Other lots in this auction
-
#184Cyriel Poep
“Vlaams winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver flamand”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 101 cmEstimate: € 200 / 300 -
#617
Een bijzetkastje in empirestijl van gefineerd hout met marmeren blad.
Meuble d’appoint de style Empire en bois de placage à tablette en marbre.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#587
Verzilverd metalen bestek met een rocaillemotief. 8 grote lepels, 8 grote vorken, 8 kleine vorken, 6 dessertlepels en 8 dessertmessen met keur O.W. van Otto Wiskemann. 5 oestervorkjes met keur AB en 9 dessertmessen van een lichtjes afwijkend model.
Couvert en métal argenté à motif rocaille. 8 grandes cuillères, 8 grandes fourchettes, 8 petites fourchettes, 6 cuillères à dessert et 8 couteaux à dessert aux poinçon O.W. pour Otto Wiskemann. 5 fourchettes à huîtres au poinçon AB et 9 couteaux à dessert d’un modèle légèrement différent.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#746
Een paar fauteuils van gebeeldhouwd mahoniehout, bekleed met beige fluweel. Louis-Philippe.
Paire de fauteuils en acajou sculpté recouverts de velours beige. Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#362
Een lot glas en kristal, bestaande uit vijf karaffen (waarvan één zonder stop), een vaas en een schaal van geslepen kristal, mauve gekleurd in de massa (kleine letsels) en een paar kandelaars van ongekleurd geslepen kristal (Val Saint-Lambert gemerkt met gravure en etiket).
Lot de verres et de cristal comprenant cinq carafes (dont un bouchon manque), un vase et un plat en cristal taillé, coloré mauve dans la masse (petits dégâts) et une paire de candélabres en cristal taillé incolore (marque de Val Saint-Lambert gravée et avec étiquette).No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#763
Een gevarieerd lot van 106 strips, waaronder vakantie- en verzamelalbums, comics, ‘Sammy’, ‘Biebel’, Blake & Mortimer’, enz,
Lot varié de 106 albums de bandes dessinées dont albums de vacances et de collection, comics, Sammy, Biebel, Blake en Mortimer etc.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#130
Een paar 14 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 14 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 800 -
#326
Een Meshed karpet van wol. Handgeknoopt.
Carpette Meshed en laine. Noué main.No longer availableDim. 225 x 150 cmEstimate: € 50 / 100 -
#262Jules De CortPeriod: 1918 - 1999
“Boom aan het meer.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Arbre au bord d’un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 88 cmEstimate: € 150 / 220 -
#525Nicolas Hernandez
Een halssnoer van 925 ‰ zilver bezet met hanger en gesigneerd door de auteur.
Collier en argent 925‰ et son pendentif signé par l’auteur.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#272Jacques Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Bloemenstilleven”. Pastel op papier. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1960.
“Nature morte aux fleurs’. Pastel sur papier. Signé et au verso daté 1960.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 80 / 120 -
#79Joe Van RossumPeriod: °1940
“Personage in een landschap met boerderij”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Personnage dans un paysage à la ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 63 x 49 cmEstimate: € 60 / 80