Other lots in this auction
-
#588Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.
Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#74“Heilige Madonna”. Een langwerpig handgeschilderd icoon op doek. Rusland. Met wassen exportstempel.
Sainte Vierge. Une icône allongée peinte à la main sur toile. Russie. Avec cachet d'exportation de cire.No longer availableDim. 95 x 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#121A. PuytEen bronzen beeld van een garnaalvisser. Gesigneerd.
Une sculpture en bronze d'un pêcheur de crevettes. Signée.No longer availableDim. H:75cmEstimate: € 250 / 400 -
#378Ronde voorraaddoos van beschilderd hout met roodbruine tinten. Swatvallei, Pakistan. Kleine letsels en slijtage.
Boîte de rangement ronde en bois peint avec des tons brun rougeâtre. Vallée de Swat, Pakistan. Blessures et usure mineures.No longer availableDim. Ø 28 cmEstimate: € 100 / 120 -
#238FugaEen Italiaans porseleinen langhalsvaas. Handgeschilderd bloemendecor. Gesigneerd.
Un vase en porcelaine italienne à long col. Décor floral peint à la main. Signé.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 100 / 150 -
#149Paul BoonaertPeriod: °1946“Winters zicht op Kwaremont”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue d'hiver de Kwaremont. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 160 / 180 -
#69Frédéric De SmetPeriod: 1876-1948“Epave” & “Mer verte”. Twee aquarellen. Het tweede gesigneerd en gedateerd . Beide met inventarisetiket van de kunstenaar op de verso.
“Epave” & “Mer verte”. Deux aquarelles. La seconde signée et datée. Les deux avec l'étiquette d'inventaire de l'artiste au verso.No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#112Robert Frénay“Vissersboot aan de oever.” Olieverf op board. Gesigneerd.
Bateau de pêche sur la berge. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#299Een lot van drie ingekleurde gravures met betrekking tot het oude Rome.
Un lot de trois gravures en couleurs liées à la Rome antique.No longer availableDim. 16,5 x 27cmEstimate: € 60 / 100 -
#474Leonardo TorfsPeriod: 1927 - 2020“Jonge vrouw met bloem”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
Jeune femme à la fleur. Pastel sur papier. Signé et daté '81.No longer availableDim. 44 x 30 cmEstimate: € 50 / 70 -
#544Carl Vogels“Bloemenvaas. Gesigneerd.
Vase à fleurs. Signé.No longer availableDim. 47 x 26 cmEstimate: € 35 / 45 -
#120Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 800 / 900

