Similar lots by type
-
#127
Een bol wierookbrandertje van verzilverd metaal met een opengewerkt decor van bladeren en vogels en met een gyroscopisch recipiënt.
Un brûle-parfum rond en métal argenté avec un décor de feuillage et oiseaux ajouré et un récipient gyroscopique.No longer availableDim. Ø: 5 cmEstimate: € 160/200 -
#750Christofle.
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad. Gemerkt.
Un service à café et thé en quatre pièces, métal argenté. Sur un plateau. Avec marques.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#399Wiskemann
Een bestek van verzilverd metaal, bestaande uit 2 keer zeven grote messen, zeven vismessen, zeven grote vorken, veertien kleine vorken, zeven grote lepels, zeven kleine lepels, elf koffielepels, vijf ijslepels, twaalf dessertvorkjes en een pollepel. We voegen er een serveerbestek met benen handvatten aan toe.
Un service à couverts en métal argenté, comprenant 2 fois sept grands couteaux, sept couteaux à poisson, sept grandes fourchettes, quatorze petites fourchettes, sept grandes cuillères, sept petites cuillères, onze cuillères à café, cinq cuillères à glace, douze fourchettes à dessert et une louche. Nous ajoutons un couvert de service aux manches en os.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#47
Een schelpvormige schaal van verzilverd metaal.
Plat en forme de coquille en métal argenté.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#747
Een paar verzilverde kandelaars.
Une paire de chandeliers argentés.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 20/30
Other lots in this auction
-
#228
Een aardewerken vaas met druipglazuur. Belgisch werk, tijdperk art nouveau.
Un vase en faïence avec glaçure coulée. Travail belge, époque art déco.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/140 -
#716
Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getroste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.
Une table ronde en acajou sur un pied central tressé finissant en trois têtes de lion.No longer availableDim. Ø: 105 cmEstimate: € 180/240 -
#391
Een lot speelgoed, bestaande uit twee puzzels, een bouwpakket van Revell en een grote partij kunststof soldaatjes en figuurtjes.
Un lot de jouets, comprenant deux puzzles, un set de construction Revell et un grand lot de petits soldats en plastique.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#40
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,10 ct. en drie smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. (letsel aan één smaragd).
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,10 ct et de trois émeraudes ayant un poids total de ± 0,30 ct (dégât à l’une des émeraudes).No longer availableDim. 4,54 gEstimate: € 200/300 -
#168
“Tekkel”. Een bronzen beeld met donker patina.
”Teckel”. Une statue en bronze avec patine foncée.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 250/300 -
#122
“Hoeve te Duinbergen”. Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1931.
”Ferme à Duinbergen”. Aquarelle sur papier. Illisiblement signée et datée 1931.No longer availableDim. 49 x 67 cmEstimate: € 40/60 -
#7
“Dans ce Pot la Plante de Nicot”. Tabakspot van polychroom aardewerk. XIXde eeuw. Onderaan gemerkt.
“Dans ce Pot la Plante de Nicot”. Un pot à tabac en faïence polychrome. XIXième siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 50/80 -
#212
Een tafel op XIXe eeuwse voet in barokke stijl met een van oorsprong XVIIIe eeuwse supraporta als blad, versierd met motieven in Lodewijk XV-stijl, versierd met XXe eeuwse studieschilderingen.
Table d’artiste de style Louis XV, la tablette formée par un supra-porta d’époque Louis XV. Sur la tablette des études par différents artistes.No longer availableDim. 182 x 90 cmEstimate: € 400/600 -
#13
Drie geslepen kristallen vazen waarbij één groene op voet uit Bohemen en twee blauwe van Val St. Lambert.
Trois vases en cristal taillé dont un vase sur pied vert Bohème et deux vases bleus de Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 12, 16 & 30 cmEstimate: € 60/80 -
#339Lucas Vorsterman
“De aanbidding van de Koningen” . Ets naar een werk van Rubens met een plaat van Lucas Vorsterman.
“L’adoration des Mages”. Une eau-forte d’après l’oeuvre de Rubens et avec une gravure de Lucas Vorsterman.No longer availableDim. 58 x 43,8 cmEstimate: € 60/100 -
#466
Een chromen étagère met drie glazen schappen.
Etagère en chrome à trois tablettes en verre.No longer availableDim. 102 x 102 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#183
Een paar kleine cassolettes van beige-rood marmer met messingen monturen en voet. Omstreeks 1900.
Deux cassolettes en marbre beige et rouge avec pieds en laiton. +- 1900.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200/240