Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vroeg 20ste eeuwse lantaarnklok in messing gemerkt Happin & Webb, London.
Een vroeg 20ste eeuwse lantaarnklok in messing gemerkt Happin & Webb, London.

Een vroeg 20ste eeuwse lantaarnklok in messing gemerkt Happin & Webb, London.

An early 20th-century lantern clock in brass, marked Happin & Webb, London.
Dim. h 32 cm
SKU: 2609230091.
Categories: Klok, Koper, XXe eeuw.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #91
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #374
    Petrus Valckx
    Period: 1920 - 1996

    “Appel stilleven”. Een pastel op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Apple still life”. A pastel on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 32 x 28cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #372

    “Winterlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd, vermoedelijk “Huyghe”.

    "Winter Landscape". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom, possibly "Huyghe".
    No longer available
    Dim. 31 x 40cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #370

    Een metalen luchter met 6 lichtpunten en versierd met glazen ornamenten.

    Metal chandelier with 6 lights and with glass ornaments.
    No longer available
    Dim. 70 x 60cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #222

    Een Italiaanse spiegel met gesculpteerd kader en elementen. Eind 19e eeuw.

    An Italian mirror with sculpted frame and elements. Late 19th century.
    No longer available
    Dim. 110 x 57cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #553
    Vico Magistretti Artemide Milano

    Een Vintage Stadio 120 witte eettafel met 4 stoelen, door Vico Magistretti voor Artemide, 1971.

    A Vintage Stadio 120 white dining table with 4 chairs, designed by Vico Magistretti for Artemide, 1971.
    No longer available
    Dim. 75 x 125 x 82cm
    Estimate: € 500 / 750
  • #382

    ‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

    'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #390

    Kristalen luchter met messing, circa 1980. Met reservestuk.

    Crystal and brass chandelier made around 1980. With reserve piece.
    No longer available
    Dim. h 61 cm x b 58 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #479
    Marcel Cockx
    Period: °1930

    ‘Boszicht’, olieverf op doek, gesigneerd Marcel Cockx.

    'Forest view', oil on canvas, signed Marcel Cockx.
    No longer available
    Dim. h 80 x b 65 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #572

    Een vintage design tafel met gechromeerd frame en fumé glazen blad.

    A vintage design table with chrome frame and fumé glass top.
    No longer available
    Dim. 74 x 180 x 90cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #162
    Willem Dolphyn

    ‘Stilleven met tegel en kwarteleieren’, olieverf op paneel, getekend Willem Dolphyn en gedateerd 72.

    'Still life with tile and quail eggs', oil on panel, signed Willem Dolphyn and dated 72.
    No longer available
    Dim. h 24 x b 33 cm
    Estimate: € 700 / 900
  • #252
    Van Den Broeck

    “Boerenleven”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.

    “Farm life”. A painting, mixed media on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x 25cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #172
    Frans Van Tongerloo

    “Kalmthoutse Heide”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1919. Craquellé en een kleine perforatie midden.

    "Kalmthout Heath." A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1919. Craquelure and a small perforation in the middle.
    No longer available
    Dim. 51 x 65cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #174
    Frans Van Tongerloo

    “Villazicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1952.

    "Cottage in the woods". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated 1952.
    No longer available
    Dim. 45 x 64cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #242
    Eugène Meulemans

    ‘Belgische winter’, een schilderij, olieverf op doek met daarop 2 paarden, gesigneerd Eugène Meulemans, 1921.

    "Belgian winter," a painting, oil on canvas featuring 2 horses, signed by Eugène Meulemans, 1921.
    No longer available
    Dim. h 42 x b 66 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #272
    A. van de Vreken

    ‘Os met kar’, olieverf op doek gesigneerd A. van de Vreken.

    'Cart with oxen', oil on canvas signed A. van de Vreken.
    No longer available
    Dim. h 24 x b 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #212
    Hubert De Vries
    Period: 1899-1979

    “Kermis”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Kermis" - A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 33 x 28cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #574
    Murano

    Een meerkleurig glazen Murano vaas.

    A multi-colored glass Murano vase.
    No longer available
    Dim. 36cm
    Estimate: € 100 / 125
  • #201

    Een bibliotheekkast van gebeitst hout genre sorgue met twee hoge deuren. Engelse stijl.

    A bookcase in stained wood genre sorgue with two high doors. English style.
    No longer available
    Dim. 218 x 133 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #399
    Bogaert

    “Boszicht met bospas”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd onderaan.

    "Boszicht met bospas" translates to "Forest view with forest path". It is a painting done in oil on canvas and is signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 38 x 48cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #698

    Een set van 2 betonnen engeltjes elks op hun betonnen sokkel.

