#526HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#65EpiceTwee verschillende sjaals van linnen en katoen.
#437Een sierschotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten en bloemen. Onderaan gemerkt.
#359Twee prenten naar de klassieke oudheid.
#505Zero HalliburtonEen lichtgrijze aktetas van aluminium.
#225DelvauxEen handtas Delvaux, model ‘Souverain’ in tressé leder met originele stofzak.
#550Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. een centrale saffier van ± 0,20 ct.
#512Compositie. Zeefdruk. E.A. en een monogram.
”Composition”. Une sérigraphie. E.A. et monogramme.No longer availableDim. 39 x 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#141P.A. Daguin. “Traité élémentaire de Physique théorique et expérimentale”. 4 delen. 4e Ed. Delagrave, Paris & Privat, Toulouse 1878-79. In-8°, mooie band met opdruk “récompense accordée par la ville de Liège”. Talrijke afbeeldingen in de tekst.
P.A. Daguin. “Traité élémentaire de Physique théorique et expérimentale”. 4 vol. 4e Ed. Delagrave, Paris & Privat, Toulouse 1878-79. In-8°, jolie couverture à l’inscription “récompense accordée par la ville de Liège”. Nombreuses illustrations dans le texte.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#85Pazuki LondonTwee verschillende sjaals van wol en zijde met geborduurde bloemen.
#318Een vaas van meerkleurig glaspasta in de stijl van Murano.
Un vase en pâte à verre polychrome dans le style Murano.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 55 / 65