#258
Pendule en marbre de différentes couleurs, en laiton et en bronze de style éclectique décorée d’un vase décoratif, de deux bacchantes sur les flancs et d’une plaquette en porcelaine centrale.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200 / 240 -
#332Jef Van Tuerenhout
Een kunstmap met tien prenten van werken van Jef Van Tuerenhout, waarvan zeven gesigneerd.
Farde contenant dix estampes de Jef Van Turnhout, dont sept signées.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#242
“Portret van een dame.” Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
“Portrait d’une dame”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 46 x 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#308
Een bronzen adelaar op zwart marmeren voet.
#525Minerva
Een oude radio in bakelieten kast. Wisselstroom. Type MW3. Bouwjaar 1930.
#488
Een karakterpop met een porseleinen hoofd, handen en voeten. Gemerkt: Christine Orange en genummerd 1199/1500. Linkerhand gebroken.
Poupée de caractère à tête, mains et pieds en porcelaine. Marque: Christine Orange et numérotée 1199/1500. Main gauche cassée.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 40 / 50 -
#790
Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
#626
#789
Een schouwspiegel in verguld en zwartgepatineerde lijst.
#331
Een zeeschildpadschild. Slijtage.
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
#475
Een gesculpteerde houten wandelstok met het handvat in de vorm van een vis.
Canne en bois sculpté à manche en forme de poisson.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 40 / 50