Similar lots by type
-
#328CapodimonteEen beeld van meerkleurig composiet door Giuseppe Armani.
Statuette en composite polychrome par Giuseppe Armani.No longer availableDim. H. 47 cmEstimate: € 180 / 240 -
#211“Sater & nimf”. Een bronzen beeld naar een werk van Pierre Le Faguays. Op marmeren sokkel.
“Satyre et nymphe ou l’enlèvement des Sabines”. Sculpture en bronze d’après Pierre Le Faguays. Socle en marbre.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200 / 300 -
#351Een paar langgerekte personages van Afrikaans brons.
Une paire de personnages étendus en bronze africain.No longer availableDim. H. 35 & 40,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#113Een paar bronzen boekensteunen in de vorm van vrouwen met bloemen. Op beige marmeren sokkels.
Une paire de serre-livres en bronze sous forme de femme et de fleurs. Sur socles en marbre beige.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 100 / 120 -
#178Adolphe LavergnePeriod: 1852-1901“Charmeur de lézards”. Een bronzen beeld op houten sokkel. Gesigneerd.
”Charmeur de lézards”. Une statue en bronze sur socle en bois. Signée.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 250 / 280 -
#347Een beeld van meerkleurig composiet door Giuseppe Armani.
Statuette en composite polychrome par Giuseppe Armani.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#338Een beeld van meerkleurig composiet door Guiseppe Armani.
Statuette en composite polychrome par Giuseppe Armani.No longer availableDim. H. 48 cEstimate: € 120 / 180 -
#103“Vrouwenfiguur”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel.
”Figure de femme”. Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 120 / 200 -
#201Jean Didier DebutPeriod: 1824 - 1893“Le faneur”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd, 1er Prix de Rome.
”Le faneur”. Une statue en bronze à patine brune. Signée, 1ier Prix de Rome.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 1400 / 1500 -
#221Claude-Michel Clodion“Familie van Bacchanten”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel. Gesigneerd. Posthume geut.
”Famille de Bacchantes”. Une statue en bronze sur socle en marbre rouge. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 500 / 800 -
#108Een vrouwenbuste van bruingepatineerd terracotta naar XVIIIe eeuws voorbeeld. Gesigneerd ‘Pajou’.
Un buste féminin en terre cuite à patine brune, d’après un exemple du XVIIIème siècle. Signé ‘Pajou’.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 120 -
#81Een gesculpteerd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d’ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 70 / 80 -
#367Een gesculpteerd houten masker. Baoule, Ivoorkust.
Un masque en bois sculpté. Baoule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. l: 78 cmEstimate: € 65 / 85 -
#231B. C. Zheng“Muzikante met bloemenkroon”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
“Musicienne à la couronne aux fleurs”. Sculpture en bronze sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#385Een staande lamp, de voet opgebouwd uit een grijsgepatineerd uitschuifbaar statief.
Une lampe à pied à patine grise. Support mobile.No longer availableDim. h: 155 cmEstimate: € 100 / 120 -
#373Een jeneverkruik van steengoed. Begin XXe eeuw.
Une cruche à genièvre en faïence. Début XXème siècle.No longer availableDim. 38 cmEstimate: € 30 / 40 -
#422Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Vlaaikensgang”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vlaaikensgang”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#60Een 18 karaats geel gouden geweven hanger.
Un pendentif tissé en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 31,37 gEstimate: € 700 / 800 -
#79H. Seghers“Tafereel met boerenkar”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Scène, char de fermier”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#410BrunswickEen grammofoonmeubel met een groot aantal platen.
Un meuble phonographe et un lot de disques.No longer availableDim. h: 122 cmEstimate: € 120 / 200 -
#272Rika Loyens“Vrouwenportretten”. Drie aquarelstudies op papier. Gesigneerd 1994, 1995 & 1996.
”Portraits de femmes”. Trois études aquarelles sur papier. Signé 1994, 1995 et 1996.No longer availableDim. 44 x 34 cmEstimate: € 30 / 50 -
#125Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 2,22 gEstimate: € 650 / 750 -
#400Een driehoekig bijzettafeltje met drie poten, het blad met een handgeschilderd decor, gesigneerd Jeanne de Schrynmakers.
Une petite table triangulaire à trois pieds et la tablette à décor peint à la main, signée Jeanne de Schrynmakers.No longer availableDim. 76 x 50 x 44 cmEstimate: € 30 / 50 -
#217Salvador Dali“Le chevalier moyenageux”. Een zeefdruk op zijde. Genummerd 651/2000.
“Le chevalier moyenageux”. Une sérigraphie sur soie. Numérotée 651/2000.No longer availableDim. 83 x 78 cmEstimate: € 400 / 500 -
#89Marieke Baümler“Contemplatie”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
”Contemplation”. Techniques mixtes sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#101Een gefineerd meesterstuk van fruit- en palisanderhout in de vorm van een miniatuur semainier. Omstreeks 1850.
Une pièce de Maître en bois fruitier et bois de palissandre sous forme de semainier miniature. +- 1850.No longer availableDim. 45 x 26 cmEstimate: € 160 / 200

