#69G. Gilson
“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
#272Bessiest(?)
“Portret van een oude dame.” Houtskool op fotopapier. Gedateerd 1924, Antwerpen. Gesigneerd.
"Portrait of an old lady." Charcoal on photo paper. Dated 1924, Antwerp. Signed.No longer availableDim. 48x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#168
Een notenhouten Art Deco design eetkamertafel met uitschuifbaar gedeelte.
#228Vic Gentils
“Apostolorum Limina”. Bronzen drieluik. Gesigneerd en met opdracht aan Paus Paulus VI. D.D. 1975
“Apostolorum Limina”. Bronze triptych. Signed and dedicated to Pope Paul VI. D.D. 1975No longer availableEstimate: € 240/300 -
#457Dan
Een Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Dan, Ivoorkust.
An African mask in carved wood, Dan, Ivory Coast.No longer availableDim. 37cmEstimate: € 80/100 -
#688
Een lot van 3 kunstboeken.
A lot of 3 art books.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#120
#556Isfahan
Een handgeknoopt Perzich wollen tapijt.
#684
Een Engels eiken houten stoel met armleuning, wieltjes en witte stoffering.
#518Murano
Een Murano glazen luster. 8-armige lichtpunten en bloemen in het decor.
#26
Een Renaissance armstoel, met fluweel gestoffeerde zitting en rug.
A Renaissance armchair, with velvet upholstered seat and back.No longer availableDim. 90 x 58 x 43cmEstimate: € 80/100 -
#302Martin WallaertPeriod: °1944
“Meisje met geit”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Girl with goat". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 45 x 52 cmEstimate: € 35/45