#264Een gefineerde wandconsole in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie en de poten met bronsbeslag.
Console en placage de style Louis XV décorée de marquetterie florale. Pieds chaussés de bronze.No longer availableDim. b: 78 cmEstimate: € 100 / 120 -
#275Pazuki LondonEen wintersjaal van 100 ‰ cashmere.
#727Een reeks van zes schoteltjes van Chinees porselein, versierd met meerkleurige bloemendecors. XIXe eeuw.
Suite de six petits plats en porcelaine de Chine décorés de fleurs polychromes. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 13 cmEstimate: € 60 / 70 -
#694Een manueel aandrijfwiel en een roterende balkvormige spiegel. Beide op gietijzeren voet. Omstreeks 1900.
Roue motrice manuelle et miroir rectangulaire tournant. Les deux sur base en fonte. Vers 1900.No longer availableDim. h: 47 & 71 cmEstimate: € 120 / 200 -
#558Michel Hereman“Post-apocalyptisch wezen met prooi”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd.
”Etre post-apocalyptique avec sa proie”. Sculpture en terre cuite glaçurée. Monogrammée.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 140 -
#12Lot Vlaams aardewerk: een schaal, een asbak, drie vazen.
Lot de faïences flamandes : un plat, un cendrier et trois vases.No longer availableDim. H: 14-44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#222Harold Webb“Duinen aan de Welshe kust”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
“Dunes à la côte de Galles”. Technique mixte. Signée.No longer availableDim. 70 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#572Jos Bakx“Riviertje in een bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#571Een bronzen groep van drie lachende Chinezen.
#482“Hinkelend kind”. Olieverf op board.
”Enfant à cloche-pied”. Huile sur carton.No longer availableDim. 22 x 16cmEstimate: € 80 / 100 -
#73Twee fracties antiek behangpapier met motieven in reliëf.
Deux pièces de papier-peint antique, motifs en relief.No longer availableDim. L: 77 & 150 cmEstimate: € 80 / 100