Other lots in this auction
-
#768Lot Imari porselein. Vijf borden, een ovale schotel, een klein bordje en een kop (barst) en schotel.
Un lot de porcelaine Imari, comprenant cinq assiettes, un plat oval, une petite assiette, un tasse (fissure) et un plat.No longer availableDim. Ø 22cmEstimate: € 30 / 50 -
#537Een Chinees sierstuk van gesculpteerd speksteen in de vorm van twee vaasjes met ertussen pioenen en een vogel.
Une pièce chinoise en pierre de lard sculpté en forme de deux vases et pivoines et oiseau.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 20 / 30 -
#461Een lot metalen miniatuurklokjes, waarbij een Zwitsers van smeedijzer, twee met bronzen wijzerplaat, twee met geëmailleerde wijzerplaat en met een afbeelding van de Sint-Pietersbasiliek uit 1950. Enkele zonder slingertje.
Un lot de pendules miniatures en métal, dont une de suisse en fonte, deux à cadrans en bronze, deux à cadrans en émail et une avec une représentation de la Basilique Saint-Paul, 1950. Quelques unes sans balanciers.No longer availableDim. h: 5 - 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#86Een eikenhouten kaptafel met drie laden langs beide kanten met een glazen blad en met een spiegel met twee zijpanden. We voegen er klein zitbankje met kussen aan toe.
Une coiffeuse en chêne à trois tiroirs de chaque côté à tablette en verre et un miroir. Nous ajoutons un petit banc avec coussin.No longer availableDim. 175 x 130 cmEstimate: € 50 / 60 -
#804Lot van zes kopjes en schoteltjes van Chinees porselein met diverse decors. Enkele kleine schilfertjes en haartjes.
Un lot de six tasses et sous-tasses en porcelaine chinoise, décors divers. Quelques cheveux et éclats.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#753Corgi toys 479“Jeep FC-150 hydraulic tower wagon”. Een speelgoedauto in originele doos.
”Jeep FC-150 hydraulic tower wagon”. Une voiture jouet, emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#157SwarovskiEen lot diertjes van geslepen kristal, bestaande uit een panda, een chimpansee, een vos, een muis, een slak en een olifant. We voegen er twee paddenstoeltjes aan toe.
Lot d’animaux en cristal taillé comprenant un panda, un chimpanzé, un renard, un souris, un escargot et un éléphant. Nous ajoutons deux champignons.No longer availableDim. h: 3,5 - 6 cmEstimate: € 100 / 150 -
#482“Postimpressionistisch landschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Epstein.
”Paysage post-impressionniste”. Huile sur toile. Porte une signature: Epstein.No longer availableDim. 49 x 58 cmEstimate: € 200 / 300 -
#891Een reeks geslepen kleurloos kristallen glazen. 3 waterglazen, 5 aperitiefglazen en 6 borrelglazen.
Une série de verres en cristal taillé, comprenant trois verres à eau, cinq verres apéritif et six verres à liqueur.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#331Een mondgeblazen Venetiaans glazen vaas. Naar Romeins voorbeeld.
Un vase en verre soufflé de Venise. D’après un exemple Romain.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#384L. De Coster“Boszicht in de herfst.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue forestière automnale”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 54 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#192J. BeeckhoutTwee stadszichten naar de Hollandse School. Een paar pendanten. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Une paire de pendants, deux vues de villes d’après l’école hollandaise. Huile sur panneau. Signés.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 350 / 450

