Other lots in this auction
-
#556
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Un couloir d’Orient en laine noué à la main.No longer availableDim. 495x106cmEstimate: € 60/100 -
#240
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,57 ct. en centrale diamant van +- 0,44 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,57 ct et d'un diamant central de +- 0,44 ct.No longer availableDim. 5,82 gEstimate: € 1000/1200 -
#3Christofle, France
Een brievenopener met Belgisch wapenschild en een klein quartz bureauklokje. Beide in origineel etui.
Un ouvre-lettre avec un blason belge et une petite horloge de bureau à quartz. Les deux dans leur étui d'origine.No longer availableDim. H:8cmL:21cmEstimate: € 60/100 -
#55
Een gebeeldhouwd eikenhouten engeltje met bazuin. Naar barok voorbeeld.
Un ange en chêne sculpté avec trompette. D'après l'exemple baroque.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 40/60 -
#275
Een lot aardewerk, bestaande uit drie borden van Nevers en een hartvormig inktstel met bloemendecor, onderdaan gemonogrameerd. XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot de poterie, composé de trois assiettes de Nevers et d'un encrier en forme de coeur à décor floral, monogrammé sous la base. XVIIIème et XIXème siècles.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 80/120 -
#580
Een rechthoekige en ovale sierdoek en 37 verschillende ronde sierdoeken van naaldkant van Ø 52 cm en kleiner.
Un tissu décoratif rectangulaire et ovale et 37 tissus décoratifs ronds différents en dentelle à l'aiguille de Ø 52 cm et moins.No longer availableDim. 100 x 37 en 83 x 55 cmEstimate: € 150/200 -
#29H. De Wit
“Dorpszicht” & “Watermolen”. Twee olieverfschilderijtjes op paneel. Beide gesigneerd.
"Vue village" & "Moulin à eau". Deux peintures à l'huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 75/100 -
#630Daubreby Vanswae Bruxelles
Een XIXe eeuwse zalmroze satijnen bolero met beige borduursel.
Un boléro en satin rose saumon du 19ème siècle avec une broderie beige.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#102Mourdonck
“Schepen op zee”. Een paar marines, olieverf op doek. Beide gesigneerd. Belgische school.
"Navires en mer". Une paire de marines, huile sur toile. Tous deux signées. Ecole belge.No longer availableDim. 19 x 24 cmEstimate: € 120/200 -
#122Boeije
“Boerderij interieur” Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Intérieur de ferme » Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 90 cmEstimate: € 40/60 -
#312
Een oude messingen bureaulamp. Verstelbaar.
Une ancienne lampe de bureau en laiton. Ajustable.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 50/60 -
#374
“Art nouveau vrouw”. Een gesigneerde lithografie.
"Femme Art Nouveau". Une lithographie signée.No longer availableDim. 57 x 30 cmEstimate: € 65/75