Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een voorkraag van antiek Brugs of Parijs’ kant. Régence periode.

Een voorkraag van antiek Brugs of Parijs’ kant. Régence periode.

Un col de devant en dentelle brugeoise ou parisienne. Période Régence.
Dim. 38 x 28 cm
SKU: 3005170149.
Category: Mode.
Auction day: 30 May 2017 19:00
Catalogue #149
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #83

    Een replica van een handbescherming van een middeleeuws harnas.

    Une réplique d’un gantelet d’une armure médiévale.
    No longer available
    Dim. l: 38 cm
    Estimate: € 35 / 40

Other lots in this auction

  • #466

    Een klein zijden karpetje.

    Une petite carpette en soie.
    No longer available
    Dim. 84 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #506

    Bijzettafeltje van rood- en goudgepatineerd hout. Het blad versierd met een decor van personages in een landschap. Chinees werk.

    Table d’appoint en bois doré et rouge. Tablette décorée de personnages dans un paysage. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #768

    Een regulateur met gesculpteerd houten kast. Begin XXe eeuw

    Un régulateur avec gaine en bois sculpté. Début XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #668

    Een lamp met een bloemenvormig kapje, gedragen door een geisha van zamak en ivoirine op een voetstuk van meersoortig marmer.

    Une lampe avec abat jour en forme de fleur portée par une geisha en régule et ivoirine sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #702
    Royal Dux

    “Vissers en jagers”. Een groep van meerkleurig aardewerk.

    “Couple de pêcheurs et chasseurs”. Groupe en biscuit polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #397

    Een schemerlampje van geel koper met een zeshoekig glazen kapje. Tijdperk art deco.

    Une petite lampe en cuivre jaune, abat-jour hexagonal en verre. Art déco.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #325
    Le Patriote Illustré

    Een groot lot ingebonden magazines. Jaargangen 1922 - 1972.

    Grand lot contenant les années 1922 à 1972. Reliures de qualité.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 500
  • #725

    Een rond gefineerd tafeltje met marquetterie en een lade.

    Petite table ronde en bois de placage et marquetterie ouvrant à un tiroir en ceinture. Style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. Ø: 65 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #563

    Een schaaltje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Onderaan gemerkt.

    Petit bol en porcelaine de Chine à glaçure sang de boeuf. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 14 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #20

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met markasiet in zilver gezet en een half edelsteen.

    Bague en or jaune 18 ct sertie en argent de marcassite et d’une pierre semi-précieuse.
    No longer available
    Dim. 2,72 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #205

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met twee kleuren diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants en deux couleurs ayant un poids total de ± 1,50 ct.
    No longer available
    Dim. 4,42 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #650

    Een klapsecretaire van bleek eikenhout met twee laden onder het klapblad.

    Secrétaire à pente en chêne clair ouvrant à deux tiroirs en dessous de l’abattant. Style Louis XV.
    No longer available
    Dim. b: 96 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Mei 2017

De veiling is volledig - 815 loten online. .pdf en .xls versies van de catalogus verkrijgbaar op de downloads pagina.

30 May 2017 19:00
31 May 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 May 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More