Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.

Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.

Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.
Online only
Dim. h: 26 & 31 cm
SKU: 2006180338.
Categories: Afrikaans, Beeld, Hout.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #338
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #354

    Een mannen- en een vrouwenfiguur van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.

    Une figure d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. 44 & 42 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #360

    Een gebeeldhouwd houten beeld van een biddende man. Laos.

    Une statue en bois sculpté représentant un homme priant. Laos.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #357

    Twee Afrikaanse beeldjes van gesculpteerd hout. Eén beschadigd.

    Deux statues en bois africaines. Une avec dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 56 & 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #347

    Twee Afrikaanse maskers van gebeeldhouwd ebbenhout.

    Deux masques africains en ébène sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #352

    Een dubbelzijdig houten voorouderbeeld. Afrikaans werk.

    Une statue représentant un ancêtre, double-face. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #353

    Twee beelden van gebeeldhouwd hout. Laos.

    Deux statues en bois sculpté. Laos.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 54 & 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #348

    Een paar gevlochten manden, bovenaan versierd met een houten hoofd met koperbeslag en versierd met touwen en leer. Afrikaans werk.

    Une paire de paniers tressés, décoration de tête en bois, montures en cuivre, cordes et cuir. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #364

    Een Afrikaans houten fetisjbeeld met spijkers.

    Une statue africaine fétiche en bois et clous.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #350

    Een centraal-Afrikaans antropomorf snaarinstrument van hout.

    Un instrument à cordes venant de l’Afrique Centrale en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #351

    Vier figuren van gebeeldhouwd ebbenhout. Afrikaans werk. Eén met oude beschadiging.

    Quatre figures en ébène sculpté. Travail africain. Une figure avec dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 - 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #340

    Een Afrikaans houten masker in de vorm van een vrouwenhoofd.

    Un masque africain en bois en forme de tête de femme.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #356

    Een Afrikaans gepolychromeerd houten met gedroogd gras.

    Un masque africain en bois et herbe séchée.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #358

    Een beeld van gebeeldhouwd hout van een man met de handen bij elkaar. Laos.

    Une statue en bois sculpté représentant un homme avec les mains rejointes. Laos.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #337

    “Hoogwaardigheidsbekleder met ceremonieel zwaard”. Een Afrikaans bronzen beeld. Benin.

    ”Dignitaire portant une épée cérémonielle”. Une statue africaine en bronze. Bénin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #363

    Een Afrikaans fetisjbeeld van gebeeldhouwd hout met metalen platen en nagels en bovenaan getooid met veren.

    Une statue africaine fétiche en bois, plaques de métal et clous, décoration de plumes au dessus.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #346

    Een gebeeldhouwd houten Kifwebemasker. Congo.

    Un masque en bois sculpté, Kifwebe, Congo.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #341

    Een wandplaat van brons met een voorstelling van drie krijgers in hoogreliëf. Afrikaans werk, Benin.

    Une plaquette murale en bronze représentant trois guerriers, en haut-relief. Travail africain, Bénin.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 31 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #362

    Een Afrikaanse voorraadpot van gebeeldhouwd hout met een decor van vissen.

    Un pot de ravitaillement en bois sculpté, décor de poissons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #355

    Twee zittende figuren van gebeeldhouwd hout. Laos. Enkele barsten.

    Deux figures assises en bois sculpté. Laos. Quelques craquelures.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 68 & 64 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #359

    Een Dogonmasker en een beeldje van gebeeldhouwd hout.

    Un masque Dogon et une statue en bois sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 39 & 22 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #342

    Een paar Afrikaanse beelden van gesculpteerd hout, waarbij één met touw.

    Une paire de statues africaines en bois sculpté, dont une avec de la corde.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #349

    Een ceremoniële houten staf, versierd met gesculpteerde hoofden. Afrikaans werk.

    Un bâton de cérémonie en bois, décoration de têtes sculptées.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 99 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #339

    “Man”. Een gebeeldhouwd beeld. Tikar, Kameroen.

    ”Homme”. Une statue. Tikar, Cameroun.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #345

    Twee knielende personages van gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.

    Deux personnages agenouillées en bois sculpté. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #91

    Een bordje van Imariporselein.

    Une assiette en porcelaine Imari.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #296
    Lanna

    “Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.

    “Eileen”. Huile sur toile. Signée et datée 1992.
    No longer available
    Online only
    Dim. 75 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #221

    Twee kommen van Europees aardewerk met een meerkleurig Chinees decor.

    Deux bols en faïence européenne à décor chinois polychrome.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19,5 & 20,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #257
    Henri Cassiers

    “Molenlandschap”. Chromolitho. In de plaat gesigneerd. Ed. Blechinger & Leykauf, Vienna.

    “Paysage au moulin”. Chromolitho. Signée dans la planche. Ed. Blechinger & Leykauf, Vienne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 62,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #44

    Vier diverse pannenkoekborden van blauw en wit aardewerk met verschillende decors. XVIIIde-XIXde eeuw.

    Quatre assiettes dites pannenkoek différentes en faïence blanche et bleue, décors divers. XVIII-XIXième siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 22,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #219

    Een lot varia, bestaande uit een aardewerken pot, twee Engelse bordjes, een kobaltblauw vaasje en een modern kunstwerk van gips.

    Lot varié comprenant un pot en grès, deux assiettes anglaises, un vase en bleu cobalt et un objet d’art en plâtre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 10 / 12
  • #268
    Marthe

    Gestrande vissersboten te De Panne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Bateaux de pêche échoués à la Panne”. Huile sur toile.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #183
    Tinneke Swinnen

    “Figuur”. Een geboetseerd kunstwerk. Onderaan gesigneerd.

    “Figure”. Une oeuvre en argile. Marquée à la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #210

    Een paar vergulde Lodewijk XV appliques van gesculpteerd hout en gips. klein letsel.

    Une paire d’appliques en bois et plâtre doré de style Louis XV.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 64 -
    Estimate: € 40 / 50
  • #272
    Jean Poulain

    “Zuiders landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Paysage du Midi”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 64 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #332
    Albert Saverys

    “Winterlandschap met molen aan de Leie”. Kleurenlitho. Gesigneerd Hebbelinck. 182/350 genummerd buiten de plaat.

    “Paysage hivernal au moulin au bord de la Lys”. Litho en couleurs. Signée Hebbelinck. Numérotée 182/350 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48 x 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #75

    Een lot van zes verschillende borden van Straatsburgs aardewerk. XIXe en XXe eeuw. Randschilfers en enkele haarscheuren.

    Lot de six assiettes différentes en faïence de Strasbourg. XIXe et XXe siècles. Quelques éclats et cheveux.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 - 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Online Only Veiling augustus 2018

Op deze veiling kan enkel online een bieding gemaakt worden, op 28 augustus (samen met onze gewone veiling van 28 & 29) wordt het lot toegekend aan het hoogste bod. Dit gebeurt op exact dezelfde manier als onze normale schriftelijke biedingen voor onze veilingen.

28 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More