Similar lots by type
-
#296KashgaiEen wollen Kelim.
Kilim en laine.No longer availableDim. 150 x 86 cmEstimate: € 100 / 120 -
#516ChamsehPerzisch tapijt van wol met een gestileerd medaillon. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine avec un médaillon stylisé. Noué main.No longer availableDim. 210 x 104 cmEstimate: € 200 / 300 -
#147Potteau“Staand naakt”. Een houten beeldhouwwerk. Gesigneerd.
“Nu debout”. Une sculpture en bois. Signée.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#653Een lot houtsnijwerk, bestaande uit een hermefiguur (gemonteerd als lamp), en Madonna met kind (arm en voet manco) en een buste van Sint Jacob.
Un lot de gravures sur bois, comprenant une figure de Herme montée en lampe, Vierge à l’Enfant ( bras et pied manquent) et un buste de Saint Jacob.No longer availableDim. h: 33, 34 & 40 cmEstimate: € 6 / 70 -
#746Een geborduurde loper.
Couloir brodé.No longer availableDim. 235 x 73 cmEstimate: € 40 / 60 -
#698Twee houten voorouderbeelden. Fang, Gabon/Kameroen & Ngombe Anbongi, DR Congo.
Deux statuettes d’ancêtres en bois. Fang, Gabon/Cameroun et Ngombe Mbongi, République Démocratique du Congo.No longer availableDim. h: 58 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#678Een kleine tamtam en rammelaar van gesculpteerd hout. D.R.Congo.
Un petit tam-tam et un hochet en bois sculpté. D.R. Congo.No longer availableDim. h: 25 & 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#541Een zittende Boeddha en een Indische olifant van respectievelijk Aziatisch ebbenhout en zwartgelakt hout.
Un Bouddha assis et un éléphant indien respectivement en ébène et en bois noirci.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#658“Cinemaploeg”. Een lot van drie beeldjes van gepolychromeerd hout. Afrikaans werk.
“Equipe de cinéma”. Un lot de trois statues en bois polychrome. Travail africain.No longer availableDim. h: 30 - 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#593Een staande Guanyin van gepolychromeerd hout. Handen in vitarkamudra. China, vermoedelijk XIXe eeuw.
Guanyin debout en bois sculpté polychrome, mains en vitarka mudra. Travail chinois, probablement XIXe siècle.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400 / 500 -
#498Een lot van vier dameshoofdjes van gesculpteerd Afrikaans ivoor. Tweede helft van de XXste eeuw.
Un lot de quatre statues en ivoire africaine sculptée en forme de têtes de femmes. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 15 - 28 cmEstimate: € 180 / 220 -
#523Een Afrikaans fetisjbeeld met nagels, touw en schelpen. Nkisi Nkond, D.R. Congo.
Une statue africaine fétiche avec ongles, corde et coquillages. Nkisi Nkond, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 160 / 200 -
#508Een lot van drie gesculpteerde houten figuren, resp. Mozambique, Nigeria & Tanzania.
Un lot de trois figures en bois sculpté. Mozambique, Nigeria et Tanzanie.No longer availableDim. h: 62, 35 & 33 cmEstimate: € 90 / 110 -
#221Een engelenhoofdje van gepatineerd hout. Eind XVIIIe eeuw.
Une tête d’ange en bois patiné. Fin XVIIIième siècle.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 20°0 / 220 -
#58Een gelakt houten doosje met een meerkleurig decor van een goudvis.
Une boite en bois laquée avec un décor polychrome d’un poisson rouge.No longer availableDim. h: 7 cmEstimate: € 20 / 25 -
#668Twee verschillende beelden van gesculpteerd hout. Mangbetu, D.R.Congo.
Deux statues en bois sculptés. Mangbetu, D.R. Congo.No longer availableDim. h: 37 & 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#26Een zuil van gesculpteerd hout met een rond marmeren blad.
Une colonne en bois sculpté avec tablette ronde en marbre.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 120 / 200 -
#396Een sobere zuil van gedraaid hout.
Colonne sobre en bois tourné.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 50 / 70 -
#397Een gesculpteerd houten luchter met zes lichtarmen in de vorm van waterspuwers.
Un lustre en bois sculpté à six points lumineux en forme de gargouille.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 50 / 80 -
#728Een paar gesculpteerde figuren van ebbenhout. Ashanti, Ghana.
Deux statues en ébène sculpté. Ashanti, Ghana.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#716Een antieke Kelim met centraal medaillon.
Kilim ancien au médaillon central.No longer availableDim. 157 x 116 cmEstimate: € 100 / 120 -
#641Jaques & son, LondonTwee Engelse ‘bowls’ van hout, afgewerkt met ivoor. In etui.
Deux boules Anglaises pour jeu de “bowls”, finition en ivoire. Dans leur étui.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#533Een Afrikaans houten masker. Igbo, Nigeria.
Un masque africain en bois. Igbo, Nigère.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 7à / 100 -
#735Een lage eikenhouten tafelvitrine, binnenin goudgepatineerd.
Une vitrine de table en chêne avec patine dorée.No longer availableDim. 41 x 108 x 58 cmEstimate: € 120 / 180
Other lots in this auction
-
#642Een eikenhouten vaatkast met onderaan twee paneeldeuren en in het midden twee laden.
Un vaisselier à deux portes et à deux tiroirs vers le centre.No longer availableDim. 162 x 106 x 32 cmEstimate: € 180 / 240 -
#509Constant Simon“Herenportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd Barcelona, 26.8.25.
“Portrait d’homme”. Huile sur panneau. Signée et datée Barcelone, 26.8.25.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#774Een lot van twee hoekstoelen en een zitbankje van gedraaid hout met rieten zit.
Un lot de deux chaises de coin et un petit banc en bois tourné avec siège en osier.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#759Een sac-à-perles van messing en kristal.
Un sac-à-perles en cristal et laiton.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#47Een grote sierjardinière van majolica in de geest van Rouen.
Une grande jardinière en majolique, oeuvre dans l’esprit Rouen.No longer availableDim. b: 47 cmEstimate: € 20 / 30 -
#411Een lot van zeven verschillende smeedijzeren kandelaars.
Un lot de sept chandeliers différents en fer forgé.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#390Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct. en een centrale saffier van ± 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,36 ct et d’un saphir central de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 500 / 600 -
#441Twee verschillende muziekdozen met draaiende ballerina’s. Japans decor.
Deux boîtes à musique avec ballerines dansantes. Décor japonais.No longer availableDim. 10 x 18,5 cmEstimate: € 40 / 80 -
#336Comag Carpet Industries“Pastorale”. Twee recente wandtapijten naar een werk van J. Breughel.
“Pastorale”. Deux tapisseries récentes d’après l’oeuvre de Jan Brueghel.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 50 / 80 -
#23Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal met getorste ribben. Op dienblad. Onderaan gemerkt.
Un service à café et thé en métal argenté avec côtes torses sur plateau. Marque à la base.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#166Een eikenhouten tweedeursgarderobe in Louis-Philippestijl met twee laden onderaan.
Une garde-robe à deux portes en chêne style Louis Philippe avec deux tiroirs en dessous.No longer availableDim. 210 x 153 x 63 cmEstimate: € 200 / 240 -
#754Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder en lade.
Une table de nuit en pin avec une porte et un tiroir.No longer availableDim. 86 x 37 x 45 cmEstimate: € 40 / 50

