Similar lots by type
-
#332Jean Rigazzi
“Kleurrijke marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Marine en couleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 200/240 -
#439Dieltjens
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#719Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Kaaimuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Quai”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#329Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012
“Moeder en kind”. Olieverf op doek & “Koppel bij zonsondergang”. Een kleurtekening. Beide gesigneerd.
”Mère et enfant”. Huile sur toile. “Couple et coucher de soleil”. Un dessin. Signés.No longer availableDim. 32 x 24 & 20 24 cmEstimate: € 100/120 -
#109de Langhe
Portretten van een edel koppel. Olieverf op doek. Het vrouwenportret zwaar beschadigd. Gesigneerd en gedateerd 1836 & 1837.
Portraits d’un couple noble. Huile sur toile. Le portrait de femme à dégâts importants. Signées et datées 1836 & 1837.No longer availableDim. 93 x 75 cmEstimate: € 300/500 -
#302
“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. XVIIIe eeuw. Te restaureren.
“Vierge à l’Enfant”. Huile sur panneau. XVIIIe siècle. A restaurer.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 200/300 -
#782Maurice de VochtPeriod: 1914-2006
“Biddende personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Personnages en prière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 90 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#174Henry VerbeeckPeriod: 1817 - 1863
“Personages in een polderlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1847.
“Personnages dans un paysage des polder”. Huile sur panneau. Signé et daté 1847.No longer availableDim. 22 x 30 cmEstimate: € 350/450 -
#104Gaston WallaertPeriod: 1889 - 1954
“Branding”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Ressac”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 42 x 54 cmEstimate: € 100/150 -
#309Louis Albert RoessinghPeriod: 1873-1951
“Plattelandszicht met een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1896.
”Paysage de campagne et cours d’eau”. Huile sur panneau. Signé et daté 1896.No longer availableDim. 47 x 29 cmEstimate: € 100/120 -
#634Felix De Boeck
“Madeliefje”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1978.
”Marguerite”. Huile sur toile. Signée au verso et datée 1978.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 850/850 -
#114Jaak Schaepherders
“Stilleven met flessen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, bouteilles et fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#162Charles H.D. BolandPeriod: 1850 - ?
“Hond aan een konijnenhol”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chien et terrier de lapin”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 34 x 52 cmEstimate: € 250/350 -
#292Carl Berckmans
“Stilleven met fruit en noten”. Olieverf op doek. Gesigneerd .
“Nature morte aux fruits et noix”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 33 x 52 cmEstimate: € 80/120 -
#729Jozef MousPeriod: 1896-1968
“Schip aan de kaai”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateau au quai”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 25 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#752
Twee Chinese schilderingen met vogels in landschappen. Gouache op zijde.
Deux peintures chinoises en gouache sur soie représentant des oiseaux dans des paysages.No longer availableDim. 80 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#349Willy DuynPeriod: 1936 - 1986
“Portret van een boer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de fermier”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 250/350 -
#594Gaston TheunynckPeriod: 1900 - 1977
“Gezin bij de maaltijd”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Famille à table”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 200/240 -
#289L. Van Lint
“Vissersboten bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche au crépuscule”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 23 x 35 cmEstimate: € 80/100 -
#184Josef Schakewits
“Strandgezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La plage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 50 cmEstimate: € 260/300 -
#192Dis Van RaemdonckPeriod: 1901 - 1971
“Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. gesigneerd.
”Scène de rue et charrette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 54 cmEstimate: € 320/360 -
#354
“Pijproker”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Te restaureren.
”Fumeur de pipe”. Huile sur panneau. XIXème siècle. A restaurer.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 120/200 -
#572Jos Bakx
“Riviertje in een bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#304J. Henrich
“Stilleven met geranium”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, géraniums”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#29Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Spinner. Hamme”. Ets. Gesigneerd en genummerd 39/50 buiten de plaat.
”Fileur. Hamme”. Une eau-forte. Signée et numérotée 39/50 hors planche.No longer availableDim. 33 x 38 cmEstimate: € 40/50 -
#43
Een arduinen schouwpendule. Deksel los.
Une pendule de cheminée en pierre de taille. Couvercle détaché.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#389Alfred Louis Brunet - DebainesPeriod: 1845 - 1939
“Zicht op een meer”. Een gravure. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
”Vue sur un lac”. Une gravure. Signée dans et hors planche.No longer availableDim. 36,5 x 50,5 cmEstimate: € 30/50 -
#722
Een koffie-en theeservies in Louis-Philippestijl met suikerpot, acht kopjes en twaalf ondertasjes. Omstreeks 1900. Eén dekselknop gerestaureerd.
Un service à thé et café, style Louis-Philippe, comprenant un sucrier, huit tasses et douze sous-tasses. +- 1900. Un couvercle restauré.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#578
Een voorstelling van Boeddha van met plaaster bekleed, gepolychromeerd en verguld hout. Thailand.
Bouddha en bois doré et polychromé. Thaï.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 400/500 -
#475Pazuki London
Twee verschillende sjaals van wol, rayon en acryl.
Deux châles différents en laine, rayon et acrylique.No longer availableDim. 180 x 23 en 160 x 25 cmEstimate: € 100/150 -
#783
Een eikenhouten hangvitrine met één deur.
Vitrine à suspendre en chêne ouvrant à une porte.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 40/50 -
#451
Een paar tempelleeuwen van meerkleurig geglazuurd Chinees aardewerk.
Une paire de lions de temple en faïence de Chine à glaçure.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 45/55 -
#141
P.A. Daguin. “Traité élémentaire de Physique théorique et expérimentale”. 4 delen. 4e Ed. Delagrave, Paris & Privat, Toulouse 1878-79. In-8°, mooie band met opdruk “récompense accordée par la ville de Liège”. Talrijke afbeeldingen in de tekst.
P.A. Daguin. “Traité élémentaire de Physique théorique et expérimentale”. 4 vol. 4e Ed. Delagrave, Paris & Privat, Toulouse 1878-79. In-8°, jolie couverture à l’inscription “récompense accordée par la ville de Liège”. Nombreuses illustrations dans le texte.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#135Davidoff
Een bruin lederen agenda met ringen.
Agenda aux anneaux en cuir brun.No longer availableDim. 20 x 15 cmEstimate: € 80/120 -
#629
Een gebeeldhouwd coin-de-feu-stoeltje. Zuid Europa. XIXe eeuw.
Une chaise coin-de-feu en bois sculpté. Europe du Sud, XIXème siècle.No longer availableDim. H. 95 cmEstimate: € 30/50 -
#796Kebe, Danmark
Een paar designfauteuls van chroom en fluweel. Lichte slijtage.
Paire de fauteuils “design” en chrome et velours. Petites usures.No longer availableDim. 77 x 65 cmEstimate: € 400/600