Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een wandapplique in smeedwerk met coupe van meerkleurig glaspasta. Getekend.
Muller Frères, Lunéville

Een wandapplique in smeedwerk met coupe van meerkleurig glaspasta. Getekend.

Applique murale en fer forgé avec coupe en pâte de verre multicolore. Signée.
Dim. b: 43 cm
SKU: 2610210243.
Category: Verlichting.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #243
Estimate: € 120 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #336

    Een messingen staande lamp met twee olielampen. Gemonteerd op elektriciteit. Met originele glazen. We voegen er een kleine tafel olielamp aan toe.

    Un lampadaire en laiton avec deux lampes à huile. Monté électrique. Avec verres d'origine. Nous ajoutons une petite lampe à huile de table.
    No longer available
    Dim. h: 180 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #73

    Een lamp van blauw glaspasta.

    Une lampe en pâte de verre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #233

    Een paar bronzen kandelaars in de vorm van sfinxen. Op zwart marmeren sokkels.

    Paire de bougeoirs en bronze en forme de sphinx. Sur socles en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #87

    Een bronzen lampenvoet mt kap van glas in lood in de stijl van Tiffany.

    Pied de lampe en bronze avec abat-jour dans le style de Tiffany’s.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #168

    Een schemerlamp met lampenvoet van meerkleurig porselein en verguld brons, versierd met bloemendecor.

    Une lampe de table avec pied de lampe en porcelaine multicolore et bronze doré, décorée d'un décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #31

    Een grote bronzen tafellamp op klauwpootjes en met opschrift ‘Au point central”.

    Une grande lampe de table en bronze sur pieds griffes et avec l'inscription 'Au point central.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm (z.k.)
    Estimate: € 40 / 50
  • #661
    Val St. Lambert

    Een lot van vier verschillende kristallen lampenvoeten, waarbij een rode, een groene, een gele en een kleurloze. Allen gemerkt.

    Un lot de quatre pieds de lampe en cristal différents, un rouge, un vert, un jaune et un incolore. Tous marqués.
    No longer available
    Dim. h: 27 - 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #171

    Een paar wandkandelaars van verguld brons en meerkleurig porselein, versierd met bloemen en papegaaien.

    Paire d'appliques en bronze doré et porcelaine multicolore, à décor de fleurs et de perroquets.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #308

    Een balustervormige lampenvoet van crackleware.

    Un pied de lampe en forme de balustre en craquelé.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm (m.k.)
    Estimate: € 20 / 30
  • #323

    Een messingen kandelaar, gemonteerd als lamp.

    Un bougeoir en laiton, monté en lampe.
    No longer available
    Dim. h: 84 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #531

    Een grote verchroomde bureaulamp met glazen buisjes in de kap. Art decostijl.

    Une grande lampe de bureau chromée avec des tubes en verre dans l'abat-jour. Style Art Déco.
    No longer available
    Dim. b: 70 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #608

    Een paar designlampen van wit en rood kunststof.

    Paire de lampes design en plastique blanc et rouge.
    No longer available
    Dim. h: 38 & 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #581

    Een schemerlamp, gevormd op een Satsuma vaas met meerkleurig en verguld bloemendecor en met messingen voet.

    Une lampe de table, formée sur un vase Satsuma à décor floral multicolore et doré et avec base en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #266

    Een zeshoekige en een balkvormige lampenvoet van messing, versierd met een bloemendecor.

    Un pied de lampe hexagonal et un rectangulaire en laiton, décoré d'un décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 40 & 50 cm (z.k.)
    Estimate: € 40 / 60
  • #37

    Een zuilvormig metalen bureaulampje.

    Une lampe de bureau colonne en métal.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #172

    Een paar kandelaars van verguld brons, gedragen door meerkleurig porseleinen papegaaien.

    Une paire de bougeoirs en bronze doré, portés par des perroquets en porcelaine multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #346

    Een vintage schemerlamp met metalen voet en glazen kap.

    Une lampe de table vintage avec base en métal et abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #136

    Een grote art deco buffetkast met groen marmeren blad. Twee deuren en drie laden in de gordel. Een vitrine met glazen schuifdeuren als opzet.

    Un grand buffet Art Déco avec un dessus en marbre vert. Deux portes et trois tiroirs en ceinture. Surmonté d’une vitrine avec des portes coulissantes.
    No longer available
    Dim. 156 X 160 X 56 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #544

    “Zicht te Marokko”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening.

    Vue du Maroc. Technique mixte sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 15 x 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #530
    Goebel, Germany

    Vier engeltjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel als kaarsenhouders, waarbij één met muziekdoosje. Onderaan gemerkt. Bijgevoegd een verdelersplaquette van Goebel.

    Quatre anges en biscuit multicolores de la série M.I. Hummel comme bougeoirs, dont un avec boîte à musique. Marqué en bas. Attaché se trouve une plaque séparatrice Goebel.
    No longer available
    Dim. h: 10 - 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #595
    Goebel, Germany

    “Heldentenor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. No. 135. Onderaan gemerkt.

    Heldentenor. Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. N° 135. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #481

    Een kommetje van meerkleurig porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.

    Bol en porcelaine multicolore à décor de personnages multicolores. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #50

    Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,45 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de 0,45 ct.
    No longer available
    Dim. 4,16 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #526
    Bidjar

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 245 x 340 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #247

    Een bronzen uiltje met donker patina naar werk van Milo. Met bronsstempel.

    Une chouette en bronze à patine sombre d'après l'oeuvre de Milo. Avec marque de fonderie.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #63

    Een grote fractie pyriet.

    Une grande fraction de pyrite.
    No longer available
    Dim. 25 x 16 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #267

    Een antieke infanteriesabel.

    Un sabre d'infanterie antique.
    No longer available
    Dim. l: 91 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #65

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een robijn van +- 0,25 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un rubis de +- 0,25 ct.
    No longer available
    Dim. 9,18 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #367
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    “Portret van een Dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2012.

    Portrait de dame. Huile sur toile. Signée et datée 2012.
    No longer available
    Dim. 61 x 61 cm
    Estimate: € 300 / 500
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More