    A set of 2 concrete angels each on their concrete base.
    No longer available
    Dim. h 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #211
    UCRA

    Een marmeren Art Deco pendule. Gemerkt UCRA.

    A marble Art Deco mantel clock. Marked UCRA.
    No longer available
    Dim. 21 x 38 x 12cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #694
    Royal Boch

    Een beeldje van Royal Boch, ’Fast Affection Bear’, ontwerp Rik Delrue, gemerkt.

    A fihurine by Royal Boch, 'Fast Affection Bear', design Rik Delrue, marked.
    No longer available
    Dim. h 27 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #209
    Frans Van Tongerloo

    “Oelegem”. Een schilderij, olieverf op board. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd 1928.

    "Oelegem". A painting, oil on board. Signed and monogrammed. Dated 1928.
    No longer available
    Dim. 28 x 40cm
    Estimate: € 150 / 250

Other lots in this auction

  • #510

    Een 18 karaats witgouden halsketting met hanger bezet met één centrale briljant van +-0,15 ct.

    An 18 carat white gold necklace with pendant, adorned with one central brilliant-cut diamond of approximately 0.15 carats.
    No longer available
    Dim. 4,30 g
    Estimate: € 350 / 400
  • #25
    Val Saint Lambert

    Eénentwintig kristallen glazen. Jaren 50.

    21 crystal glasses. Fifties.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #245

    Een sokkel van verguld hout en gips met een gecanneerd tussenblaadje, versierd met bloemenguirlandes en met een marmeren blad.

    A pedestal of gilded wood and plaster with fluted embellishments, adorned with floral garlands and a marble top.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #70

    Een 18 karaats geelgouden ring met een centrale briljant van +-0,48 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.

    An 18 karat yellow gold ring with a central brilliant cut diamond of approximately 0.48 ct and brilliant cut diamonds with a total weight of approximately 0.14 ct.
    No longer available
    Dim. 1,55 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #316

    Een massief houten kribbe deels overkapt, begin 20e eeuw.

    A solid wooden crib, partially covered, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 96 x 103 x 47
    Estimate: € 40 / 60
  • #441

    Een lot van 3 houten paarden, de rode heeft afneembare poten en staart, de zwarte en de lichtbruine zijn uit 1 stuk.

    A lot of 3 wooden horses, the red one has detachable legs and tail, the black and light brown ones are made in one piece.
    No longer available
    Dim. h 32 x l 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #14

    “Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met vermoedelijk opschrift “Moortgat”.

    "Landscape with farmhouse." A painting, oil on panel. Backside with presumably inscription "Moortgat."
    No longer available
    Dim. 32 x 36cm
    Estimate: € 35 / 70
  • #264

    ‘Interieur met drinkende mannen’, olie op paneel, onleesbaar gesigneerd.

    'Interior with Drinking Men', oil on panel, illegible signature.
    No longer available
    Dim. h 21 x b 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #653

    Een lot vintage geneeskundige werktuigen en curiosa. Waaronder een Violet Ray “Vitalator”, boorinstrument en syringe in houten kist.

    A lot of vintage medical instruments and curiosities. Including a Violet Ray “Vitalator”, drill instrument and syringe in wooden box.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 75
  • #660

    Een lot van vijf zilveren penningen uit de 19de en 20ste eeuw door Lambert de Vleeze, Charles Wiener. e.a.

    A lot of five silver tokens from the 19th and 20th centuries by Lambert de Vleeze, Charles Wiener, and others.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #92

    Een lot van 3 affiches, waarvan 2 met thema “St Kristoffel bedevaart” en 1 “Nationale Landbouwprijskamp”. Allen medio 1950-55.

    A lot of 3 posters, including 2 with the theme "St. Christopher pilgrimage" and 1 "National Agricultural Competition". All from the mid-1950s.
    No longer available
    Dim. 109 x 72cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #537

    Een koffie-en theeservies van veelkleurig en verguld porselein, alle stukken individueel prachtig gedecoreerd met Chinese personages. Koffiepot, theepot (dekselknop ontbreekt), suiker-en melkpot. Bowl, twaalf koppen(1 haarscheur) en twaalf schoteltjes. Parijs, tijdperk Louis-Philippe.

    A coffee and tea set of multicolored and gilt porcelain, each piece beautifully decorated with Chinese figures. Coffee pot, tea pot (minus lid knob), sugar and milk pot. Bowl, twelve cups (one hairline crack) and twelve saucers. Paris, Louis-Philippe era.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More