#200
Een rijkelijk uitgewerkt Chinees tafereel van verguld en roodgelakt hout.
#235Lescrauwaet
“Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.
Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#130
Zes borrelglaasjes in drie verschillende kleuren.
#67
Vier handbeschilderde Italiaanse maskers.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Estimate: € 25/35 -
#50
“Maria met kind”. Een wassen beeld onder een glazen stolp.
#269
Vier po’s en een kan van aardewerk. Merken van Limoges, Boch en Sarreguemines.
#135Herra
“De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.
#96
Drie clowns van veelkleurig Murano glas.
#218
Een spaarpot van meerkleurig Italiaans porselein in de vorm van een varken.
#222
Een witgepatineerd kinderstoeltje.
#14
Een vaas van groen en kleurloos glas. Lichte schade aan de rand
#285