#466Een klein zijden karpetje.
#506Bijzettafeltje van rood- en goudgepatineerd hout. Het blad versierd met een decor van personages in een landschap. Chinees werk.
#702Royal Dux“Vissers en jagers”. Een groep van meerkleurig aardewerk.
“Couple de pêcheurs et chasseurs”. Groupe en biscuit polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#325Le Patriote IllustréEen groot lot ingebonden magazines. Jaargangen 1922 - 1972.
Grand lot contenant les années 1922 à 1972. Reliures de qualité.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#725Een rond gefineerd tafeltje met marquetterie en een lade.
Petite table ronde en bois de placage et marquetterie ouvrant à un tiroir en ceinture. Style Louis XVI.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#563Een schaaltje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.
Bague en or jaune 18 ct sertie en argent de marcassite et d’une pierre semi-précieuse.No longer availableDim. 2,72 gEstimate: € 120 / 150 -
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants en deux couleurs ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 4,42 gEstimate: € 900 / 1000 -
#650Een klapsecretaire van bleek eikenhout met twee laden onder het klapblad.
Secrétaire à pente en chêne clair ouvrant à deux tiroirs en dessous de l’abattant. Style Louis XV.No longer availableDim. b: 96 cmEstimate: € 80 / 120