Other lots in this auction
-
#79Joe Van RossumPeriod: °1940“Personage in een landschap met boerderij”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Personnage dans un paysage à la ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 63 x 49 cmEstimate: € 60 / 80 -
#25Een lot van vier verschillende merkhorloges.
Lot de quatre montres de différentes marques.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#360Een mahoniehouten armstoel in Louis-Philippestijl.
Fauteuil en acajou de style Louis-Philippe.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#397Val St. LambertEen lot kristal, bestaande uit een groen en een mauve asbak en een vaasje op voet.
Lot de cristaux comprenant un cendrier vert et un cendrier mauve, ainsi qu’un petit vase sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#669Edgar Lumor (De Veylder)Twee oude spotprenten uit de Grote Oorlog. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd 1915 & 1917.
Deux anciennes caricatures de la Grande Guerre. Technique mixte sur papier. Signées et respectivement datées 1915-1917.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#122Marcel CockxPeriod: 1930-2007“Clowns”. Aquarel op papier. Gesigneerd
“Clowns”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 49 x 52 cmEstimate: € 50 / 80 -
#638Een keizer en keizerin van ivoor en been op hout. Chinees werk.
Empereur et impératrice en ivoire et os sur bois. Travail chinois.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 400 / 600 -
#513Twee verschillende Chinese wijzen, een Guanyin en een voorstelling van Boeddha met fabeldier van gesculpteerd hardhout (laatste met kleine beschadiging).
Deux sages chinois, une Guanyin et un Bouddha à l’animal fabuleux en bois dur sculpté (le dernier à léger dégât).No longer availableDim. h: 26 - 30 cmEstimate: € 80 / 100 -
#147F. PressBronzen danseres. Naar de art déco. Gesigneerd.
Danseuse en bronze. D’après l’art déco. Signée.No longer availableDim. H. 44,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#494Georges De VlamynckPeriod: 1877 - 1980“La Vierge de Nubie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd, gedateerd 1967 en met opdracht op de verso.
“La Vierge de Nubie”. Technique mixte sur papier. Signée, datée 1967 et avec dédicace au verso.No longer availableDim. 50 x 51 cmEstimate: € 150 / 250 -
#703Drie verschillende Chinese wijzen en een visser van gesculpteerd hardhout.
Trois sages chinois et un pêcheur en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 16 - 26 cmEstimate: € 80 / 100 -
#333Twee verschillende vazen van groen glas, versierd met handgeschilderde decors. Omstreeks 1900.
Deux vases en verre vert décorés à la main. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 40 / 60

