Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een voorstelling van de Heilige familie van meerkleurig biscuit onder stolp.

Een voorstelling van de Heilige familie van meerkleurig biscuit onder stolp.

Une représentation de La Sainte Famille en biscuit polychrome sous cloche.
Dim. h: 35 cm
SKU: 2509180419.
Category: Biscuit.
Auction day: 26 September 2018 19:00
Catalogue #419
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #333

    Een lampenvoet van monochroom wit biscuit met messingen monturen, versierd met strikken.

    Un pied de lampe en biscuit monochrome blanc et montures en laiton, décoration de noeuds.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm (z.k.)
    Estimate: € 40 / 60
  • #61

    Drie glazen stolpen met houten voetstuk met drie Heiligenbeelden van meerkleurig biscuit en een kruisbeeld van verzilverd koper en zwart gelakt hout.

    Trois cloches en verre et socles en bois, et trois statues saintes en biscuit polychrome et un crucifix en cuivre argenté et bois noir laqué.
    No longer available
    Dim. h: 49 & 60 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #352

    Een oude toverlantaarn, gemonteerd op elektriciteit. In houten kist.

    Une ancienne lanterne magique, montée à l'électricité. Dans un coffre en bois.
    No longer available
    Dim. l: 41 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #480

    Een netsuke van gesculpteerd Japans ivoor in de vorm van een olifant, versierd met ingewerkte stukjes koraal en aquamarijn. Eerste kwart XXe eeuw. Onderaan gesigneerd.

    Un netsuke en ivoire du Japon en forme d’éléphant décoré de corail et aigue-marine.
    No longer available
    Dim. h: 4 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #102

    Een eikenhouten kerkornament met een grisailleschildering van Sint Antonius. XVIIIe eeuw.

    Un ornement d’église en chêne avec une peinture grisaille de Saint Antoine. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. 87 x 95 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #361

    Een lot van vier borden van Delfts aardewerk met meerkleurige decors. Eén gerestaureerd. XIXe eeuw.

    Un lot de quatre assiettes en faïence de Delft aux décors polychromes. XIXème siècle. Une assiette à été restaurée.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #14
    Frans Hens
    Period: 1856 - 1928

    “Zeilschepen”. Een potloodstudie. Gesigneerd en gedateerd 1897.

    ”Voiliers”. Une étude au crayon. Signée et datée.
    No longer available
    Dim. 22 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #707

    Een schotel van Chinese rode lak met een reliëfdecor van vruchten en vleermuizen. Onderaan gemerkt.

    Un plat en laque de Chine rouge au décor en relief de fruits et de chauves souris. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 34 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #38

    Een paar messingen kandelaars in Adamstijl.

    Une paire de candélabres en style Adam.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #521
    Swarovski

    Een lot diertjes van geslepen kristal, bestaande uit een panda, een chimpansee, een vos, een muis, een slak en een olifant. We voegen er twee paddenstoeltjes aan toe.

    Lot d’animaux en cristal taillé comprenant un panda, un chimpanzé, un renard, un souris, un escargot et un éléphant. Nous ajoutons deux champignons.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 - 6 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #557

    Een paar pijpvaasjes van meerkleurig Chinees porselein, versierd met fo-honden.

    Une paire de vases pipe en porcelaine de Chine polychrome, aux décors de chiens Fo.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 240 / 260
  • #462

    “Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Draagt een monogram: GVV.

    ”Composition abstraite”. Huile sur toile. Porte le monogramme: GVV.
    No longer available
    Dim. 35 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #497
    Swarovski

    Twee setjes diertjes van geslepen en deels gesatineerd kleurloos kristal, bestaande uit vier gansjes, een kip en een haan en drie kuikentjes.

    Deux paires de petits animaux en cristal taillé et partiellement satiné incolore, comprenant quatre oies, une poule, un coq et trois poussins.
    No longer available
    Dim. h: 0,5 - 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #502
    Daniel Monic

    “Olifanten”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 8/40 buiten de plaat.

    ”Eléphants”. Une lithographie. Signée et numérotée 8/40 hors planche.
    No longer available
    Dim. 66 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 140
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 September 2018

De veiling is volledig - 805 loten. De catalogus is verkrijgbaar in .pdf en .xls op de dowloads pagina

25 September 2018 19:00
26 September 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More