Similar lots by type
-
#676
Een tweeledige vitrinekast van gesculpteerd eikenhout in de geest van Lodewijk XV.
Vitrine à deux corps en chêne sculpté dans le goût Louis XV.No longer availableDim. H 190 cmEstimate: € 200/240 -
#766
Een naaitafeltje van gesculpteerd notenhout en wortelfineer. Victoriaans.
Table à ouvrage en noyer sculpté et placage de ronce. Epoque Victoria.No longer availableDim. B 70 cmEstimate: € 80/120 -
#198
Een salontafel met een glazen blad, gedragen door twee bronzen dolfijnen.
Table de salon à tablette en verre, portée par deux dauphins en bronze.No longer availableDim. 140 x 75 cmEstimate: € 200/240 -
#399
Een houten kamerknecht.
Valet de chambre en bois.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 15/25 -
#626De Coene
Een lange buffetkast van gefineerd hout, met twee gebogen deuren aan de zijkant en de twee middelste deuren versierd met een ingelegd ruitmotief. De poten bovenaan getooid met een kapiteel. Jaren ‘50.
Long buffet en bois de placage ouvrant à deux portes galbées des deux côtés. Les deux portes de milieu décorées d’une losange incrustée. Les montants surmontés d’un chapiteau. Années 50.No longer availableDim. b: 240 cmEstimate: € 200/300 -
#761
Een buffet van gefineerd palissanderhout met vier deuren en sobere messingen monturen. We voegen er een gelijkaardige tafel aan toe. Jaren 50.
Buffet en placage de palissandre ouvrant à quatre portes. Montures sobres en laiton. Nous ajoutons une table semblable. Années 50.No longer availableDim. B 223 cmEstimate: € 100/120 -
#820
Een mahoniehouten bijzettafeltje in Engelse stijl met een lade en bovenaan een glazen beschermblad.
Table d’appoint en acajou de style anglais ouvrant à un tiroir. Tablette en verre.No longer availableDim. b: 77 cmEstimate: € 40/60 -
#798
Twee gigognetafeltjes met getorste poten.
Deux tables de gigogne aux pieds torsadés.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#726
Twee buffetkasten van gesculpteerd eikenhout in Mechelse renaissancestijl. Opzetten ontbreken.
Deux buffets en chêne sculpté de style Renaissance malinois. Sans parties supérieures.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 80/120 -
#646
Een mahoniehouten kaptafel in Engelse stijl met en roze marmeren blad en met een bijpassende wandspiegel.
Coiffeuse en acajou de style Edward VII à tablette en marbre rose et avec miroir assorti.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#744
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl. Begin XIXe eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#376
Een mahoniehouten theetafeltje met een getorste poot, eindigend in drie voluten. XIXe eeuw.
Table à thé en acajou sur pied central torsadé terminant en trois volutes. XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 62 cmEstimate: € 200/250 -
#725
Een staande klok van gesculpteerd eikenhout.
Horloge de vestibule en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 243 cmEstimate: € 200/300 -
#625De Coene
Een barmeubel van gefineerd hout met bovenaan glazen schuirfaampjes en onderaan een deurtje, versierd met een ingelegd ruitmotief. Jaren ‘50.
Meuble bar en bois de placage. Le dessus à deux portes glissantes en verre, le dessous à une porte décorée d’une losange incrustée. Années 50.No longer availableDim. b: 125 cmEstimate: € 150/200 -
#792
Een wandkapstok van gesculpteerd eikenhout, langs weerskanten versierd met een leeuwenkop.
Porte manteaux mural en chêne sculpté. De chaque côté décoré d’une tête de lion.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#616De Coene
Een eettafel van gefineerd hout met vier bijpassende stoelen. Jaren ‘50.
Table à dîner en bois de placage et quatre chaises assorties. Années 50.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#800
Een mahoniehouten bijzettafeltje in Engelse stijl met een glazen blad.
Table d’appoint en acajou de style anglais à tablette en verre.No longer availableDim. b: 48 cmEstimate: € 40/60 -
#807
Twee robuuste vierkante salontafels en een rond met een tussenblad.
Deux tables de salon carrés robustes et une ronde à tablette d’entretoise.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#386
Twee boekenkasten in Engelse stijl, de hoekstijlen in de vorm van gedraaide zuiltjes.
Deux bibliothèques de style anglais. Sur les coins des colonnettes tournées.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 100/160 -
#602Grundig
Een gefineerd houten muziekmeubel. Model: Grundig Musikschrank No. 8042 W/3d. Jaren ‘50.
Meuble à musique en bois de placage. Modèle Grundig Musikschrank N° 8042 W/3d. Jaren ‘50.No longer availableDim. b: 145 cmEstimate: € 100/120 -
#740
Een voetbankje van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl en bekleed met naaldwerk. XIXe eeuw.
