#418Een gestileerde stier van rood geglazuurd aardewerk. Jaren ‘70.
#458Een albasten beeld.
Sculpture en albâtre.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 60 / 100 -
#619Een decoratieve foto met een zicht op Hong Kong op plexiglas.
#362Een moderne geëmailleerde aardewerken tegel. Gesigneerd rechts onderaan.
Un carreau moderne en faïence émaillée. Signé en bas à droite.No longer availableDim. 11 x 16,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#615Een Indisch Boeddhabeeld.
#341Twee oude bureaulampen met bakelieten kap.
#423Een vierhoekig bronzen doosje. Midden Afrika.
#126Vier art nouveau stoelen met houtsnijwerk van bloemen in gebeitst hout en met stoffen bekleding versierd met takken.
Quatre chaises Art Nouveau avec sculptures florales en bois teinté et revêtement en tissu à décor de branchages.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 300 / 350 -
#277Val Saint LambertEen designvaas van gekleurd kristal. Jaren ’50. Onderaan gemerkt.
#263Eichwald, OostenrijkEen meerkleurig geglazuurd aardewerken sierjardinière in de vorm van een slee. Gemerkt onderaan.
Jardinière d'ornement en faïence émaillée multicolore en forme de traîneau. Marqué en bas.No longer availableDim. H:32cmEstimate: € 50 / 70