#299Alexandre TielensPeriod: 1868-1959“Vissershaven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Port de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80 / 120 -
#62Bichebois“Vue générale du Pèrre-Lachaise”. Een lithografie naar een werk Fichot.
”Vue générale du Père-Lachaise”. Une lithographie d’après une oeuvre par Fichot.No longer availableDim. 24,5 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#109Chader“Kippen op het erf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Poules sur la cour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 51 cmEstimate: € 80 / 100 -
#798Lot blauw en wit Chinees porselein met zes kopjes en acht schoteltjes.
#503Een designasbak en dito lamp van geborsteld metaal.
#786Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
#810Een achthoekige bijzettafel van gebeeldhouwd hout.
Une petite table octogonal en bois sculpté.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#471Een houten wandklok met een handgeschilderd bloemendecor. Zonder slinger.
Une pendule murale en bois à décor fleuri peint à la main. Sans balancier.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#733Een bronzen kunstvoorwerp. Afrikaans?
#220Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. en een in briolette geslepen amethist van ± 4 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct et une améthyste taille briolette de ± 4 ct.No longer availableDim. 6,42 gEstimate: € 500 / 600