Banquette en noyer sculpté de style Louis XVI, recouvert de tapisserie. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 54 cmEstimate: € 20/25 -
#636
Een mahoniehouten slaapkamer in Edward VII-stijl, bestaande uit een tweepersoonsbed, twee nachtkastjes, een garderobe met twee spiegeldeuren, drie stoelen en een kaptafel. XXe eeuw.
Chambre à coucher en acajou de style Edward VII comprenant un lit double, deux tables de chevet, une garde-robe à deux portes aux miroirs, trois chaises et une coiffeuse. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#705
Een tweezijdig schap van gesculpteerd eikenhout in drie niveaus. XIXde eeuw.
Etagère double face en chêne sculpté à trois niveaux. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 200/240 -
#736
Een console in art decostijl met gefineerd in marcassarstijl. Recent werk.
Console de style art déco en placage de style marcassar. Travail contemporain.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 260/280
Other lots in this auction
-
#667Dinky Toys
“Superior Criterion”. Dinky Toys. Met patiënt.
“Superior Criterion”. Dinky Toys. Avec patient.No longer availableEstimate: € 25/50 -
#205
Een 18 karaats geel gouden schakelketting met een hanger in de vorm van een bloem bezet met saffiertjes.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct et pendentif en forme de fleur sertie de petits saphirs.No longer availableDim. 36,16 gEstimate: € 800/1000 -
#537
Een art deco lampje op zwart marmeren sokkel met een bolvormig glazen kapje en versierd met een bronzen voetballer.
Petite lampe art déco sur socle en marbre noir et avec abat-jour sphérique en verre porté par un footballeur en bronze.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 55/65 -
#230
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen versierd met XIXe eeuwse gouden Dollars.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct ornées de dollars en or du XIXe siècle.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 100/150 -
#658
Lot van 11 miniatuurauto’s: Rami “Panhard Levassord 1899” en “Delage Torpedo 1932” (een ander doosje), Minialux “Citroen B2 1925”. Safir “Citroen”, “Peugeot Victoria 1899” en “Peugeot 1898”. Elicor “Rolls Royce 1920”, “Citroen Rosalie 1933”, “Delage 1932”, “Talbot Pacific 1930” en “Citroen Cadum 1923”. Met leaflet Elicor 1980-81.
Lot de 11 voitures miniatures: Rami “Panhard Levassord 1899” et “Delage Torpedo 1932” (une boîte dépareillée), Minialux “Citroen B2 1925”. Safir “Citroen”, “Peugeot Victoria 1899” et “Peugeot 1898”. Elicor “Rolls Royce 1920”, “Citroen Rosalie 1933”, “Delage 1932”, “Talbot Pacific 1930” et “Citroen Cadum 1923”. Avec leaflet Elicor 1980-81.No longer availableEstimate: € 65/80 -
#323
Een terrine van meerkleurig Brussels porselein met een Japans decor.
Terrine en porcelaine polychrome de Bruxelles à décor d’inspiration japonaise.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#248
“Bacchanale”. Een beeldje van meerkleurig biscuit.
“Bacchanale”. Statuette en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/120 -
#567
Twee vaasjes van blauw en wit Chinees porselein met een bloemendecor. Begin XXe eeuw. Herstelling aan één van de randen.
Deux petits vases en porcelaine de Chine à décor de fleurs bleu et blanc. Début du XXe siècle. Une réparation à l’un des bords.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#594
“Dame met hoepelrok”. Inkt op papier. Draagt monogram.
“Dame en crinoline”. Encre sur papier. Porte une monogramme.No longer availableDim. 21 x 16 cmEstimate: € 40/60 -
#294
“Surrealistisch landschap”. Litho op zijdepapier. Naar een werk van Dali. Gesigneerd en genummerd 157/300. Draagt atelierstempel.
“Paysage surréaliste”. Lithographie sur soie. D’après l’oeuvre de Salvador Dali. Porte une signature, le cachet d’atelier et le numéro 157/300.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 150/200 -
#556
Een grote eikenhouten commode met twee grote en twee kleine laden. Grotendeels tijdperk Lodewijk XVI.
Grande commode en chêne ouvrant à deux grands et deux plus petits tiroirs. En grande partie époque Louis XVI.No longer availableDim. H. 98 x L. 143 cmEstimate: € 400/600 -
#193Clovis-Edmond MassonPeriod: 1831-1913
“Leeuwenpaar op een rotsblok van natuursteen”. Groep van brons met een goudgeel patina. Gesigneerd op de rotsblok.
“Couple de lions sur un rocher”. Groupe en bronze à patine jaune or. Signé sur le rocher.No longer availableDim. 26 x 21 x 20 cmEstimate: € 180/240