#44
Een oude speculaasplank met een voorstelling van een dame met een hoed.
#600Peru Ilaria
Een halssnoer met bijpassende armband van 925 ‰ zilver in originele doos.
#624
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt met draken in het decor.
Tapis chinois en laine à décor de dragons. Noué main.No longer availableDim. 380 x 282 cmEstimate: € 100/150 -
#641
Citer.
Citer.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#20
Een lot verschillende fantasiearmbanden allerlei.
Lot de différents bracelets de fantaisie.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#250
#524
Tangka aux personnages mythologiques sur soie. Thaïlande, vers 1900.No longer availableDim. 102 x 78 cmEstimate: € 60/100 -
#745
Een grote mahoniehouten sideboard. Drie tabletten en vier gedraaide poten.
#610Peru Ilaria
Een slavenarmband van 925 ‰ zilver versierd met vissen, in originele doos.
#272Jacques Van den SeylberghPeriod: 1884-1960
“Bloemenstilleven”. Pastel op papier. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1960.
“Nature morte aux fleurs’. Pastel sur papier. Signé et au verso daté 1960.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 80/120 -
#608
Een fauteuil en cabriolet in Lodewijk XV-stijl van witgelakt hout met gepolychromeerde details en bekleed met naaldwerk.
Fauteuil cabriolet de style Louis XV en bois laqué blanc aux détails polychromes et recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#791Willy Vandersteen
“De Rode Ridder”. Een lot van 166 strips in blauwe en zilveren band.