met schilderijtje achter glas.
Un miroir triptyque, petite peinture sous verre.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#487Val St. LambertEen grote vaas van kristal, groen gekleurd in de massa.
#784Pierret“Huisje aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Maison près d’un courant”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 61 cmEstimate: € 40 / 60 -
#856Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
#356Een Engelse commode van mahoniehoutfineer met vier gebogen laden.
Une commode anglaise en bois de placage acajou et quatre tiroirs courbés.No longer availableDim. 104 x 108 x 50 cmEstimate: € 120 / 200